» »

Nakup hrvaškega iPhona?

Nakup hrvaškega iPhona?

T.A.D.E.J ::

Včeraj sem šel na ogled hrvaškega telefona od T-mobile. Pač prodaja ga en in ko sem vzel v roke garancijski listek A5 od T-mobile je na njem bila sam štampiljka nekega SIGMA*...al kaj je že blo iz hrvaške, datum februar 2010 in podpis. Zgoraj je pisalo iPhone 3GS 16GB/32GB...pa prazna vstica, spodaj IME: pa spet prazna vstrica....skratka nič kaj takega kar bi govorilo da je ta garancija dejansko od tega iPhona. Telefon zelo ohranjen, res kot nov, pa 16GB verzija sam ga nisem vzel in sem rekel, da se bom raje prej pozanimal in vprašal ljudi k dejansko kaj vedo. Tip kao namreč ni imel pojma zakaj ni gor nič pisalo...rekel je samo da je tako pač dobil. Drugače je odklenjen na 3.1.3 in po prvem vtisu in probi z lastno sim deluje odlično.

Zanima me a lahko kje preverim če ta garancija res velja?

Hvala za mnenja in odgovore,
Tadej

MedusasPath ::

Moj predlog: izogibaj se zaklenjenim telefonom.

Drugače pa hja, ponavadi te garancijske liste itak ne dobiš izpolnjene, običajno so prodajalci pozorni le na račun (kjer piše tudi serijska št. aparata).

zee ::

Kar je rekel MedusaPath.

Izogibaj se zaklenjenim iPhonom.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

T.A.D.E.J ::

Hvala za odgovore

Torej mora imeti nujno še račun...dobro da vem :)

Drugače pa vem toliko da se ne bom ubadal z zaklenjenim telefonom....saj sem napisal da je 3.1.3 verzija in odklenjen saj sem ga testiral s svojo sim in deluje.

@ModriN96 imel sem že Nokie, SE-je, LG-je, Samsunge, Motorole...ker ponavadi kupim telefon, ga testiram 14dni, potem pa ga prodam naprej. No, pol sem si pa še enkrat kupil iPod Touch da tudi preizkusim en model od appla (vem da ni telefon :D ampak je pač cenovno ugoden za test, itak pa imaš na iPhonu samo še kamero in kar so pač lastnosti telefona več...ostalo je vse isto) no in me je popolnoma navdušil tako da se sedaj odločam še za iPhona. Sej so nokie tud dobre, ne bom rekel da niso...trenutno imam N95 ki je kljub svojim letom še kar odlična, ampak če rabiš kaj več in novice izvedet v parih sekundah pa se ne more primerjat...žal pač testi naredijo svoje ;) če ga boš kdaj sprobal boš tud sam to ugotovil.

galu ::

Kupi si Galaxy S i9000
Tako to gre.

Zgodovina sprememb…

xCore ::

galu je izjavil:

Kupi si Galaxy S i9000

:))
.:R Š T:. [.: Trust is a weakness :.]

T.A.D.E.J ::

@DAChampR ga imaš?

Daj mi povej kakšno poglavitno prednost ki jo ima ta telefon glede na to da je Samsung pa cena okol 400EUR v preteklosti me niso kaj preveč navdušili...sem mislil da se bo vse spremenilo z Omio...žal ni bilo tako.

T.A.D.E.J ::

@xCore

Kaj pomeni Trust is a WAKNESS? :D verjetno si mislil napisat WEAKNESS, kaj ne?

zee ::

Drugače pa vem toliko da se ne bom ubadal z zaklenjenim telefonom....saj sem napisal da je 3.1.3 verzija in odklenjen saj sem ga testiral s svojo sim in deluje.


Telefon je softversko odklenjen, ne pa hardversko, kar pomeni, da ko boš ponesreči stisnil gumb za nadgradnjo, se bo telefon nadgradil in postal samo zelo drag iPod Touch.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

galu ::

Android, wnb iPhone look, pa to... :)

Tukaj maš še eno 1:1 primerjava po secifikacijah: http://www.phonegg.com/compare/26/Apple...
Glede na to da stane cca 400e, je to precej dober telefon... Kolega ga ima, in ga ne more prehvalit, sam sem ga pa tudi probal, in se mi zdi tudi precej dober.
Probaj oba, to ti priporočam.
Tako to gre.

T.A.D.E.J ::

@zee to vem, saj pravim da sem imel iPod Toucha in vem kako je z nadgradnjami (isto je na iPhonu)...za sebe že vem da ni šans, da bi se zmotil in ga nadgradil. Saj vsi priporočajo iPhona iz Italije, vendar če znaš z njim potem se nimaš kaj bat. Če pa bi šlo kaj, mam pa servis na hrvaškem bližje, glede na to da sem iz celja, kot pa če bi šel v Italijo, pa še zmenim se lahko prej kot pa z italijani :D

@DaChampR te online teste poznam, sam mene software zanima, pa odzivnost in take fore...mogoče ga pa kupim za kakšen test.

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Apple izdal iOS 4.3

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
217903 (6918) nekikr
»

Android na vrhu v ZDA

Oddelek: Novice / Android
147769 (7241) Bistri007
»

iPhone OS 4 prihaja (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
10825900 (22612) Ancalagon
»

iphone pomoč prosim

Oddelek: Mobilne tehnologije
142050 (1645) PINki
»

Običajni Jailbreak tudi za novejše iPhone

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
209407 (8328) simnov

Več podobnih tem