» »

MAFIA-steka?!

MAFIA-steka?!

p4 ::

Zelo nenavadno. Moja konfiguracija: Gf3 Ti200 , p4 1700 512Mb sdram ?!?! men se zdi da bi blo to lahko dost za igranje mafie?! resolucijo dam na 1024x 768 ......pa use na medium?! pa steka k pr norcih....npr. gta3 mi je delu super kokr se je dal...brez enga steka pa sm ga spilu po 3 ure a dan...:D ut 2k3 60fps....brez problema......cs 100fps....enako..nevem kaj bi lahko blo narobe.aja detonatorji so pa tud tanovi..40.41..se komu steka z isto graficno?*
  • spremenil: p4 ()

Thanatos ::

in kaj je kle novega?

tejo ::

Prov nč!

Jest mam drgač vse do konca, pa mi šteka samo ponoč. Mam pa skor isto konfiguracijo, sam da mam not D1200@1300 MHz.

p4 ::

seprav je to normalno da tok steka pri tej konfiguraciji?namrec sprasujem ker ima frend gf2 mx400 amd xp 1.7 256mb sdram in pravi da mu cist normalno dela pr high detajlih..zelo cudno..spila ima namrec manjse zahteve kot gta3..pa mi je gta delal BP!:(

Polde ::

Men pa prav nič ne šteka pa imam AMD 1800, GF3 in 512 ram. zakon špil sam zdej se mi je ustavl tm k morm eno bombo nastavt pod avto pa ne vem kako. Pomoč prosim.

lp
Ni da ni!!!

Thanatos ::

dej pejt enkrat do frenda pa poglej kajje zanjega tekoče. Moj bratranec smatra tekoče 5-15 FPS ker je že 5 let na P200 in voodoo2, zdej je pa dobu na posojo XP1800 z GF2Ti pa ne more verjet kaj je zamujal vsa ta leta.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thanatos ()

p4 ::

se opravicujem...napisal sem da imam gf2 ti200 seveda imam gf3 ti200...je pa res da pri frendu se nisem bil da bi ocenu kaj je za njega tekoce..

tejo ::

No ja, to je tud znano, samo je treba vedet da nekateri NIKOLI nič ne nastavljajo v igri, kot pa vemo je večina iger na začetku nastavljena vse na low (razen tiste k avtomatsko nastavijo najboljše nastavitve za pc).

Pa še ena ugotovitev v Mafiji, kako pohitriti igro (mal smešno sicer), nastaviš 32bit barve (pr men se ja na 16bit grozno zatikal).

Tr0n ::

To je zelo relativno, kaj se nekomu zdi za "stekanje". Verjetno s stekanjem nekateri mislijo na trganje tekstur, do katerih pride ce imate izklopljen vsync.

Area_51 ::

:)) Men p cist nic ne steka pa mam vse na full in resolucijo na 1024... 1800+, GeForce 4mx??? 256 DDR..
Pa delavse tekoče. Samo ma preobleme z zvokom, ker se sliši samo glasba, zvokov avtomobila in ljudkov, strealjanja pa ni.:)
Area 51

jos81 ::

odgovor za bombo pri avtu postavi se spredaj pred havbo
jos

Polde ::

ok sem se postavu pred avto pa pol prideta dva tripa pa jih ubijem.. pa reče da je un model spizdu. kr neki se bom še potrudu. THX
Ni da ni!!!

jos81 ::

moj sistem
celeron 1800
gf4 ti-4200
256MB DDR ram
asus P4S333
igra normalno leti pri vožnji šteka ker sproti nalaga z diska .

Ko nastavljaš bombo te ne smejo opazit.
jos

lalan ::

Tud meni zvok nagaja.Samo glazba je.
Area_51:A maš mogoče zvočno Theatre x-treme 5.1

Tr0n ::

Kaj menite o koncu Mafie? :)

triger ::

Polde a si bil kdaj zraven kaksnega kadilca, ki gre ven iz hise na cigaret? Ce nisi bil, lahko to opazis tu. In ko kadilec skadi cigaret ostane zunaj ali gre nazaj v hiso?

Meni vmesne sekvence delujejo z 65 fps max. Minimalno pa z 30. Ko vozim avto pa niha med 15 in 40. Povprecje med voznjo je nekje 30. Na 15 pade ko je res kriza.
Drugace pa imam probleme kako vstopiti na vlak, ko moram iti z paulijem do banke. Nikakor mi ne uspe stopit noter. Ne z hojo, ne z tekom, ne z skakanjem in ne v pocepu. ze 1 uro se zezam s tem....

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: triger ()

horr ::

Ti si pa res en klempo:) , logicno d ne mors ustopt s skakanjem in tak dalje.

Treba je uporabt možgane in prtisnt action button in glej si ze notr.

Jz sm drgac mafio ze ubrnu, sj je kul spil, sam ful na hitr pa brez d bi blo lepo zaklucn se konca.

Konec je precej resnicen, v epilogu je celo nauk, ki ga ne povem:D , tako da ti zelim prijetno matranje do konca.
Support bacteria. They are the only culture some people have.

simbad ::

Fantje lepo prosim za pomoč: kako tam, ko si še taksist pobegneš tistima dvema mafijoznešema, ki te en napade z pištolo in en s kijem?

So kje kakšne kode?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: simbad ()

Binji ::

Teces pa po stranskih ulicah se mors izmikat. Sej ti kazejo plave puscice kam
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

simbad ::

Ja in akm potem, ko prvo preteces,...? Pol tako hiter zacne strelat, da sem v sekundi mrtu [70% zivljenja].

horr ::

jaz bi temu rekel : pamet v noge, pa cim hitrej za vsak mozn robnicek, ce imas se kancek glüka ti rešitev te sila preproste misije ne uide.

Blgor teb k si še na začetku, jz sm ga pa ze ubrnu :'( , ampak mam ze nove spile:D .

Support bacteria. They are the only culture some people have.

Predator ::

horr in grim:
če si mata kaj za povedat v tem stilu imata maile, ne smetita foruma z vajinimi domislicami ( ki sem jih zbrisal )

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Predator ()

Polde ::

Hi

Imam težave z raidom 0 in sem zgubu vse podatke na disku (unknown partition). Zdej bi pa enga prosu če mi lahko pošle save game od mafie ostal sem pa tm k spizdiš tovrnak in naložiš cigare.

mail

hvala
Ni da ni!!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Polde ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

GTA 3 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
26519219 (4205) Nyana
»

Unreal Tournament 2003 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
16813035 (8095) R33D3M33R
»

No One Lives Forever 2 na 333MHz

Oddelek: Igre
201568 (1222) R33D3M33R
»

MAFIA --> Dela UIBR pucaaaaaaas

Oddelek: Igre
191617 (1232) Ashrack
»

Vsem lastnikom GF2 MX/MX400

Oddelek: Navijanje
372179 (1464) AnWar

Več podobnih tem