» »

Problem piskanje mojega računalnika

Problem piskanje mojega računalnika

borutS ::

Imam nov računalnik ter star disk cca 3 leta, dela mi vse normalno internet,igre,muska,filmi itd... vendar ko začnem igrati igro BFBC 2 (bad company 2) mi po 20 minutah začne piskat veste kaj je to ? drugače imam na c:disku še 10gb placa tako da mi zaradi prostora nebi smel jamrat ?

ModriN96 ::

če bi mal več o temle piskanju povedu, nebi blo nč narobe...kje se sliš? a se ti resetira? maš črn ekran? ti nardi bluescrren....??

borutS ::

nope igram lahko normalno sam piska mi k neumen aja slis se pa ukol diska samo zakaj mi samo pri tem špilu drugo dela vse normalno

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: borutS ()

solatko ::

Igra pač porabi ogromno podatkov iz diska, tako da se ta skozi vrti na full. Ker je že malo v letih, ali pa je bolj glasne sorte, zna bit to kar zoprno. Reskiraj tistih nekaj EUR in zamenjaj disk.

fosil ::

Pa si prepričan da je disk?
Pri piskanjih je običajno težko ugotovit od kje prihaja zvok.

Jaz bi naredil stress teste posameznih komponent, da bi tako točno ugotovil katera stvar res piska.
Tako je!

borutS ::

ja sam jst npr. sm probu metro 2033 use na high delal normalno a en bfbc 2 mi pa zajebava sam fora je v tem ker mi prej ni čisto nič piskal to se je kr zdej pojavel drgač pa ja bom jst raj disk si nabavem


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Battlefield: Bad Company 2 (strani: 1 2 3 441 42 43 44 )

Oddelek: Igre
2191264795 (48332) Machete
»

Medal Of Honor 2010 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
19838131 (27536) Clubraider
»

Katere igre boste kupili v letu 2010 in 2011? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
10112103 (9209) listje123
»

Call of Duty gre za med (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Igre
9826441 (22040) slimshady9
»

Dečki rabim pomoč - novi pc! (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
694545 (3514) Caleneth

Več podobnih tem