» »

HP 6720s - problem zvočniki

HP 6720s - problem zvočniki

bedak ::

Zdravo,

Imam problem z zvočniki na prenosniku hp6720s in sicer kar naenkrat ne delajo. Zadeva je delala normalno do včeraj zvečer ko sem gor priklopil zunanje zvočnike tam kjer se vklopi slušalke, kar je vedno delalo normalno. Pred kratkim sem ta računalnik formatiral in gor naložil Windows 7 Ult. in je kot pravim do včeraj vse delalo normalno.

Do sedaj sem poskusil naslednje:
- brisanje driverjev
- vsi možni testi če zvočniki delujejo naj bi delovali normalno toda vseeno ni zvoka
- pregledal nastavitve Services/Windows Audio in Services/Windows Audio Endpoint Builder (oboje automatic ter restartano)
- System restore na en dan prej ko je vse delovalo če se je karkoli slučajno spremenilo kje v kakšnem windows registry ali kaj podobnega
...

Največja žalost pa je to da zunanji zvočniki delajo tisti na prenosniku pa ne.

Torej ima morda še kdo kakršen koli predlog, morda še enkrat format preden lahko sklepam da so crknili zvočniki???

Hvala za odgovore že vnaprej.

JanK ::

Na mojem (sluzbenem) 6820s sem imel natancno isti problem: jack za slusalke je deloval, zvocniki pa ne. Moj je bil na sreco se v garanciji, ker so menjali mamaplosco.

bedak ::

Saj v garanciji je še (6let bigbang), sam se mi ne da skakati po servisih če to le res ni potrebno je možno da je kakšna programska zadeva? :)

Leks ::

Prej spoznaš servis za HP in njegove sodelavce, bolje boš prišel skozi, ker imam občutek da boš kar stalna stranka tam :p

bedak ::

ne morte verjamet ampak je zvok kar naenkrat začel delat, nimam pojma kako ampak dela, kao tehnologija pa to, krneki


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Medion Akoya problem z zvokom

Oddelek: Pomoč in nasveti
111436 (1205) U33
»

Črn zaslon - prenosnik

Oddelek: Zvok in slika
132396 (1950) solatko
»

Zvok izgine po nekaj minutah - Windows 8.1

Oddelek: Pomoč in nasveti
141139 (976) Mesar
»

Na prenosniku je izginil zvok

Oddelek: Zvok in slika
103640 (3497) amigo_no1
»

Problem z grafično kartico Radeon 6870

Oddelek: Strojna oprema
9516 (464) logit

Več podobnih tem