» »

moško striženje-čas

moško striženje-čas

CleanPower ::

imam eno mogoče malo 'čudno' vprašanje, mogoče kdo ve koliko časa traja moško striženje(s škarjami)? jutri imam namreč 30min časa in nevem če bo to dovolj?
hehe če bo kdo vedel, hvala mu.

bluefish ::

Se ti ne zdi, da bi bil klic veliko bolj primeren.

karafeka ::

Reč naj te ostriže tako, da bo fertig v 10 minutah :)

@nny ::

S strojčkom 10 minut, popravki s škarjami okrog 15. Več časa se s tabo ne bodo ukvarjale, ker se jim ne splača za par ojrov. :)

Meizu ::

Hja no to je bolj težko, še vsakič ko grem k frizerju si vzame konkretno več kot pol ure... Seveda da naredi stvar kot se šika.

@nny kakšen strojček daj... Kaj misliš da sam taka frizura obstaja :)

Ko grem jst k frizerju si rabi frizer najprej čas vzet, da mi razredči lase, ker mam pregoste. Šele nato se začne z dejansko frizuro ubadat.

@nny ::

Meizu, lol! Tebe pa dobro okrog prinašajo. In najbrž tudi dobro računajo! Morajo bit eni kekci...;)

Toliko časa, kot sem napisala, porabim jaz za striženje. S strojčkom skrajšam pri straneh, s škarjami oblikujem frizuro spredaj in po vrhu. Lase se z efilirkami redči na koncu striženja, ne na začetku.

karafeka ::

To ti je zdaj namignila, da moraš k njej hodit :)

šernk ::

mislim da še nism bil več kot 20min na stolu, no ja mogoče v zadnje...ma itak lahko to štejem kot domače striženje.

pri frizerki v bližnjem kraju sem ponavadi skup s prevozom (2min v eno smer) bil nazaj doma v dobrih 20min, torej vsega skup 15 min na stolu.

lase se pa razredči po striženju in več kot 2 min tistega nimajo kaj delat.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

CleanPower ::

hehe to naj bi bil high-end frizer, tako da bom zgleda moral prestavit. xD

Meizu ::

@nny je izjavil:

Meizu, lol! Tebe pa dobro okrog prinašajo. In najbrž tudi dobro računajo! Morajo bit eni kekci...;)

Toliko časa, kot sem napisala, porabim jaz za striženje. S strojčkom skrajšam pri straneh, s škarjami oblikujem frizuro spredaj in po vrhu. Lase se z efilirkami redči na koncu striženja, ne na začetku.


Ne, daleč najbolj poceni me pride in v svojem življenju nisem imel boljšega frizerja kot je ta, k kermu hodim.

Zna bit da mi redči lase po striženju ja, who cares anyway... Sam da je delo narejeno kot se spodobi :)

@nny ::

Meizu ::

Svašta.

No, pri nas ni tako. Frizerje svoje skoraj vsak osebno pozna in tako padeš tudi v raznorazne klepete ipd. Tako da se imaš dejansko fajn, ko greš k frizerju :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Meizu ()

jRk0 ::

strojcek v roko pa mas 5 minut sam frizuro
You fuck up once, you loose two teeth.

@nny ::

karafeka je izjavil:

To ti je zdaj namignila, da moraš k njej hodit :)


Frizerka na Slo-techu? Je že apokalipsa ali bo vsak cajt nastopila? :))

Meizu ::

@nny je izjavil:

karafeka je izjavil:

To ti je zdaj namignila, da moraš k njej hodit :)


Frizerka na Slo-techu? Je že apokalipsa ali bo vsak cajt nastopila? :))



Kaj veš, frizerjem se zadnje čase ne godi slabo, če biznis zalaufa... ;)

Gladi ::

Delno offtopic:

Kje v Ljubljani je kakšen zadovoljiv salon za moško striženje?

Avenger ::

MSP pri Corner pubu recimo.
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

Gladi ::

Približno cena pa je? Samo informativno...
Pa, ali se je obvezno prej naročat tam, ali pridem tja in to je to?

PromeuZ ::

Pilus na Gerbičevi :D
Kvalitetno striženje + totalno odbita modela.
<!-- https://pisalnik.wordpress.com -->

Bananovec ::

Za emo čupco rabi frizer +2 uri časa...

LuGi ::

emo:))

Obično skrajsanje las 15-20min ;)

Shegevara ::

odkar ratujem plešast kar prišparam pri teh frizerskih stroških in nisem bil že kakšno leto pri frizerju :)

Avenger ::

Gladi je izjavil:

Približno cena pa je? Samo informativno...
Pa, ali se je obvezno prej naročat tam, ali pridem tja in to je to?


15-18€ odvisno kaj ti dela... običajno se naroča, ja. Pa ful simpatične punce so tam. ;)
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

;-) ::

Meizu je izjavil:

Hja no to je bolj težko, še vsakič ko grem k frizerju si vzame konkretno več kot pol ure... Seveda da naredi stvar kot se šika.

@nny kakšen strojček daj... Kaj misliš da sam taka frizura obstaja :)

Ko grem jst k frizerju si rabi frizer najprej čas vzet, da mi razredči lase, ker mam pregoste. Šele nato se začne z dejansko frizuro ubadat.

Ti ne hodiš k frizerju ker noben ne prvo redči pol pa striže čisto zgrešeno. Pa če nimaš nekih super dolgih las nevem kaj ma delat preko 15min z tabo.

Jaz dam za frizerja 6€ največ 6,5€(take so cene pri nas) grem pa ko se spomnim. Striženje traja največ 15min.

Meizu ::

;-) je izjavil:

Meizu je izjavil:

Hja no to je bolj težko, še vsakič ko grem k frizerju si vzame konkretno več kot pol ure... Seveda da naredi stvar kot se šika.

@nny kakšen strojček daj... Kaj misliš da sam taka frizura obstaja :)

Ko grem jst k frizerju si rabi frizer najprej čas vzet, da mi razredči lase, ker mam pregoste. Šele nato se začne z dejansko frizuro ubadat.

Ti ne hodiš k frizerju ker noben ne prvo redči pol pa striže čisto zgrešeno. Pa če nimaš nekih super dolgih las nevem kaj ma delat preko 15min z tabo.

Jaz dam za frizerja 6€ največ 6,5€(take so cene pri nas) grem pa ko se spomnim. Striženje traja največ 15min.


Najprej me ostriže, potem redči lase, res je.

2. Kakorkoli obrneš včasih ko sm mel dolge lase, sm mel kr opravka s frizerjem, da. Sedaj je malce hitreje, pa vseeno potrebujem ponavadi 5 min časa da sploh razložim frizerju svoje fantazije, kaj bi sploh rad :) Rad eksperimentiram s frizuro - v mejah normale seveda, da si ne bo kdo mislil :)

c03cvcljmc ::

A lahko kdo mogoče priporoči en mal boljši salon v Lj, kjer bi enmu geeku zrihtali frizuro pa mogoče celo malo pokazali kako naj se počeše/uredi zjutraj da bo za med ljudi?

A pri zgoraj omenjenih na Viču (MSP, Pilus) zrihtajo tud to (pa da je kolkrtolk na nivoju)?

:D

Zgodovina sprememb…

Bananovec ::

šernk je izjavil:

mislim da še nism bil več kot 20min na stolu, no ja mogoče v zadnje...ma itak lahko to štejem kot domače striženje.

pri frizerki v bližnjem kraju sem ponavadi skup s prevozom (2min v eno smer) bil nazaj doma v dobrih 20min, torej vsega skup 15 min na stolu.

lase se pa razredči po striženju in več kot 2 min tistega nimajo kaj delat.

Ne prodajat bučk no!
Posebej pa še ne, če sploh nimaš blage veze o friziranju. Naj o tem razpravljajo frizeri. Na koncu koncev so oni za to izšolani in ne ti.

Če pa meniš, da mi recimo ti hitreje razredčiš lase (tako btw: imam zelo kratke pa traja vseeno malo več kot 2 minuti), pa takoj pridem k tebi.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

bajsibajsi ::

Kak spray deodorant pa vzigalnik v roke, pa vsazga "ostrizem" v parih sekundah. :) Beavis&Butthead style strizenje. :)

šernk ::

heh, na žalost tista frizerska "šola" vem kako izgleda. in 20 min sem na stolu pri frizerki, ki je pred kratkim končala frizersko, pa mi je ONA rekla da tipov več kot 20min nima kaj strižt (no ob začetku je rabla tudi 1 uro...), seveda, če ne želiš kakšne čunga lunga frizure.

jaz ti ne bom redčil las, ker nimam ne škarij za to in ne znanja, las mi pa še nikoli niso redčili kaj vem kako dolgo, leteli so pa že celi šopi dol, da sem se že bal da bom brez vseh las ostal.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

kixs ::

Bil sem enkrat pri eni frizerki. Ma vsega je bilo fertik v recimo 7 minutah. Se dobro se niti nisem vsedel :)) Ok, k tej ne hodim vec!

Najveckrat sicer hodim k Simple in se je tudi ze zgodilo, da se je kaksna putika motala okoli moje glave celo uro 8-O Res vsak las lepo s skarjami in to ene parkrat okoli in okoli... Res postrizeno v nulo, ampak toliko casa pa vseeno nimam 8-)

tsh2 ::

meni vzeme 10 minut, da se postrižem. čisto lahko, prišparam na cajtu in denarju, pa še bolj pogosto se lahko, ker mi gredo dolgi lasje na živce.

koyotee ::

tudi sam imam mašinco in dam gor največji nastavek :)
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

M-XXXX ::

Ravno kar skupaj s prevozom opravil v cca 15minutah :)

koyotee ::

haha, ravno kar XD
pa ste sploh hodili v šolo ali kaj podobnega???
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

M-XXXX ::

koyotee je izjavil:

haha, ravno kar XD
pa ste sploh hodili v šolo ali kaj podobnega???

Na vrhu našega hriba je, pa nič kaj pozitivno ne deluje na čas striženja, po kateri sprašuje prvi post. Se strinjaš:P?

pharaon ::

M-XXXX, mislim, da je koyotee meril na tvoje neznanje slovenščine :)

M-XXXX ::

pharaon je izjavil:

M-XXXX, mislim, da je koyotee meril na tvoje neznanje slovenščine :)

Vem, vem na kaj je ciljal, jaz sem pa ciljal na to, da moje znanje slovenščine nima kaj veliko veze s tem, koliko moško striženje pobere časa.

@nny ::

Ene par info, tko za sproti...
V frizerskih salonih Simple je run & gun sistem. Za stranke in frizerke. Oboji se menjavajo s svetlobno hitrostjo in temu primerna je tudi kvaliteta. Malo denarja in malo muske. Ko sem bila zadnjič pri fizerju te vrste (v Koloseju), mi praktikantka ni znala zapeti niti ogrinjala. Hotela mi je umiti lase (dodatna storitev, kajpa), čeprav sem si umila lase pred 4 urami. Od tedaj se strižem sama.

Pri Francki, Micki, Lojzki & Co. je kvaliteta striženja boljša, vendar le, če želite klasične frizure. Ponavadi niso v stiku z zadnjimi trendi, zato emo variante - raje ne.

Mič & hohštaplerske variante so boljše za modne frizure, vendar so tudi cene hohštaplerske. In razmerje price/performance ni vedno ugodno.

Dokaj dobra izbira je Lassana, ki je nekje na srednjem nivoju. Imajo dokaj izkušene frizerje, zmerne cene, centralno vodenje, pa še najdeš jih na vsakem vogalu.

Frizerka, ki vas ošiša na črno, je lahko odlična izbira ali katastrofa. Če ima druge dobre atribute spredaj in zadaj, se pomanjkanje ročnih spretnosti nekako kompenzira.

Pa lep pozdrav!:)

MIHAc27 ::

Po mojih izkušnjah traja 20-30 minut. Ponavadi je še nekdo pred tabo, tako da si prec tam 1h.
Sem si pa nabavil strojček, in že privarčeval za nakup le tega. Rezultat je bil pa tudi čisto v redu. Lassana je blizu in ni gneče ampak se v Cut'n'go kar 2x za isti denar strižem. Imajo pa žal vedno gnečo da 2 uri+ čakam :(

igor0203 ::

Jaz sem zelo zadovoljen pri Ultra Image. :)

energetik ::

Eh, potrpiš 1 leto, potem pa si nardiš čop in to je to. Nobenih frizerjev. :D
Meni samo punca vsake pol leta odstriže 2-3cm las, da se ne cepijo na koncu - porabi 5 minut. Pri frizerju nisem bil že 10 let. Ko/če se bom pa naveličal dolgih las, pa mašinco v roke in lepo doma ostričt.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: energetik ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Moški frizer v LJ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5414340 (4600) kuglvinkl
»

Klasično moško striženje (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7210714 (3868) Berserker
»

Samofrizer - striženje svojih las?

Oddelek: Loža
428982 (1772) Phantomeye
»

kje v lj je najcenejši frizer (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6529647 (10779) Alamar

Več podobnih tem