» »

pretvorba pdf-ja za ebookreader

pretvorba pdf-ja za ebookreader

cero ::

Sem novi lastnik nooka in rad bi dal gor kakšno knjigo v pdf obliki.Problem se pa pojavi recimo je kakšen pdf narejen v formatu A4, tako da so gor po dve strani A5 skupaj.Preizkusil sem že več programov za rezanje iz A4 v dva A5 in tudi lepo zrežejo, problem pa je v tem da ostane slika še vedno v formatu A4. Torej če odprem zrezan fajl so lepo noter same strani A5, če pa označim tekst ali sliko se označi na vsaki strani A5 moder prostor velikosti A4, in potem je moj nook zbegan in nepravilno prikaže pdf.A mogoče poznate kakšen program ki bi mi lepo pretvoril iz A4 v dva A5 formata.
PS:probal sem celo tako narejen pdf natisniti v primopdfju v nov pdf fajl, z upanjem da bi shranilo samo tisto kar vidi, samo stvar je popolnoma ista.
Hvala za odgovore
LP cero

trnvpeti ::

kje si kupil nooka?

cero ::

V barnes & nobble kje pa, v nyc za 160$, sej moja je pa kindla za 200$ in tisti ma vgrajeno tudi povečavo, ampak to je offtopic, sicer sem nekaj probal rešit sam, s tem ko sem pretvoril pdf v html in potem nazaj v pdf.Naredilo je zadovoljivo, ampak vseeno bi bil hvaležen če bi kdo povedal za kakšno krajšo pot.

LP

evian ::

Jaz za pretvorbo pdf v epub uporabljem Calibre http://calibre-ebook.com/. Zadeva se odlično obnese.

tomaz- ::

Bom uporabil tole temo, upam da je ok:

Rad bi konvertiral nekaj PDF-jev v EPUB ( iPad ) , uporabljam kar online konverter

http://www.online-convert.com/result/1a...

Vse kul, samo črke Ž ne "naredi", pa sem probaval praktično z vsemi nastavitvami, ki so podane..

kakšna ideja ali kak program, ki bi preverjeno podpiral VSE šumnike?

Nikonja ::

Nook ti itak ne bo prikazal šumnike, vasj moj ne !

tomaz- ::

Ja, ampak jaz tole potrebujem za iPad, ne Nook!

Prikaže mi Č in Š, ne pa tudi črke Ž


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

e-bralnik ? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
15143202 (24502) AgiZ
»

Tablica ali e-bralnik

Oddelek: Kaj kupiti
112872 (1979) i33a
»

Branje knjig na tabličnih računalnikih

Oddelek: Strojna oprema
389566 (8257) enadvatri
»

EPUB vs PDF na tablicah, prodaja e-knjig

Oddelek: Pomoč in nasveti
455509 (4992) Gandalfar

Več podobnih tem