» »

pošta-uničena

pošta-uničena

lele ::

Živjo
Danes sem dobil od poštarja paket,ker sem naročil display za nokio n82. Sem odprl in že takoj sem videl da je ekran počen in da so barve razlite
Kaj se naredi v takem primeru,trgovino iz katere so mi poslali sem že klical in so rekli da naj pošljem sliko in da se bomo potem pogovarjali.
Kaj pa poštar ali lahko kaj pošti ko je bila malomarna rečem?

Machete ::

Če je bil paket označen kot krhek oziroma lomljiv (ali nekaj takega), bo morala pošta odgovarjat, da.

jJack ::

V vsakem primeru bo pošta odgovarjala. Zakaj pa bi imeli oni pravico vse razbit, če ni označeno kot lomljivo. Tam kjer pa je označeno morajo biti pa še posebno previdni.

lele ::

ok,hvala lepa
tko jih bom ukurcu

Good Guy ::

jJack je izjavil:

V vsakem primeru bo pošta odgovarjala. Zakaj pa bi imeli oni pravico vse razbit, če ni označeno kot lomljivo. Tam kjer pa je označeno morajo biti pa še posebno previdni.


pri nobenem paketu niso previdni, vse mečejo ko žakle cementa...
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

mr Vragec ::

Good Guy je izjavil:

jJack je izjavil:

V vsakem primeru bo pošta odgovarjala. Zakaj pa bi imeli oni pravico vse razbit, če ni označeno kot lomljivo. Tam kjer pa je označeno morajo biti pa še posebno previdni.


pri nobenem paketu niso previdni, vse mečejo ko žakle cementa...


Se popolnoma strinjam. Pošta Slovenije kot monopolist izvaja nekonkurenčno storitev in si dovoli določene stvari ki si jih ne bi smela.

TOP ::

lele,kot prvo si storil ti napako.Ko si dobil paket v roke in videl,da je vsa razbit se ga ne sprejme,ampak takoj reče poštarju,da ga ne sprejmeš.Če je pa bla škatla,cela so pa ga ti lahk oni not dali razbitega,manj verjetno sam pri naših trgovcih je vse možno,vsaj sedaj zadnje čase,ko pošiljajo rabljene stvari in prodajajo za nove.Je pa tud napaka pošiljatelja,ker bi moral tole malo bolje zaviti.Sam vsi šparajo,da je paket čim lažji in manjša poštnina.

Hardstyle ::

Za mimovrste=) lahko potrdim, da so vsi paketi zapakirani maksimalno. In če se paketu iz mimovrste=) kaj zgodi potem lahko rečem, da mu je pri 130km/h padel iz kombija.

BlueRunner ::

Pošta Slovenije kot monopolist izvaja nekonkurenčno storitev in si dovoli določene stvari ki si jih ne bi smela.

Glede na to, da lahko pošljem pošiljko tudi preko kakšnega drugega podjetja v sloveniji (TNT, DHL, ...) potem ni govora o monopolu.

Kot vedno pa velja, da dobiš to, kar si plačal. Poceni storitev, slab odnos. Slab odnos, večja možnost poškodb in iz njih izhajajočih komplikacij.

Hardstyle ::

Enako lahko rečemo za količino pošte.

Avenger ::

Paket gotovo ni bil primerno zapakiran. Jaz sem dobil že kar nekaj nelomljivih stvari tako lepo zavitih v bubblewrap, da mi jih je bilo kar škoda odvit. Ekranček bi moral biti še toliko bolj skrbno zapakiran, v smislu, v vrečki, ovit z mehurčki, v škatlici, pa potem najmanj v kuverti z mehurčki, ali pa v kartonu s stiroporom, itd.

A lahko pokažeš slike vsega kar si v pošiljki dobil z vsemi ovoji vred?
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

amigo_no1 ::

Glede na to, da lahko pošljem pošiljko tudi preko kakšnega drugega podjetja v sloveniji (TNT, DHL, ...) potem ni govora o monopolu.

Poskusi kot fizična oseba kaj pošiljati drugi fizični osebi v Slo.Nekako ne gre, tako da ostane samo predraga Pošta.
Oznaka "Pazljivo ravnanje" (kak EUR doplačila pri samem pošiljanju) pride prav samo v primeru ko se med prestavljanjem vreč krompirja, pardon paketov uporabnikov kaj uniči/poškoduje.

avtor teme:
Če se na zunaj ni videlo, da je zadeva poškodovana bi moral potem ko si zadevo odprl iti nazaj na pošto (skupaj z vso prejeto embalažo ), kjer bi prijavil prejetje poškodovane pošiljke.Izpolniš formular in potem dalje ureja pošta.

Zgodovina sprememb…

TOP ::

jeje997.če paket nima zunanjih poškodb,potle se žali pošiljatelju ne Pošti on nema nič s tem.

lele ::

Ja izpovnil sem zapisnik, pošta je poslala pošiljatelju nazaj. Danes pa sem dobil pošto nazaj taka kot je bila. Jaz pri temu nimam nič in bom še do pošte in zahteval denar nazaj.

Machete ::

BlueRunner je izjavil:


Kot vedno pa velja, da dobiš to, kar si plačal. Poceni storitev, slab odnos. Slab odnos, večja možnost poškodb in iz njih izhajajočih komplikacij.


Govoriš o Pošta Slovenije? Ne bi se mogel bolj nestrinjat, saj je preverjeno ena najdražjih pošt na svetu (razen mogoče nemške), ne glede na naš 'nenajdražji' standard.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pošta Slovenije je absolutno predraga (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Loža
647112334 (30361) destroyer2k
»

DHL in "njihovi" paketi (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6411628 (5440) cortez
»

Poškodovana pošiljka

Oddelek: Pomoč in nasveti
204581 (3224) Alamar
»

Kako spakirati računalnik za pošiljanje po pošti? (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
505805 (4944) stock
»

Pošta Slovenije - Paket

Oddelek: Loža
51027 (885) Bananovec

Več podobnih tem