» »

reševanje izbrisani sms sporočil iz telefona

reševanje izbrisani sms sporočil iz telefona

Garibaldi ::

Pozdravljeni,
imam enostaven samsungov telfon na katermu se je pomotoma sprožilo brisanje sms-ov. Rad bi jih nazaj saj so zelo pomembni. Kako pridem do njih nazaj? Kak recovery software?
Za sim kartico bom poskusil s čitalcem kaj pa za interni flash od telefona?

KoMar- ::

Ni kaj dosti šans, žal.

Garibaldi ::

Ni šans sploh ali...?!?

BaRtMaN ::

Verjetno bi se dalo, če bi pomnilniški čip ločil od tiskanega vezja in si tako zagotovil direkten dostop do sektorjev iz čipa.

Torej - če ni življenjskega pomena, se ne splača.

Garibaldi ::

Lahko mi reši nekaj 10.000EUR neupravičenih/zlaganih tožb. V sms-ih so določene pikantne zadeve. Mobitel ne hrani sms sporočil in mi ne more pomagati niti s sodnim nalogom.
Na žalost dandanes moraš dokazovat, da si tarča zlorabe in nedolžen, da te ne doleti super paket po glavi.

Machete ::

Kakor sem slišal jaz, mobitel zakonsko hrani smse, nevem za koliko časa (2leti??)
Kje si ti slišal nasprotno?

Gwanaroth ::

Če ti uspe prepričati telefon, da se ti na računalniku pokaže kot disk, lahko poizkusiš z recovery softwareom recimo R-studio ali mobil!edit forensics.
Lights often keep secret hypnosis..

KoMar- ::

SMSji so shranjeni na internem flashu, ki nima običajnega datotečnega sistema. Zato tudi ni možno reševanje z orodji za FAT/NTFS.

SomeOneNew ::

V kolikor se gre za nekaj 10.000EUR in ti je to "življenskega" pomena, potem ugasni telefon in povprašaj na specializiranih podjetjih, ki se ukvarjajo z reševanjem podatkov, lahko pa tudi kontaktiraš direktno Samsung za kakšne napotke oz. njihove kontakte.

Zna pa tako reševanje stati tudi nekaj 1000EUR (kar je še vedno malo, če ti reši nekaj 10.000EUR).


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Darila in obdavčitev (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
647534 (5395) Machete
»

Bančni račun

Oddelek: Pomoč in nasveti
191871 (1357) HappyPills
»

Hekerji že izkoriščajo ranljivost mobilnega potokola SS7 za bančne kraje

Oddelek: Novice / Varnost
185367 (3095) poweroff
»

Nalepka, ki pomnoži vrednost izdelka s celoštevilskim faktorjem (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
6720996 (14948) matijadmin
»

10-miljardta stranka prekinila klic

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
429597 (7105) lurker

Več podobnih tem