» »

Kako se odjaviti od 6868 sporočila ki stane 1.46€??

Kako se odjaviti od 6868 sporočila ki stane 1.46€??

Mitja358 ::

Kot zgoraj opisano mi na moj mobilni telefon vsak mesec pošljejo okoli 2 sporočili ki staneta 1.46€ po kosu. Sploh nevem kje sem se prijavil na to sporočilo razen mogoče pri comshopu, ki ima sponzorja smesen.si LINK: http://www.smesen.si/index.php?page=pog...
sedaj bi se pa rad s tega odjavil. Kaj naj pošljem nazaj, da s eodjavim?? Vsebina pa je danes bila takšna neka čestitka za novo leto in potem za video vsebine pošljite sporočilo na 6868..........
Hvala

bluefish ::

poskusi na to cifro poslati SMESEN STOP.

Mitja358 ::

sem pa so mi napisali da ne obstaja

misek ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: misek ()

Mitja358 ::

dobro jutro mislim da ni, pri tem prvem pa sem poslal SMESEN STOP NA 6868 pa so mi odpisali da je neveljavno

misek ::

Če se želi odjaviti iz vseh storitev na samostojni številki pošlje besedo STOP na samostojno številko o uporabnik pokliče glasovno postajo servisa in po navodilih odzivnika potrdi odjavo od prejemanja informacij.
Torej pošlji samo STOP.

Mitja358 ::

Äe se Ĺželi odjaviti iz vseh storitev na samostojni ĹĄtevilki poĹĄlje besedo STOP na samostojno ĹĄtevilko o uporabnik pokliÄe glasovno postajo servisa in po navodilih odzivnika potrdi odjavo od prejemanja informacij.
Torej poĹĄlji samo STOP.

sem poslal samo STOP in isto mi piše da je neveljavno

AngelOfDeath ::

Vprašaj tvojega operaterja kako se odjaviš.
edit: Slovnica

Mitja358 ::

Vprašaj tvojega operaterja kako se odjaviš.

če grem na simobil mi bodo znali povedati od kod mi pošiljajo to in kako se odjaviti oz. če me lahko že oni odjavijo??

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mitja358 ()

AngelOfDeath ::

Se mi je zdelo da imajo vsi operaterji brezplačne številke za pomoč svojim uporabnikom. Tja pokliči pa vprašaj :).

Pa drugič ne sodeluj v nagradnih igrah, kjer moraš vpisati telefonsko.
edit: Slovnica

markk1 ::

gre za mobilne inovacije in oglaševanje. Vse odjave se urejajo preko njih. Obrni se na njih. Pazi, ker imajo takojšnje odjave med 9-16 drugače pa preko odzivnika.

lp

Mitja358 ::

aha hvala

danes zjutraj me je simobil odjavil od vseh komercialnih storitev. Hvala vam še enkrat

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mitja358 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

SMS spam 1188

Oddelek: Loža
112708 (1103) BivšiUser2
»

SMS reklame na novi številki

Oddelek: Mobilne tehnologije
192378 (1870) MadMicka
»

SMS spam?

Oddelek: Loža
365045 (2706) vorantz
»

Odjava od Telekomovega spama ni možna

Oddelek: Omrežja in internet
81860 (1579) amigo_no1

Več podobnih tem