» »

CyberLink PowerDirector

CyberLink PowerDirector

MatejMbSSK ::

Imam zgoraj omenjeni program in sledečo težavo. Ko posnetke vstavim na časovno premico je video avtomatično nastavljen kot nem, saj je avtomatično obkljukana možnost "Mute Clip". V čem tiči težava? Kako lahko to popravim?
In še video težave za lažjo predstavo:

popster ::

a pri avdio datotekah imaš zvok?

MatejMbSSK ::

Ne razumem kaj natančno bi naj pomenilo to vprašanja. Ampak v vseh predvajalnikih mi predvaja zvok od vseh posnetkov, ko pa jih vstavim v program in potem na časovno premico so enostavno nastavljeni kot "Mute Clip".

je možno da manjkajo kodeki?

Zgodovina sprememb…

popster ::

je možno da manjkajo kodeki?

ja.. si probal vstavit not kak navaden mp3, wma.. tam če je zvok?

MatejMbSSK ::

ja. wma in mp3 datoteke predvaja. ti posnetki, ki pa jih vstavljam so .mpeg
če bi bili krivi kodeki, kako bi izvedel katerega moram vstavit?

Blinder ::

Powerdirector 8. Jaz sem zlepil skupaj več posnetkov iz digitalca, resolucija 320*240. In ko dam tam "produce" mi ustvari posnetek v resoluciji 720*576, kar pride ven zlo velko. Se da kje naštimat nižjo resolucijo izhodnega posnetka?
Em neki sem našel, je blo treba dat format v wmv pa tam izbrat bitrate...
rešeno
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Blinder ()

Blinder ::

Ja no rešeno na pol. Kje se v powerdirector 8 nastavi, da ustvari posnetek v resoluciji 576*320, kakor je original posnetek bil?
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

kelly1 ::

Pozdravljeni,..

:|Ali mi lahko kdo pomaga, saj se v navodilih nikjer ne najdem.
Upoprabljam CyberLink PowerDirector 9 in bi rad pri sestavljanju potopisa z fotogtrafijami naredil t.i. PAN & ZOOM, ali samo eno oz. drugo, po možnosti, da bi se funkcija uporabila za vse fotografije, ki sem jih predhodno sestavil na časovno premico.

nekaj podobnega se sicer da z funkcijo Modify - PiP Designer, samo s tem nisem zadovoljen, saj je to potrebno dodati za vsako fotografijo posebej in nekako ne najdem in ne znam narediti počasnega npr. prebliževanja, ter da bi se to uporabilo za vse fotografije oz. bi sam program vse skupaj zmešal in uporabil za vsako fotografijo nov način zoom-a oz. pan-a.

Na pomoč prosim !

Hvala,.. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kelly1 ()

rtmktl ::

Tudi sam imam težavo s PowerDirector 8 in prav tako tudi z verzijo 11. Težava je v tem, da mi program video obdela in ko napiše, da je obdelava "completed", mi obdelani video (datoteko) enostavno pobriše. Ne javi nobene napake, vse je OK. Videa pa nikjer. Problem pa se pojavi samo v nekaterih primerih. In ne morem ugotoviti kdaj. Nagaja pri velikosti videa 1GB kot tudi pri 10GB. Naredil pa mi je tudi že video 12GB povsem brez problemov. Se pa težava pojavi samo v FULL HD resoluciji. Če resolucijo zmanšam, video ostane. Slučajno kdo ve, kaj bi lahko bil vzrok temu?

Blinder ::

Kako je s temi formati posnetka. Uzameš 70 minutni 700mb film, izrežeš vn 1 minuto posnetka, sproduciraš in kaj nastane? 1 minuta posnetka, velka 100mb? OD česa je to odvisno in kaj je treba nastaviti pri opcijah produciranja, da posnetek ohrani original kvaliteto ter stopnjo kompresije?
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Program za VHS

Oddelek: Loža
102048 (1772) cortez
»

Iščem dober program za video obdelavo

Oddelek: Pomoč in nasveti
223371 (3067) #000000
»

Najboljši video formati

Oddelek: Pomoč in nasveti
81827 (1757) wwwampy
»

Kateri video software?

Oddelek: Programska oprema
51023 (952) dzinks63
»

Kako posneti film iz digitalne kamere?

Oddelek: Zvok in slika
375332 (4160) m1h4

Več podobnih tem