» »

Linksys wrt54gl EU v1.1

Linksys wrt54gl EU v1.1

MPodlesnik ::

Torej, eno vprašanje imam. zanima me kakšna je razlika med eu firmwarom kateri je 4.30.11 in med us kateri je najnovejši 4.30.14 v letih pa je razlike 2 leti.

Lahko naložim brez problema na svojga tudi us update kateri je iz linksysove strani in je verzija novejša, kot pa tisti na evropski strani od linksys-a katera pa je malo stara že :)

Hvala

MPodlesnik ::

minime ::

Ga ni škoda za original fw, glede da ja gl model?
Probaj tomato

MPodlesnik ::

Kaj pa vem, bom se poigral, samo vseeno me zanima če US rom deluje normalno pri nas?

minime ::

Mislim da inajo us manj brezžičnih kanalov.

http://www.polarcloud.com/tomato

Jaz imam ND verzijo.

MPodlesnik ::

Bom prebral malo. To glede kanalov pa sem bral že nekaj.

tinlad3n ::

Tole si dej gor. Ne ga srat z originalnim FWom.

MPodlesnik ::

Zdaj sem naložil prvo Tomato 1.27 :) Uspešno. Prej mi se mi je pojavlo da mi je za kako minuto vedno ob enaki uri sfalilo interneta.

Imam pa statičen ip naslov, pa ne vem zakaj se to dogaja. Mogoče kakšna nastavitev narobe ?

Katerega pa vzamem če hočem še dd-wrt probat ? Ogromno jih je?

Mini-Build required for inital flashing via WEB dd-wrt.v24_mini_generic.bin 2009-10-10 2,95 MB

Tole?

Zgodovina sprememb…

SynTax64 ::

Najprej inštaliraj dd-wrt.v24.mini_generic.bin saj datoteka za posodobitev pri originalnem firmwaru ne sme biti večja od 3MB, ko to storiš pa lahko komot naložiš iz mini na std,vpn,voip.... ki ti omogoči še ododatne možnosti ki ti jih dd-wrt omogoča.

MPodlesnik ::

Kaj pa če sem sedaj naložil tomato ? :) Ni mi najbolj všeč grafični vmesnik :) Bom ga pa vseeno stestiral kako deluje :)

Matheeew ::

Mi zna kdo pomagati pri nastavitvi wireless povezave?

Router: Linksys wrt54gl
Firmware: Tomato

Povezavo naredim vendar je naprave ali ne zaznajo ali pa jo zaznajo vendar ko vpišem ključ se ne poveže. Tudi če izklopim varnost mi naprave ne zaznajo povezave.

Poskusil sem se tudi malo poigrati s frekvenčnimi kanali pa je prišlo do motenj kontrolerja za Xbox, Logitech miške, RF daljinca 8-O

Vanadium ::

@Matheeew: Kanal mej na 11, enkripcijo naštimaš ponavadi wpa2 oziroma wpa pa tkip+aes (tako imam jaz) in mi vse deluje b.p.

@Mpodlesnik: oprosti izrazu ampak jebeš izgled vmesnika če mene vprašaš. Vmesnik je pri tomatu lično urejen, ni načačkan ipd... in zato stvar deluje b.p. Glavno je da je firmware zmogljiv

MPodlesnik ::

Sem že pogruntal, kako spremenit barvno shemo :) Samo da ni tomato rdeča, ko je bla res gadna :D :) Mam rajš kako modro. Zaenkrat deluje super. Čez čas pa se bomo pa še malo z nastavitvami poigrali :)

Obstaja kak Guro oz. vodiš za nastavljanje ? :)

Zgodovina sprememb…

jan01 ::

Daj gor raje victekov tomato http://victek.is-a-geek.com/tomato.html download
Pa ne pozabi po (USPEŠNEM!) flashanju naredit hard reset(tiščanje reset...

MPodlesnik ::

A se ne na ruterju izvede kr clear NVRAM ? Vsaj tak sem delal ko sem naložo tomato :)

minime ::

Meni se tomato dopade ker nima nepotrebnih nastavitev (kot dd-wrt)in dela bp na optiki.
Victrkov mod mi nič posebnega, poleg tega temelji na stari 1.25 verziji,čeprav je nova zunaj že pol leta.

Matheeew ::

@MadPanter: Thx - bom poskusil še to.

Squeazer ::

Ah, dd-wrt je še en super firmware, ki paše na tega linksysa :) Priporočam!

Yaqwsx ::

kaj pa ta speedmod je ze kdo preizkusil

http://touristinparadise.blogspot.com/2...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Yaqwsx ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

dd-wrt firmware (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Omrežja in internet
18720884 (4577) mtosev

wireless router predlog?

Oddelek: Pomoč in nasveti
256193 (4270) Galaxy
»

Linksys_WRT54GL in T2_pomoč

Oddelek: Omrežja in internet
72822 (2822) PARTyZAN
»

Problemi z firmware na linsysu

Oddelek: Pomoč in nasveti
131794 (1554) chucki
»

Problemi z resetiranjem Wireless Routerjem lINKSYS WRT54GS v4

Oddelek: Omrežja in internet
81644 (1555) jan01

Več podobnih tem