» »

zakaj dobivam smse

zakaj dobivam smse

T-h-o-r ::

s številke 6655? pravkar sem dobil 2, izgledata pa tako, kot da sem jaz prvi poslal njim sms za prijavo v nekakšen sms-klub, čeprav nikdar nisem storil česa podobnega, telefona pa tudi ni imel nihče drug v rokah


8-O
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

rdecaluc ::

pošlji STOP na 6655.. naj bi delovalo.. sicer pa kliči pomoč uporabnikom svojega operaterga.. ti bodo oni znali svetovat.
Est modus in rebus. ,typos

AndrejS ::

Če pošlješ info bi ti morali odgovorit kam si se včlanil

Zorro ::

s številke 6655? pravkar sem dobil 2, izgledata pa tako, kot da sem jaz prvi poslal njim sms za prijavo v nekakšen sms-klub, čeprav nikdar nisem storil česa podobnega, telefona pa tudi ni imel nihče drug v rokah
8-O


Lahko, da si sodeloval v kakšni nagradni igri preko spleta ali po pošti, kjer si moral vpisati svojo številko. Z udeležbo v igri si hkrati pristal tudi na SMS reklame, kar je bilo določeno v drobnem tisku;).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zorro ()

AndrejS ::

kurjač ::

Tile majo to tolk butast narejeno, da lahko SMS prileti komur ti hočeš. Najprej dobiš SMS na telefon z 4-mestno kodo za včlanitev. Jasno ker noben, ki ma mal soli v glav tega ne bo naredu ti pošljejo še en SMS, da lahko s povratnim SMS-om aktiviraš svoj bankrot.
Če hočeš koga prestrašit pol pa kar klikn
SMS prileti iz 6655

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kurjač ()

rabnik_abc ::

škoda,da ni zakona,da bi takšno nategovanje folka kazensko preganjali!!!

bluefish ::

Po eni strani to ni nategovanje, ker se strinjaš s splošnimi pogoji storitve, pa četudi so le ti napisani na drobno na dnu strani.

bond007 ::

Pol je moja babi kriva sama, ker se je na podobno stvar naročila, na svojem 56 crt tvju pa niakkor ni videla drobnega tiska - še jst ga ne. Videla je samo pošlji sms na 5252 in dobil boš najnovejši hit Fredija iz Kmetije.

bluefish ::

Če pa spodaj ni drobnega tiska, potem je ponavadi omemba splošnih pogojev na netu.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

sms 6655

Oddelek: Mobilne tehnologije
104169 (810) Kolovrat
»

SMS toll fraud v porastu

Oddelek: Novice / Varnost
105930 (4740) Bistri007
»

Mobi oglaševanje...

Oddelek: Loža
283936 (2426) Utk
»

Prevara ki ni

Oddelek: Mobilne tehnologije
222341 (1423) mspiller

Več podobnih tem