» »

Pomoč prosim za Epox 8ka5a2+ raid

Pomoč prosim za Epox 8ka5a2+ raid

yabadak ::

Na tej plati imam secondary master wd 80GB disk, ki pa ga bios sploh ne prepozna, spozna ga sicer raid, vendar zaradi tega ne morem naložiti w2000, ki pravijo da ni nobenega HD. Potem sem naložil win98se, vse lepo dela, le ob izklopu na tipkovnici in miški, obe na PS/2, še vedno gorijo lučke, kot da so pod napetostjo. Lepo prosim za kakšen koristen nasvet.
  • spremenilo: yabadak ()

Gandalfar ::

ce imas ATX ohisje ti bodo lucke na tipkovnici vedno svetile.

A si nalozil gonilnike za raid kontroler _pred_ zacetkom instalacije win2k. Takrat, ko se ti zaganja namestitev ti na dnu pise: Press F2 if you want to load any additional drivers - oz. nekaj v tem smislu. Takrat stisnes F2 in vstavis disketo z gonilniki za tvoj kontroler. Potem bi ti moral setup prepoznati disk.

yabadak ::

Najlepša havala za nasvet, vendar je to da svetijo lučke, miš je namreč optična in zelo vidna, zelo moteče, niti se mi ni na nobenem ATX ohišju do sedaj dogajalo. Miš sem sedaj preklopil na USB in je vse v redu, ali imaš kakšno misel tudi glede tega? Drugo nasvet bom takoj sprobal in res najlepša hvala.

yabadak ::

SE OOPRAVIČUJEM ZA DRUGO VPRAŠANJE, NI POTREBE PO ODGOVARJANJU, SAJ MI JE ŠELE ZDAJ JASNO DA IMAM VSE V BIOSU NASTAVLJENO NA WAKE UP, ZATO TUDI SVETI. NAJLEPŠA HVALA ZA POMOČ


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

nenadno ugašanje računalnika - nujna pomoč

Oddelek: Pomoč in nasveti
234652 (3823) Pyr0Beast
»

tipkovnica in bios

Oddelek: Pomoč in nasveti
201982 (1748) krajnvik
»

Dobesedno cudni stvari ???

Oddelek: Strojna oprema
282485 (1351) *ziga*
»

Optična miška gori tudi, koje računalnik ugasnjen!

Oddelek: Strojna oprema
372119 (1486) mlakar
»

XP-ji zmznejo pri inštalaciji...

Oddelek: Operacijski sistemi
341446 (1169) TheHijacker

Več podobnih tem