» »

sms 6655

sms 6655

bigbada ::

dobivam neke čudne sms linke s te številke : 6655
sploh nevem kaj je to, pol pa mi za vsak sms zaracunajo 2€ in sem dobil poliznico za 20€ visjo.
WTF je to.. popizdil bom.. kako ustavis tole?

martincek1 ::

Pošlji SMS : STOP na 6655

bluefish ::

Poskusi s STOP na to cifro. Če ne deluje, pa klic operaterju opravi vse.
Si se pa sam prijavil na storitev, če si kdaj sodeloval v kaki anketi, nagradni igri, prenašal igre, melodije,...

AndrejS ::

To so SMS nategatorji... ona reklamna na 24 ur naprimer ko ti Iphone obljubijo potem pa lupijo dokler ne opaziš

bluefish ::

Ja itak, kar tako ti bo nekdo obljubil napravo v zameno za en SMS. Ste pa naivni. Je treba občasno brati drobni tisk in splošne pogoje.

bigbada ::

ja kao preko interneta je bila nagradna igra, pa sem pač rešil pol si pa moral vpisati email, pa številko in od takrat dobivam.. sem zdaj poslal STOP na 6655 pa mislim da bo zdaj ok, sem dobil sms nazaj da je storitev prekinjena, na operaterju pa so tudi rekli da naj tak naredim..

AndrejS ::

Sedaj pa ne boš dobil Iphona, ko si se odjavil:D

samanta666 ::

fant tudi nekaj igral,vpisal tel št,prišlo sporočilo s 6655, da odgovori z da,če se strinjaš za ne vem kaj,2x2,49 eur na teden alj pa odjava in link,na kerga kliknit za odjavo.brala forume,linka se niti kliknit ne sme,kot je nekdo napisal,da lahko že to računajo. zaenkrat ni nič na računu. ne bo,če nismo odgovorili na sms z DA ali ni sigurno?

darkolord ::

Pošlji STOP na to cifro in te bodo avtomatsko odjavili, če ste slučajno prijavljeni.

samanta666 ::

možnosti stop v sporočilu ni pisalo,samo možnost da ali odjava preko linka www, ki ga seveda ne bomo kliknili. nekdo je napisal,da tudi stop računajo ali sploh ne upoštevajo. če bo v kratkem kaj dodano na račun, se odjavi pri operaterju v živo od komercialnih sporočil,lahko tudi samo od 6655. upala sem,da če ne odgovoriš z da na sms, je mir in nič ne zaračunajo. bomo videli,če bodo še hodili sms s prošnjo odgovori z da.

Kolovrat ::

Te igre so davek na neumnost, egocentrizem in pohlep!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

nadležni google?

Oddelek: Loža
92536 (1855) borut_p
»

zakaj dobivam smse

Oddelek: Mobilne tehnologije
91827 (1507) bluefish
»

Mobi oglaševanje...

Oddelek: Loža
284021 (2511) Utk
»

Kako se odjaviti od 6868 sporočila ki stane 1.46€??

Oddelek: Mobilne tehnologije
112176 (2000) Mitja358

Več podobnih tem