» »

Velik si kolikor imaš veliko srce!

Velik si kolikor imaš veliko srce!

««
6 / 6
»
»»

Vajenc ::

Nimam nič proti, če kdo je mucke ali pse, da le ne poznam pojedenih živali ;). Sam bi lažje pojedel kačo, mravljo, škorpijona ali polža. Kot hrana se mi gabijo tudi ptiči in podgane npr., oz. kot je WarpedOne napisal, je to le predsodek, ki izvira iz okolja, vzgoje in kulture v kateri živimo.
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

gruntfürmich ::

ni problema za jesti/nejesti potepuške živali. če že druga ne, jih lahko prodamo v italijo. tam sigurno jedo mačke, za pse pa nisem siguren.
samo zakon je potrebno sprejeti.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Blisk ::

Koliko od vas živalomrzcev, ki ste imeli v tej temi precej za povedati. Pravzaprav za smetiti po temi, ker povedal itak niste nič pametnega. Je sedaj, ko so ljudje v krizi pa nakazalo nekaj denarja za pomoč tem ljudem, ki so vse izgubili v poplavah.

Rezultat je 0. Zato še vedno trdim kdor ne mara živali, tudi ne mara ljudi!

Blisk ::

jest10 ::

Blisk je izjavil:

Koliko od vas živalomrzcev, ki ste imeli v tej temi precej za povedati. Pravzaprav za smetiti po temi, ker povedal itak niste nič pametnega. Je sedaj, ko so ljudje v krizi pa nakazalo nekaj denarja za pomoč tem ljudem, ki so vse izgubili v poplavah.

Rezultat je 0. Zato še vedno trdim kdor ne mara živali, tudi ne mara ljudi!


Bolan si. Resno

oldguy ::

Saj ni problem. Pošlješ ubogim par psov, kitajci jih pripravijo in ergo, dve muhi na en mah... ;)

Blisk ::

jest10 je izjavil:

Blisk je izjavil:

Koliko od vas živalomrzcev, ki ste imeli v tej temi precej za povedati. Pravzaprav za smetiti po temi, ker povedal itak niste nič pametnega. Je sedaj, ko so ljudje v krizi pa nakazalo nekaj denarja za pomoč tem ljudem, ki so vse izgubili v poplavah.

Rezultat je 0. Zato še vedno trdim kdor ne mara živali, tudi ne mara ljudi!


Bolan si. Resno

Aha, zdej sem jst bolan, ker imap ti spet izgovore. Sam da ni treba z prstom mignit za kogarkoli drugega!
Še enkrat te vprašam kaj si naredil sedaj za ljudi?

jest10 ::

Blisk je izjavil:

jest10 je izjavil:

Blisk je izjavil:

Koliko od vas živalomrzcev, ki ste imeli v tej temi precej za povedati. Pravzaprav za smetiti po temi, ker povedal itak niste nič pametnega. Je sedaj, ko so ljudje v krizi pa nakazalo nekaj denarja za pomoč tem ljudem, ki so vse izgubili v poplavah.

Rezultat je 0. Zato še vedno trdim kdor ne mara živali, tudi ne mara ljudi!


Bolan si. Resno

Aha, zdej sem jst bolan, ker imap ti spet izgovore. Sam da ni treba z prstom mignit za kogarkoli drugega!
Še enkrat te vprašam kaj si naredil sedaj za ljudi?

Am... Pospravljal blato okoli naše bajte, travnika in pucal našo klet. Ko končamo pri nas, gremo še kam drugam.
Pa ti, poleg tega, da lajaš s psmi in negravžno podtikaš vsem, ki se ne strinjajo s tvojimi faljenimi idejami, da so nedelavni in da sovražijo ljudi. Proklet pacjent idiotski!

gruntfürmich ::

blisk, še vedno mi nisi odgovoril, kaj bi ti z vsemi zapuščenimi cucki naredil!
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

zlobcek ::

Blisk, recimo jest sem operativc pri gasilcih že cel lajf (ok relativno gledano) - prostovoljni. Normalna leta skupaj cca. 160 intervencij letno (imam tm ene 90% prisotnost), 80 na leto rezanja ljudi iz pleha itd., ostalo požari in druge resne zadeve. Tko da niso ravno low level reševanje mačk iz dreves. Mam tud vse možne certifikate za opravljanje tega, vključno za reševanje iz helikopterjev in druge čirule čarule.

120 v okviru naravnih nesreč smo jih imeli recimo zdele med poplavami in tri dni noben ni šel spat.

Pa mi še zmer dol visi za potepuške pse oz. sem mnenja da jih je treba u zakonskem roku odstrant. Skupi z mučenimi živalmi, ki jih zajamejo in se noben ne zmeni za njih. Zarad mene tud, če jih pomalcamo :D.

Torej, kaj si ti naredu za poplave recimo? Pa cucke pa socialne probleme pa otroke u afriki pa otroke u Slo pa otroke u rusiji pa u skandinaviji pa starejše občane pa srednje stare občane pa za ureditev vodotokov pa za ločevanje odpadkov pa za društvo prot kisanju mleka... Ali je tvoj izgovor za vse donirat 10 eur in to je to...

Jest priznam - nisem skoraj nič (ok, 5 eur na mesec dam za neki. United unitas. Al uniii... Ma za ene otroke nek). In tud nič ne mislim. So what? Živeli kapitalizem, sej je en folk plačan za vse to. Nej bo mal kompetenten pa fleksibilen, ne pa da se napaja iz občin za sedenje na riti. Če pa nimajo dost dnarja nej pa začnejo kožuhe od psov za copate prodajat. U vsem je dnar. Donacije je najlepš pobirat.

- nevem sicer ali si že zaposlen ali ne (po tvojem razmišljanju najbrž ne) ampak ko boš enkrat dal pol plače državi za to (in ferma pol ustvarjenga prihodka), kar se bere po cajtengih in drugod, ti bo tud dol visel oz. bolj nasprotno... Učil se boš, kako donirat kar najmanj možno, da boš loh sploh preživel svojo velikosrčno rit, če ne zdej pa na stara leta.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zlobcek ()

larissa ::

Blisk ima prav. Človeštvo, ki deluje kot rod zveri ali bitij, hujših od zveri, ne more dolgoročno preživet. Ker je znano, da se zveri prej ali slej tudi med sabo požrejo, kot vidimo, da nas požira ta zverski sistem brez etike in morale, da manjšina žre večino, ki umira na obroke- vedno bolj zanič zdravstvo, katastrofalne cene, padanje realne vrednosti denarja....

Dam še en primer, kako lahko kdo pričakuje, da bo živel srečno in mirno, če vsiljuje vsem okrog sebe agresijo, mučenje, pobijanje? Komur ni mar za šibkejše od sebe, tudi za sočloveka ne bo mar. Prvo nečloveški odnos do živali, potem do starih, potem do bolnih in tako naprej....

Človek bo moral dolgoročno začeti živeti v skladu z vsem, kar ga obdaja, postati skrbnik nižje razvitih bitij, začeti pametno ravnati z naravo. Ker v nasprotnem bo uničen, rečeno je, da je leto 2010 leto katastrof in samo par dni nazaj smo tudi sami doživeli eno takšnih naravnih nesreč, pravijo pa, da znamo že do božiča letos doživeti ponovitev poplav takšnih razsežnosti.

energetik ::

larissa je izjavil:

rečeno je, da je leto 2010 leto katastrof in samo par dni nazaj smo tudi sami doživeli eno takšnih naravnih nesreč, pravijo pa, da znamo že do božiča letos doživeti ponovitev poplav takšnih razsežnosti.

Ker nekdo muči pse, nam bo zdaj narava zavdala in "poslala" še ene poplave? :))

gruntfürmich ::

larissa je izjavil:

Blisk ima prav. Človeštvo, ki deluje kot rod zveri ali bitij, hujših od zveri, ne more dolgoročno preživet. Ker je znano, da se zveri prej ali slej tudi med sabo požrejo, kot vidimo, da nas požira ta zverski sistem brez etike in morale, da manjšina žre večino, ki umira na obroke- vedno bolj zanič zdravstvo, katastrofalne cene, padanje realne vrednosti denarja....

Dam še en primer, kako lahko kdo pričakuje, da bo živel srečno in mirno, če vsiljuje vsem okrog sebe agresijo, mučenje, pobijanje? Komur ni mar za šibkejše od sebe, tudi za sočloveka ne bo mar. Prvo nečloveški odnos do živali, potem do starih, potem do bolnih in tako naprej....

Človek bo moral dolgoročno začeti živeti v skladu z vsem, kar ga obdaja, postati skrbnik nižje razvitih bitij, začeti pametno ravnati z naravo. Ker v nasprotnem bo uničen, rečeno je, da je leto 2010 leto katastrof in samo par dni nazaj smo tudi sami doživeli eno takšnih naravnih nesreč, pravijo pa, da znamo že do božiča letos doživeti ponovitev poplav takšnih razsežnosti.


a te moti da so cotke v citi parku predrage?:)):D
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

detroit ::

hehe ti pa si...

anyhow sj so predrage. Absolutna vrednost denarja je z uvedbo evra padla. Tko da to ji dam čist prav. Samo kaj ima to veze z živalmi ....
Skero

zlobcek ::

larissa normalno. Meni tudi ne paše, da je lajf brez etike in morale. Ampak v takega smo pač padli. Noben ti ne brani, da se greš rešitelja vsega boga.

Ampak poplav zaradi tega ne bo nič manj, večina pa bo še vedno skrbela pretežno za svojo rit, cucki se bodo menjali z modo...

Staro modo bomo pa pomalcali al kaj smo se pol zmenil? :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zlobcek ()
««
6 / 6
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Take živalske (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13919655 (9683) TineR
»

Obramba pred živalmi (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17031156 (27243) FrRoSt

A je klanje v klavnicah mučenje živali? (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Loža
645109405 (101088) noraguta

POMOČ NUJNO! [Zavetišče Horjul] (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Problemi človeštva
15542203 (39820) Gandalfar
»

prepovejmo pse v mestih! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
10922253 (20502) krneki0001

Več podobnih tem