» »

Priporočilo za sorodnike vzamejo A1 ali Telemach ?

Priporočilo za sorodnike vzamejo A1 ali Telemach ?

TelemachSLO ::

Pozdravljeni

Katerga od teh dveh priporočate poraba interneta nekje 100 giga gor dol.
Zanima me katerega imate vi plus tega kakšne so pozitivne in negativne stvari vsakega operaterja ?

Vsak stvar šteje. Hvala

TelemachSLO ::

?????

DeeCoy ::

Predvsem je odvisno, kdo ti lahko na kateri lokaciji kaj zagotovi. Je optika? Ni optike? Če je optika, je bolj kot ne vseeno in izbereš tistega, ki da boljšo ceno.

Master_Yoda ::

Sprasuje za mobilni paket IMO ne za stacionarni.
Dovie'andi se tovya sagain.

fikus_ ::

Torej naj najprej preveri omrežje in potem na podlagi tega izbere paket!

TelemachSLO ::

fikus_ je izjavil:

Torej naj najprej preveri omrežje in potem na podlagi tega izbere paket!


Ja omrežje mobilno je zunaj hiše dela ok znotraj hiše pa bolj bogo se morem za internet, ko ga uporabljam it v sosednjo sobo, da mi dela drugače mi pa tu pa tam kar potegne bazno iz oddaljenosti 12km je pa še ena bližje to pa noče ker je za hribom LP

fikus_ ::

Torej išči druge variante.

Lonsarg ::

Če si kjer ni dobre pokrotosti testiral pokritost in se pol odloči, Telemach uporablja kot backup tudi mobitel signal (brezplačno ampak omejene hitrosti interneta), torej lahko tudi mobitel signal testiraš.

V nasprotnem primeru bi se jaz odločil glede na ceno, ker je res minimalna razlika v povprečju pokritost Mobitel vs A1 po slo. Oziroma heh, če se že določamo po ceni obstajajo tudi nizkocenovniki ;)

MadMen ::

Lonsarg je izjavil:

Če si kjer ni dobre pokrotosti testiral pokritost in se pol odloči, Telemach uporablja kot backup tudi mobitel signal (brezplačno ampak omejene hitrosti interneta), torej lahko tudi mobitel signal testiraš.

V nasprotnem primeru bi se jaz odločil glede na ceno, ker je res minimalna razlika v povprečju pokritost Mobitel vs A1 po slo. Oziroma heh, če se že določamo po ceni obstajajo tudi nizkocenovniki ;)

Telemach ne omogoča NR(nacionalno gostovanje) v paketih "hišni internet". V VEČ paketih omogoča, ampak je nizka hitrost(mislm da je DL omejen na 2Mbps, naj me kdo popravi če je drugače).

xseki ::

Imam A1 od kar je nastal (ex-SiMobil) in je omrežje res super. Tudi v tistih predelih v katerih si človek nebi mislil, da lahko lovi tako dober signal. Res pa je, da so paketi lahko tudi dražji od ostalih ponudnikov. Imam A1 Go! S - 15,99 €/m.

DePalmo ::

Res je. Sem doma 5 km iz Grosuplja in sem bil presenečen kako slab signal je tukaj. LTE mi je prenašalo cca. 1MB dol in 0.6 gor, te hitrosti dosegam preko VDSL. Pri punci, okolica Cerknega, je bila ista zgodba. Telemach, doma imam prenose okoli 5 MB dol in nekje 3 do 4 gor, je internet tudi občutno bolj odzivnejši.

Imam paket Še Več, kaj sem pa imel pri A1 pa nevem, ker sem bil tam samo en teden. So me premamili z ugodno ceno, ampak ker pač še kar pogosto rabim hitrejši internet, je bil to pač pogoj za prehod.

Torej moj nasvet: dobi kolege ki imajo omenjena omrežja in testirajte signal ter hitrost interneta. Edino v praksi boš videl kateri ponudnik se ti splača. Sam sem tudi mislil da je dan danes vseeno, a temu žal ni tako.
Če se odločite za Telemach in prehod ni nujen, potem svetujem da se počaka na akcijo. Nedavno so imeli različne akcije ala pol leta brez naročnine ali celo leto s polovično naročnino.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Telemach mobilno omrezje, kako ste zadovoljni? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5430864 (4210) link_up
»

Katerega operaterja priporočate (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6518869 (11624) Invictus
»

Telemach Mobil - ponudba? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
343111311 (58058) OK.d
»

Kateri mobilni operater je najboljši v sloveniji (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
10327795 (13225) Jerry000
»

Simobil, izkušnje?

Oddelek: Mobilne tehnologije
152170 (1687) čuhalev

Več podobnih tem