» »

MAFIA-Steal the Ciggars

MAFIA-Steal the Ciggars

Dj-Prah ::

Spilam Mafio(je res najbols spil)in zdej sem nekje v 18,19 levelu.Morem ukradit tovornjak(in z njim pripeljat polno cigar v moj Salieri Bar),in papirje od voznika(ker se morem prijavljat v skladisce)in potem morem it v skladisce po cigare.Grem noter,me vstavi vratar in mi rece za papirje-jest cakam pol pa rece da se morem prvo izpisat potem pa vpisat.

Nevem zakaj?
Sej gre on voznik(pred tem ko vkradem tovornjak)ven iz skladisca in ga vratar vprasa za dokumente.On jih pokaze pa gre ven.Zakaj jaz potem ne morem it z tistimi dokumenti nazaj noter?:\

Prosim dejte mi pomagat tisti ki ste ze
prek tega levela.

Sem ze probal gumb stiskat ko gres v avte pa ven-da bi dal papirje vratarju pa mi zmeraj isto rece.

Hvala lepa.

LP
Intel Celeron 1000Mhz@1400Mhz-Vulcano 9,Hercules 3D Prophet 8500LE 128MB DDR TV/DVI,512MB SDRAM,Asus CUSL2-C Black Pearl
  • spremenilo: Dj-Prah ()

Tiger ::

Tovornjak mora biti prazen, to je vse.

Enostavno vozi za tovornjakom kot gre v tisto skladišče, tam počakaš, da vse zložijo dol ter ga nato napadeš.

Dj-Prah ::

Naljepsa hvala.:)
Bom probal.

LP
Intel Celeron 1000Mhz@1400Mhz-Vulcano 9,Hercules 3D Prophet 8500LE 128MB DDR TV/DVI,512MB SDRAM,Asus CUSL2-C Black Pearl

Dj-Prah ::

Samo nekej bi se pital-ka treba cisto vse zaboje odpeljat?

Vprasam pa zato,ker tisti "chief" pride nazaj,ko mi se ostanejo 4 zaboji,pol pa strazo zove-heh.:D

Intel Celeron 1000Mhz@1400Mhz-Vulcano 9,Hercules 3D Prophet 8500LE 128MB DDR TV/DVI,512MB SDRAM,Asus CUSL2-C Black Pearl

Thanatos ::

jap!

Nosi hitreje! Tko je men uspel.

Tiger ::

Kaj pa je problem, ko se tipo pač vrne ga še preden pokliče svoje, ubij, potem greš zadaj za to stavbo in ubiješ še enega ki ima thomsonco, potem s thomsonco poskrbiša tiste, ki so pri tvojem tovornjaku. Potem pa ti nihče več ne teži in pač ostale zaboje preprosto naložiš na tovornjak ter odpelješ, tisti folk ki te strelja tam pri vhodu pa samo obvoziš ali povoziš :)

Dj-Prah ::

Eh malo sem se spilal pa sem-prisel v skladisce pol pa sem cisto vse pobil:D pol sem pa sel nalagat zaboje.:)

LP
Intel Celeron 1000Mhz@1400Mhz-Vulcano 9,Hercules 3D Prophet 8500LE 128MB DDR TV/DVI,512MB SDRAM,Asus CUSL2-C Black Pearl

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Dj-Prah ()

whatever ::

Zakaj bi bilo enostavno, če pa lahko zakompliciramo ane?:D

goba ::

LOL!

Dj-Prah ::

Seveda je bolsje zakomplicirano.Bar je zanimivo poleg.Ne res super spil mi je,pa rad malo se tud zafrkavam poleg.:\

Intel Celeron 1000Mhz@1400Mhz-Vulcano 9,Hercules 3D Prophet 8500LE 128MB DDR TV/DVI,512MB SDRAM,Asus CUSL2-C Black Pearl


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kam grejo zasežena vozila?

Oddelek: Loža
3716170 (11007) amigo_no1
»

Dostava prenosnika po pošti?

Oddelek: Kaj kupiti
434266 (3212) Loaded
»

256 GB na A4 listu (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Diski
7710247 (7058) ender
»

Mafia (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
706386 (3893) gappee
»

mafia rešitev?

Oddelek: Igre
121388 (1187) .smidge.

Več podobnih tem