» »

Šiša

Šiša

hgfh ::

LP!
zanima me, če poznate kake strani kjer bi lahko naročil šišo (z kar veliko izbiro). sam poznam stran kanabis in pa marlek, vendar nimajo neke izbire. kupujem pa veliko šišo (60cm +), ki pa je na izgled tudi lepa. se pravi dražjo. danes sem sam iskal po googlu ampak nisem našel nič pametnega. lahko je tudi trgovina katere druge države, ki seveda pošilja tudi v slovenijo.

že naprej se zahvaljujem.

Steinkauz ::

Na nemškem ebayu se kr najde. Jst sm tut v slo iskal kot bedak, pa ni blo nč pametnega, pa full drage.
Pol sm prek bolhe dubu eno malo za 20eur

Najbolš je pa poznat koga, ki gre v tunizijo/egipt/etc in ti jo prnese, ker dol so pa res qabe.

hgfh ::

Steinkauz :: danes, 19:43:12
Najbolš je pa poznat koga, ki gre v tunizijo/egipt/etc in ti jo prnese, ker dol so pa res qabe.

+1

hvala za pomoč, bom pogledu še malo na ebayu. ;)

black ice ::

Steinkauz je izjavil:


Najbolš je pa poznat koga, ki gre v tunizijo/egipt/etc in ti jo prnese, ker dol so pa res qabe.

Ne samo šiše, tudi tobak je poceni. Od 0,5€-1€ (oziroma kako se zmeniš) na zavoj. Pri nas pa 6€ :O
Bom moral pogledati zadeve v Avstriji, baje Cannajoy tam kupuje zavoj tobaka za 4,5€.

hgfh ::

kaj majo to za eno foro na ebayu novo, da moreš svojo identiteto potrdit. omg. da ti morejo neko pismo pošilat domov pa neke fore.

mogoče se motim, saj moja nemščina peša.

Steinkauz ::

Ah lahko bi se registriral na angleškem pa ti potem globalno deluje.
Zdej za ebay nism jst nč rabu, za paypal pa morš poslat nek račun od elektrike/vode/internet na tvoje ime, da je res tvoj naslov

hgfh ::

Steinkauz je izjavil:

Ah lahko bi se registriral na angleškem pa ti potem globalno deluje.
Zdej za ebay nism jst nč rabu, za paypal pa morš poslat nek račun od elektrike/vode/internet na tvoje ime, da je res tvoj naslov


ja sam pomoje je ista fora ne. kao moreš dat številko kartice (nimam mastercarda) ali pa ti oni pošljejo kuverto z nekimi navodili, da dokončaš registracijo -.- ter dokažeš da si to res ti.

CompMaster ::

Ali kdo prodaja šišo.
Se zelo zanimam za nakup.

koyotee ::

Trubarjeva ulica Lj, trgovina Bazaar, če še obstaja :)
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

CompMaster ::

Mislil sem kupiti kakšno rabljeno saj je v trgovini ne morem kupiti ker se mladoleten
Kadil bi pa samo malaso, ki je prav tobak za šišo ki nima tobaka in nikotina :D.
Drugače nisem kadilec ampak šiša me je čisto prevzela ;)

puffs ::

.. let me google that for you.

gulfstream ::

En čas so jih prodajali v Europarku v Mariboru (na stojnici pred šparom), sem prepričan da jih imajo tudi v kakšnem drugem večjem trgovskem centru.

CompMaster ::

Malo sem se raziskal po googlu in ugotovil da je ena trgovina Bazar blizu moje šole.
Ali kdo ve kaksne so kaj cene tam (za 20-25cm)?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Svetovno rokometno prvenstvo Katar 2015 (strani: 1 2 )

Oddelek: Šport
557219 (1110) oo7
»

Previsoka carina

Oddelek: Loža
81837 (1400) Perza
»

Anonymous vdrl v poštni strežnik sirskega presednika

Oddelek: Novice / NWO
174557 (2643) Timurlenk
»

Iščem menjalnico za Tunizijske dinarje

Oddelek: Loža
163560 (3135) klemen22
»

Vodna pipa :D

Oddelek: Loža
113560 (3349) Tic

Več podobnih tem