» »

Problem nova grafična

Problem nova grafična

lovrekovic ::

Pozdravljeni...

Pred kratkim sem nabavil novo grafično kartico in sicer ZOTAC GeForce GTS250 1GB DDR PCI-e. Problem nastane ko poskušam zagnati kakšen špil (za zdaj sem sprobal Football Manager 2010 in Mass Effect 2). Ekran se mi ugasne in se zapiše Digital Power Saving Mode, računalnik pa ostane prižgan. Sumim napajalnik (400W), ampak preden karkoli na novo nabavim sem se hotel pozanimati še na forumu. Pred tem sem imel še GF 8800 GT, a nobenih problemov z napajalnikom.

Že vnaprej hvala za odgovore.

opeter ::

1.) napajalnik je prešvoh (sploh Geforci dosti žrejo) - ti si že sam ugovotil
2.) pregrevanje

Sam sem pristaš prve točke.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

lovrekovic ::

Hvala opeter,
napajalnik se mi res zdi najbolj logična rešitev. Sam čudno mi je ko je 8800 delovala brez problemov, pa tudi z GTS 250, to sem pozabil omeniti, sem recimo ME2 špilal skoraj eno uro brez da bi me kej vn vrglo.

bmatko ::

Ja čudno je to da ima GF 250GT manjše potrebe po napajanju kot 8800GT, dela ti pa ne. Mogoče so priključki krivi. 8800 ima 6pin 250 pa 8pin.

xsannyx ::

pa maš tut novi ekran? ker tale napis mi je kr znan iz neki nastavitu ekranov (različni saving modi...) ali pa kake napake v windowsih (se mi je že zgodilo ene 2x pa ni blo druge ko formatirat.) Poskusi to dvoje preden nov napajalnik kupiš :) Če je napajalnik švoh je največkrat kej drugega (izklop, freeze....)

lovrekovic ::

ekran je isti,sam se splača pogledat mal nastavitve...napaka v windowsih je pa tudi možnost zato je tut formatiranje v načrtu preden karkoli kupim :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

9800gt artefakti

Oddelek: Strojna oprema
476022 (5129) dottor
»

Nakup grafične kartice za star računalnik

Oddelek: Kaj kupiti
292862 (2429) mr1two
»

PCIe: kaj kupit za cca. 60€ za igrce špilat ?

Oddelek: Kaj kupiti
352123 (1509) svetetko
»

Računalnik za grafično obdelavo (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
584053 (2767) TehDucky
»

ATI Radeon HD3870 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Strojna oprema
43527254 (17193) smarty

Več podobnih tem