» »

LCD-TV se ne prižge

LCD-TV se ne prižge

Mare3 ::

LP. Moj problem je sledeč. Monitor je približno dve leti deloval brezhibno, tako kot monitor kot tudi kot TV. Sedj se pa ob pritisku na gumb za vžig ne zgudi nič. Zanimajo me kakšni nasveti kaj naj probam predno ga bom odnesel na servis. Če ne morem narediti nič pa priporočajte kateri servis v Ljubljani naj izberem. Ne bi rad zapravljal veliko denarja za servis zato ker ni nujno popravilo ker ga bom uporabljal samo kot TV ampak bi ga vseeno rad imel. LP in hvala za odgovore.

KoMar- ::

Napajalnik?

Mare3 ::

worxer ::

poglej varovalke na platah

Mare3 ::

Ne znam ga odpreti ker sem našel samo 3 vijake vendar ko jih odvijem se še vedno drži vse skupaj.

worxer ::

za šraufncigerjom al pa z nečim oskim morš jet obstrani, ker so taki klučnki, sam pazi ne preveč na silo k zna tut kj počt.

Mare3 ::

Uspelo mi ga je odpreti vendar se mi niti približno ne sanja kaj je katera stvar in kaj naj naredim. Kateri servis v Ljubljani je dokaj ugoden?

rejven ::

poglej če so kondezatorji napihnjeni/počeni... mislim, da je par ljudi na forumu, ki bi ti za ugodno ceno to zamenjal, če je tu težava...

worxer ::

mal poglej če boš najdo kje na vezjo varovalko.
Znala bi zgledat tak:

je pa možnost d ma notr tud pesek.

tonimona ::

Poglej elektrolite, sigurno je kak napihnjen.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tonimona ()

rebro ::

Zdravo!

Da ne bom odpiral nove teme, me zanima, če je kdo že nabavil ta ebook:
http://lcd-television-repair.com/

Iščem namreč info o popravilu inverterjih za CCFL in LED osvetlitev pri LCD TVjih in me zanima, če je tukaj kaj pametnega o tem napisano.

Saj 25$ mi ni problem dat, sam ko pa potem ugotoviš, da notri ni nič kaj novega/uporabnega, te pa razjezi.

Če kdo to ima, ali mi lahko pošlje/napiše vsaj kazalo??

rebro ::



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Lastniki poceni LCDjev- pozor na slabe kondije ! (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
9710612 (5223) Pyr0Beast
»

LCD TV/Monitor

Oddelek: Kaj kupiti
172753 (2209) Keyser Soze
»

LCD TV - monitor

Oddelek: Kaj kupiti
102093 (1692) Venturer
»

LCD monitor z vgrajenim TV tunerjem

Oddelek: Kaj kupiti
82403 (2250) Imovincek
»

ali bo delalo ? (nov 16:10 monitor na staro grafično)

Oddelek: Strojna oprema
71578 (1448) Grill

Več podobnih tem