» »

Stroški pošiljanja paketa v Hong Kong

Stroški pošiljanja paketa v Hong Kong

McBoby ::

Je že kdo imel problem, ko je kupil kakšno stvar prek Ebay-a, pa mu ni delala oz. je bila poškodovana in jo je poslal nazaj? Koliko pridejo stroški recimo, da bi poslal nazaj v Hong Kong najceneje v pismu, teža 20g. Vem, da se takorekoč za vrednost €20 ne izplača sploh obremenjevati, vendar kupil sem izdelek, ga prejel in takoj v štartu ni deloval.

krneki ::

Greš na stran pošte in pogledaš cenik. Pomoje dober evro.

McBoby ::

Sem že iskal na strani Pošte, pa nisem naše, zato sem tukaj vprašal. A je mogoče kdo gledal in našel cenik za pošiljanje v Hong Kong?

KoMar- ::

Za vso tujino so iste cene. Za 20 gramov bo cena zanemarljiva.

PINki ::

Sem imel slikan cenik s pošte, ki je tam priliman na steno, pa sem formatiral in nimam več slike :S

LuGi ::

Navadno pismo
do 20 g (nazivna vrednost poštne znamke D) 0,45
nad 20 g do 100 g 0,92
Priporocena posiljka
do 20 g 3,73
nad 20 g do 100 g 4,26

hotlips ::

Najprej kontaktiraj prodajalca. Jaz sem enkrat prejel zadevo iz HK (dealextreme), ki ni delovala, katere vrednost je bila par ojrov, sem jih kontaktiral, argumentiral ter posnel kratek filemček na mobitel, v katerem sem pokazal da zadeva ne deluje in jim tud sporočil, da mi ravno ni za pošiljat zadeve nazaj v HK, ravno zaradi poštnih stroškov. So mi poslal še eno za to ki sem jo pa imel pa so mi svetoval naj poskušam najdt kakšno alternativno možnost uporabe, uglavnem da jo ne pošiljam nazaj.

lp.hl

McBoby ::

Da potrdim dejanski strošek pošiljanja v Hong Kong. Bil danes na pošti, in plačal (konkurenčni znesek Kitajcem) €1,62. Pošiljka je do 100g, v podloženi kuverti A5 (€0,30), poštnina na Kitajsko (€0,92), prednostna avionska pošiljka (€0,40). Če bi pošiljal priporočeno, je cena €4,66.
Za vse tiste, ki kaj kupujete preko Ebay-a, pa ne veste, zato, ker so vam drugi rekli, da se ne splača pošiljati nazaj, SE SPLAČA .

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: McBoby ()

KoMar- ::

Jp, za gadgete se definitivno splača. Sploh DealExtreme ima kul policy, da ti do 30 (ali 60?) dni od nakupa ob okvari vrnejo tudi stroške vračila.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: KoMar- ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pošta Slovenije je absolutno predraga (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Loža
647113024 (31051) destroyer2k
»

Pošiljanje paketov v tujino (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6339452 (21841) darkolord
»

Tracking pošiljke

Oddelek: Loža
205405 (4933) koyotee
»

Uvoz iz Kitajske - DHL (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6818638 (17159) **a|wa**
»

paypal - stroški vračila ?

Oddelek: Loža
412101 (1347) madog

Več podobnih tem