» »

Iščem osebo preko registrske tablice

Iščem osebo preko registrske tablice

pluto1457 ::

kako najti osebo preko registrske oznake avtomobila? ima kdo kakšno dobro idejo?
  • zaklenil: bluefish ()

bluefish ::

S prijavo na policijo, če za to seveda obstaja razlog. Kar tako pa ti lastnika registrske ne bodo povedali nikjer.

pluto1457 ::

pa ne zaradi prekrška:) zaradi kej drugega

bluefish ::

No, karkoli je razlog, mimo uradnih poti ne gre.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

blue ::

Če poznaš koga, ki dela na kaki večji zavarovalnici..

pluto1457 ::

žal ne...torej se ne da:(

Furbo ::

Zapecal bi jo, ko si imel šanso. :)
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

pluto1457 ::

žal ni blo šanse:) pač neustrezni pogoji, pa ne gre se za pecanje

MIHAc27 ::

Tudi če imaš veze, da ti kdo to pogleda...verjami da so zelo hitro lahko posledice.

worxer ::

na zavarovalnci, ampak noben nebo hoto brez primerenga vzroka.

grex ::

Furbo je izjavil:

Zapecal bi jo, ko si imel šanso. :)


you snooze it, you loose it :D

shark_nm ::

pst... je tvoj kolega policaj :)

MIHAc27 ::

Teoretično bi tukaj lahko povedal, pa kak avto je. Vendar so bolj majhne šanse da bo kdo tablico prepoznal.

SmeskoSnezak ::

Ena noro dobra ideja. Če si si zapomnil registrsko tablico, si videl občinski grb. Zdaj pa na lov v tisto občino in išči tvoj preljubi avto :))
@ Pusti soncu v srce... @

MadMax ::

SmeskoSnezak je izjavil:

Ena noro dobra ideja. Če si si zapomnil registrsko tablico, si videl občinski grb. Zdaj pa na lov v tisto občino in išči tvoj preljubi avto :))

Noro dobra, morda, če bi bila pred 10 leti......
Dandanes noro glupa, saj tablica ne odraža več nujno območja, od kje je lastnik.
Da števila avtov in vseh vukojebin, do koder sežejo vozne poti, niti ne omenjamo...
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

worxer ::

js sm iz Brežic pa mam na motorju in na avtu Novo meške tablce

SmeskoSnezak ::

Saj poudarek je bil bolj na Noro :))
@ Pusti soncu v srce... @

MadMax ::

Potem pa je čisto zadosti nora opcija prijava na policijo, da ti je to vozilo odrajsalo tvoj avtek, ampak ker si zadevo opazoval iz drugega konca parkirišča nisi čisto prepričan v pravilnost tablice, da ne bodo preresno vzeli prijave :)

Aja, pa rezervni scenarij v primeru ogleda tvojega avtka-ups, sorry, očitno je bil odrgnjen avto poleg mojega :D
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

dukenukem ::

ma rečeš da je ta oseba z to registersko nekaj zgubila in da hočeš vrnit

Mehmed ::

Reces da te je zaparkiru sosed samo ne ves kater je pa ne bi celmu bloku zvonil?

MIHAc27 ::

MadMax je izjavil:

Potem pa je čisto zadosti nora opcija prijava na policijo, da ti je to vozilo odrajsalo tvoj avtek, ampak ker si zadevo opazoval iz drugega konca parkirišča nisi čisto prepričan v pravilnost tablice, da ne bodo preresno vzeli prijave :)

Aja, pa rezervni scenarij v primeru ogleda tvojega avtka-ups, sorry, očitno je bil odrgnjen avto poleg mojega :D


Očetu se je to zgodilo oz. podobno. Si je zapisal tablico ker je lepo videl. Preko zvez zvedel naslov osebe. Veza prišla v težave ker je policijo bolje kot prekršek zanimalo od kje njemu vsi ti podatki.( In jap, Policija je včasih res toliko nesposobna, da tudi če jim vse podatke serviraš na pladnju to ne znajo uporabit).

Osebno na policijo nikoli ne bi dajal lažno prijavo, ker je kaznivo.

ZLOky ::

@pluto1457; a bi nas mogoče razsvetlil, v čemu je bistvo, zakaj potrebuješ podatke?

Drugače pa na PoHliciji se beleži, kdo pregleduje in katere podatke, tako da kar tako ti ne bo noben "preveril" lastnika tablic...
http://www.google.com/ dela čudeže!!!

#000000 ::

Vpogledi v osebne podatke se beležijo in nepooblaščeni tudi kaznujejo. Par let nazaj so na DURSU imeli celo afero ko so ugotovili da nekateri veselo vpogledujejo v osbne podatke največkrat Helene Blagne, mislim da se je takrat vse končalo z ne prav nizkimi kaznimi.

Na policiji je zadeva še strožja tam se beleži vsak dostop in s katerega terminala je bi izveden, če pa je prišla poizvedba preko radijske zveze na OKC center, česar je največ v prometu, pa se zadeva vse čas snema.

Teoretično bi lahko vzel UKV postajo malo naštudiral kaj pomeni kaka šifra in enkrat probal še sam poklicat OKC ter zahtevat podatke :) Ampak samo teoretično, ker v Lj in če se ne motim že v večini slovenije je policija prešla na digitalen signal, kjer pa ne moreš ničesar.

projektor ::

Če nimaš dostopa do registra, potem ne moreš izvedeti. Če pa ga tudi imaš, pa ne smeš poizvedovati, ker se v vsaki organizaciji, ki shranjuje tudi osebne podatke, nepooblaščeno brskanje po bazi beleži in sankcionira.

Sam imam dostop do osebnih podatkov velikega dela državljanov, in vem, kako resna je ta zadeva. Mam pa tudi srečo, da nisem firbčen, in niti pomislim ne, da bi karkoli šaril, kar ni službeno potrebno.

Highlag ::

A tud mal nisi firbčen ;)
Never trust a computer you can't throw out a window

nitrox ::

Mehmed je izjavil:

Reces da te je zaparkiru sosed samo ne ves kater je pa ne bi celmu bloku zvonil?



Mene so v tem primeru policaji kontaktirali. Konkretno so pozvonili na vhodu, pa rekli da naj odparkiram. :)

St235 ::

MIHAc27 je izjavil:

MadMax je izjavil:

Potem pa je čisto zadosti nora opcija prijava na policijo, da ti je to vozilo odrajsalo tvoj avtek, ampak ker si zadevo opazoval iz drugega konca parkirišča nisi čisto prepričan v pravilnost tablice, da ne bodo preresno vzeli prijave :)

Aja, pa rezervni scenarij v primeru ogleda tvojega avtka-ups, sorry, očitno je bil odrgnjen avto poleg mojega :D


Očetu se je to zgodilo oz. podobno. Si je zapisal tablico ker je lepo videl. Preko zvez zvedel naslov osebe. Veza prišla v težave ker je policijo bolje kot prekršek zanimalo od kje njemu vsi ti podatki.( In jap, Policija je včasih res toliko nesposobna, da tudi če jim vse podatke serviraš na pladnju to ne znajo uporabit).

Osebno na policijo nikoli ne bi dajal lažno prijavo, ker je kaznivo.


To pa zato, ker je poseg v osebne podatke dosti hujša kršitev, kot pa opraskan avto. PRedvsem pa tudi z prijavo na policijo, ti ne sporočijo lastnika tablice kar tako na lepe oči ampak sami preverijo.

matic123 ::

Kako bi poiskala voznika zelenega kamiona z delno reg.tablico LJ grb pa je bil Grosuplje.Srečala sva se na počivališču Zima na štajerki prejšnji teden v četrtek okoli 12 ure.

bluefish ::

Nikakor. Kvečjemu prijava na policijo.

matic123 ::

Ne morem na policijo,če pa ne vem reg.tablice.Vem samo to,da je bil zelen kamion naložen z manjšim zabojnikom.Sem že gledala na spletu avtoprevoznike ampak jih je preveč.

s6c-gEL ::

Bo treba iti v Grosuplje in malo povprašati za zelenim kamionom.

matic123 ::

Ja to je pa malo bolj težje,ker sem iz MB.

s6c-gEL ::

Najemi detektiva.

matic123 ::

Ja najbolj sem mislila,če je kdo mogoče iz tistih krajev Grosuplje,Šmarje Sap ali pa Ivančna gorica oni imajo te grbe na tablicah.Ali bi bilo mogoče možno dobiti posnetek kamer na avtocesti ali pa mogoče na počivališču Lukovica,ker tam sem se ustavila on pa tudi ampak očitno ni imel poguma,da bi pristopil do mene.Sem pa bila z novim črnim BMW mb tablico.

s6c-gEL ::

Troll tema ?
Ker škrt Gorenjc očitno nisi.
Sem pa bila z novim črnim BMW mb tablico.


http://www.detektiv-portal.si/detektivs...



Pozabi na posnetek kamer na avtocesti in podobno, če nisi mnz/sova/ovs.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: s6c-gEL ()

matic123 ::

Pozabi detektiva bom poskusla drugače.Ne nisem gorenjka sem iz lj ampak živim pa v mb.Se pa vračam sama nazaj v obljubljeno deželo lj.

Avenger ::

samo če imaš prijatelja na policiji... jaz ga imam, pa ni smisla telih tablic iskat....

predstavljaj si da bi se ti nekdo, ki ti je bil nekje na parkirišču simpatičen potem nato iznenada narisal na tvojih vratih...????? Živjo Manca, ful si mi bla všeč, pa sem po vezah dal preverit tvojo tablico in prišel do imena in naslova, a greva najprej na kavo al v posteljo? yeah right

obratno, torej punca po tablici pride do osebe - enako creepy... mislm, da bi to vsak občutil kot nek vdor v zasebnost.. tko en tak psiho vajb.... dejte bit normalni, pa priložnost izkoristiš takrat ko je, če je nisi se posuješ s pepelom in greš dalje, pa se trudiš ne mižat, ko bi moral imet oči odprte
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

matic123 ::

Ja to si lepo napisal ampak problem je bil v tem,da sem se ustavila na počivališču na Lukovici on pa tudi,pa ni imel jajc,da bi pristopil do mene,se je pa parkiral z kamionom za moj avto in hodil okoli.Jaz pa očitno tudi nisem imela dosti poguma,da bi ga ogovorila danes pa mi je žal.Po toči zvoniti je prepozno!Se bom pač še enkrat zapeljala do počivališča Zima na isti dan in upam da bom imela kaj sreče.

Daniel ::

Objaviš na vseh mogočih forumih in upaš, da ga kdo prepozna?

Mi je pa zelo simpatično brat, da se nekdo tako zelo trudi najti simpatijo. Veliko sreče :)

fosil ::

Avenger je izjavil:

samo če imaš prijatelja na policiji... jaz ga imam, pa ni smisla telih tablic iskat....

predstavljaj si da bi se ti nekdo, ki ti je bil nekje na parkirišču simpatičen potem nato iznenada narisal na tvojih vratih...????? Živjo Manca, ful si mi bla všeč, pa sem po vezah dal preverit tvojo tablico in prišel do imena in naslova, a greva najprej na kavo al v posteljo? yeah right

obratno, torej punca po tablici pride do osebe - enako creepy... mislm, da bi to vsak občutil kot nek vdor v zasebnost.. tko en tak psiho vajb.... dejte bit normalni, pa priložnost izkoristiš takrat ko je, če je nisi se posuješ s pepelom in greš dalje, pa se trudiš ne mižat, ko bi moral imet oči odprte

Saj se ne narišeš na vratih.
Ko izveš kje stanuje ga najprej še nekaj časa zasleduješ in ga potem "slučajno" srečaš v trgovini :))
Tako je!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fosil ()

matic123 ::

Hvala Danielu za tako spodbudne besede.Upam,da se mi nasmehne sreča.Če bi slučajno dobila tel.številko bi mu najprej poslala sms,če je sploh pravi potem pa step by step.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kazen (radar) v Avstriji, kjer nisem bila (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
9328529 (21166) Mare2
»

Kamera za snemanje okoli avta (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7923753 (16031) Karen
»

Lažna izjava na policiji

Oddelek: Na cesti
357379 (957) St235
»

Problem glede registerskih tablic

Oddelek: Loža
214525 (3881) Spock83
»

Izgubljena reg. tablica

Oddelek: Loža
288247 (7387) zee

Več podobnih tem