» »

Nahrbtnik

Nahrbtnik

tey007 ::

Zdravo. Zanima me, katero torbo bi priporočal za srednješolca? Bi neki tazga, da drži kakšno leto al pa dve. A bi bla torba za laptop primerna tut za vsakodnevno prenašanje akte in kakšnega učbenika? Mate kej izkušenj s tem? Laptopa bi pa tut kdaj nesel v šolo, če bi ga slučajno potreboval. Ampak to nima tok veze, js bi sam rad trpežno torbo :).

moj_nick ::

Jaz sem imel eastpak celo srednjo šolo.
110111001001010001010000

;-) ::

V srednji ne potrebuješ torbe to je prvo.

Drugo pa je da ti ob normalni uporabi vsaka drži leto ali dve.

tey007 ::

@;-) - kako pa naj prenašam stvari? v rokah? lej, sem dal kar nekaj torb čez in verjemi mi, da sem z njimi delal normalno, pa sem jih menjal 2x na leto. pa nisem bil edini... če bi se samo men dogajalo da 1x na leto menjam torbo bi si mislil, da res neznam s torbami, ampak je bilo takih ljudi kar nekaj, zato zdaj iščem torbo, ki bo čimdlje zdržala, pa makar bo malo dražja. sedaj sem imel CAT-ovo 2 leti, pa se je začela malo trgati, ampak za silo bi še bla za nekaj časa. zanima pa me, če ima kdo izkušnje s kakšnim laptop nahrbtnikom, ker sem kar nekaj ljudi lani videl, da so imeli laptop nahrbtnik. vendar ne vem, kako se kaj obnese.

@moj nick - kje pa si kupil svojo torbo?

Desty ::

Imam sedaj že 3. leto od CaseLogic nahrbtnik, ki ima notri tudi predal posebej za prenosnik. Skratka, ta nahrbtnik je še sedaj kot nov (kljub dobri uporabi), tako, da ga lahko samo še priporočam.:)

tey007 ::

Imam sedaj že 3. leto od CaseLogic nahrbtnik, ki ima notri tudi predal posebej za prenosnik. Skratka, ta nahrbtnik je še sedaj kot nov (kljub dobri uporabi), tako, da ga lahko samo še priporočam.:)

katerga pa maš to? js sem gledal tega http://www.mimovrste.com/artikel/287001.... prosil bi te, če nalimaš kak link od te svoje torbe :)

moj_nick ::

@moj nick - kje pa si kupil svojo torbo?


A ti veš, kako dolgo nazaj je že to :|
110111001001010001010000

koyotee ::

Jaz imam trunk&co, uporabljam jo še vedno in je dala skoz celo srednjo šolo, brez poškodb. Najbolj važno pa mi je, da ima široke naramnice, ki te ne režejo v ramena. Raje daj za torbo 50€ kot 20, sploh, če bi jo rad uporabljal več kot 2 leti.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

tey007 ::

@ moj nick - aja :S. no dobro :). hvala za nasvet :).

@ koyotee - pa to imaš pač navadno torbo, ali maš za laptopa? kje si jo našu, da je potem romala domov stabo? (če se spomniš :))

BlaY0 ::

Če si slučajno že lastnik kakšnega kolesa, potem ne rabiš torbe:))

bluefish ::

V srednji ne potrebuješ torbe to je prvo.
Samo res, kako si ti potem zamišljaš? Ravno v SŠ (vsaj na tistih resnih) je kar veliko stvari za sabo nosit.

blackbfm ::

Jaz mam samsonite pa se mi zdi zelo kvaliteten nahrbtnik. Stal je pa 10-12000 sit takrat. Tak sam drugačne barve:



Samo res, kako si ti potem zamišljaš? Ravno v SŠ (vsaj na tistih resnih) je kar veliko stvari za sabo nosit.


Izkušnje kažejo da so brez torbe večinoma čefurji ali pa wannabe čefurji slovenci:P

bluefish ::

Izkušnje kažejo da so brez torbe večinoma čefurji ali pa wannabe čefurji slovenci:P
Jp, smo imeli ene par takih na gimnaziji s poklicne. Vsi naokoli z enimi aktami, najbrž napol praznimi.

koyotee ::

tey007, ti bi ubistvu rad nekaj takega http://www.ciao.co.uk/Samsonite_Trunk_C...
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

tey007 ::

tey007, ti bi ubistvu rad nekaj takega http://www.ciao.co.uk/Samsonite_Trunk_C...

a-a. js bi tako za na rame. pač nahrbtnik. tole mi ni kaj preveč ušeč..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: tey007 ()

bluefish ::

Samo za laptop je OK, dodaj še kake 2kg knjig ali še kaj, pa hitro rama trpi in boš po enem letu hodil postrani kot Igor.
Pa verjetno imajo tudi kako telovadbo.

tey007 ::

Samo za laptop je OK, dodaj še kake 2kg knjig ali še kaj, pa hitro rama trpi in boš po enem letu hodil postrani kot Igor.
Pa verjetno imajo tudi kako telovadbo.

mene že boli rama če moram s tako torbo nest samo laptop malo dlje oz nekaj več časa...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: tey007 ()

JebatGa ::

@;-) - kako pa naj prenašam stvari? v rokah? lej, sem dal kar nekaj torb čez in verjemi mi, da sem z njimi delal normalno, pa sem jih menjal 2x na leto. pa nisem bil edini... če bi se samo men dogajalo da 1x na leto menjam torbo bi si mislil, da res neznam s torbami, ampak je bilo takih ljudi kar nekaj, zato zdaj iščem torbo, ki bo čimdlje zdržala, pa makar bo malo dražja. sedaj sem imel CAT-ovo 2 leti, pa se je začela malo trgati, ampak za silo bi še bla za nekaj časa.

Na tržnici sem kupil neko torbo za 7 evrov. To je bilo pred 5 leti ko so bili še tolarji. Ne vem kaj ti oz. ostali počnete s torbami.

koyotee ::

tey, sej una na linku je tut za na rame afaik :)
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

koyotee ::

Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

JayKay ::

jaz mam tega,

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: JayKay ()

shark_nm ::

he he he itak...kaj ti bo torba če maš kolo

Desty ::

Evo ga tralala

tey007 ::

men ful diši caselogic ki sem ga že mal viši napopal (http://www.mimovrste.com/artikel/287001.... ne vem še, če bom ravno tega, bo pa kak drug moral res nevem kakšen bit, da me bo bolj pritegnu kot tale :). če ma še kdo kakšno mnenje kar na dan. bom šel zdaj malo po ljubljani pa tako, ampak mislim da bo zadnja odločitev padla kar preko interneta ;). bomo pa videli :)

Okapi ::

Jaz sem imel tako. Ni boljše;)



O.

Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: WarpedGone ()

tey007 ::

mislim da bom vseeno ostal pri kakšne case logic. :Psamo ne vem še kateri. če ma kdo še kakšen predlog, kaj bi bilo dobro met za v šolo, ki se začne čez dobre 4 dni, bi se zelo priporočal :).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: tey007 ()

overlord_tm ::

Jaz mam eno Dakine. Taka dost velika, notri ma predal za prenosnik, pr strani ma predale za flaske, ma eno wannabe hladilno torbo (za 2 pera al pa 3 red bulle), pol ma lukne za vso kablazo (mp3 and stuff). Kupu sem jo v 2 letniku SS, zdej grem z no v 2 letnik faxa, pa je brez ene luknje. Bla je z mano od portugalske, spanije do nordkappa egipta in amerike, potovala tud z letalom kot cekirana prtljaga (s tem delajo ko svina z mehom). Res ruzak 1A, vreden vsakega centa. Pa se draga ni bila, ena najcenejsih dakine torb v obssesionu al nevem kje sem jo ze kupil :D

Model se mi pa ne sanja. Samo je vecja od vecine dakine torb in nima drzala za skejt ...

bluefish ::

Obsession.si jih ima - tam imaš tudi spisek prodajaln in modelov.

PromeuZ ::

Meni po dobrih 4ih letih srednje in 2 faksa še vedno dobro služi nahrbtnik firme Jansport. Moram priznati, da z njim nisem ravno najlepše ravnal, vendar je še vedno enak kot pred šestimi leti. Blago še vedno drži, zadrge delujejo bp, edino opral sem ga nekajkrat, to je pa tudi vse. Je pa res, da sem zanj plačal dobrih 15k tedanjih SIT. Kolikor sem preletel njihovo stran, ponujajo tudi nahrbtnike za laptope.
<!-- https://pisalnik.wordpress.com -->

rawlit ::

eastpak - neuničljiva

edit: typo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: rawlit ()

ReBi ::

dakine niso več in?

tey007 ::

ne sej men ni tisto nujno da mora bit za laptop, sam tko me zanima, če je mogoče za laptopa mal bolj vzdržljiva, ker ponavad mora bit mal bolša za laptop da ga zaščiti. lahko je pa čist tipična, nč za laptop ali kej podobnega. sam da bi držala dolgo :)

pero_ ::

Jest mam že 4 leta torbo znamke Skipper (črne in ponekod rdeče barve), ki sem jo dobil za malo manj kot 10€. Sicer je res, da je enkrat malo počil šiv, vendar se je zašilo in je kot nova :D
Edit: Imam jo tako za šolo, kot tudi za trening oz. še kaj drugega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pero_ ()

tey007 ::

evo, pa sm jo kupu :). ogledval JANSPORT, Nike pa še neki, nakonc se odloču za Dakine. Tut trgovc je reku da ma tako k sm jo kupu 6 let. Tko da. Upam da tut men zdrži :).

bluefish ::

Kateri model nahrbtnika?

Sicer tudi sam kupujem en manjši nahrbtnik za faks (laptopa ne potrebujem). Ogledoval sem si tega in pa Dakine Pivot: http://www.oneilleshop.de/e_commerce/ba...

tey007 ::

Campus lg siv. http://www.obsession.si/ tukej mal pobrskej pa boš našu ga. Vidt je kr fain. Niti ni biu nevem kako drag, sem mislil, da bo, ker je dakine, pač dražji. Zanga sem dal 55€, ima en večji predal, kjer je tudi predal za laptop (ali pa akto ali kaj podobnega), predal za razno drobnarijo (mobitel, denarnica and stuff) in pa hladilni predal. Recimo če greš v šolo, pa da si extra lačen je to fain torba, ker si lahk not daš malico al pa karkol za pit ipd. Je pa tut ena pomanjšana verzija tega Campusa lg. Po predalih in vsem je isti, sam da so pač manjši. Pomojem bi bil eden od teh dveh primeren zate :).

Turboslav ::

Torbe Golla so kar kvalitetne, sam si jo lastim in sem zadovoljen, je pa res, da so malo čudni dizajni in pa tudi poceni niso (pač kvaliteta se plača).
lahko si jih pogledaš tule http://shop.ebatt.si/index.php?cat_id=4...
Sir je dober

overlord_tm ::

@tey007, o tej sem govoril. Samo jaz imam vojaski vzorec gor ...

tey007 ::

@tey007, o tej sem govoril. Samo jaz imam vojaski vzorec gor ...

sam jaz nism nikjer našel lukn za kablažo pri svoji... kje pa jih imaš ti?

;-) ::

Izkušnje kažejo da so brez torbe večinoma čefurji ali pa wannabe čefurji slovenci:P
Jp, smo imeli ene par takih na gimnaziji s poklicne. Vsi naokoli z enimi aktami, najbrž napol praznimi.


Nevem zakaj bi mel torbo, ker nevem kaj bi dal vanjo v šoli, in spet ker nevem kaj res potrebuješ druga kot en zvezek in pisalo.

oz. samo pisalo:D

tey007 ::

Izkušnje kažejo da so brez torbe večinoma čefurji ali pa wannabe čefurji slovenci:P
Jp, smo imeli ene par takih na gimnaziji s poklicne. Vsi naokoli z enimi aktami, najbrž napol praznimi.


Nevem zakaj bi mel torbo, ker nevem kaj bi dal vanjo v šoli, in spet ker nevem kaj res potrebuješ druga kot en zvezek in pisalo.

oz. samo pisalo:D

katero srednjo si delal in v katerem mestu?

;-) ::

srednja šola slovenska bistrica- ekonomski tehnik

kero greš ti?

ZaOstali ::

Sem imel eno Nike torbo za 40€ in sem jo mel 2 leti. Torba je zdržala marsikaj (naprimer: torba + v njej 5kil zvezkov +višina 5m + dolžina 8m + trdna tla + 3x na dan + celo šolsko leto = cela torba = NEPRECENLJIVO)
En mesec pred koncem pa se mi je pršlus pokvaril.
P.S. ; Zamenjal sem 8 geo trikotnikov (samo to) :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ZaOstali ()

overlord_tm ::

@tey007, o tej sem govoril. Samo jaz imam vojaski vzorec gor ...

sam jaz nism nikjer našel lukn za kablažo pri svoji... kje pa jih imaš ti?


Tvoje je mal novejsi model mogoce. Sta si zlo podbni, edin tazaden predal mam jes se en majhen, brez zadrge (na hladilni torbi). Lukne mam pa pri predalu za drobnarije, tam ko se zadrga konca.

bluefish ::

Nevem zakaj bi mel torbo, ker nevem kaj bi dal vanjo v šoli, in spet ker nevem kaj res potrebuješ druga kot en zvezek in pisalo.

srednja šola slovenska bistrica- ekonomski tehnik
Dosti pove o šoli, če imajo tako nizka pričakovanja.

tey007 ::

Nevem zakaj bi mel torbo, ker nevem kaj bi dal vanjo v šoli, in spet ker nevem kaj res potrebuješ druga kot en zvezek in pisalo.

srednja šola slovenska bistrica- ekonomski tehnik
Dosti pove o šoli, če imajo tako nizka pričakovanja.

in je res... drugače pa jaz delam tehniško gimnazijo v novem mestu.

Pametna16 ::

Priporočam kot sem v eni temi že omenila torbo.
Glede na to da si srednješolec bi bila bolj primerna uporaba nahrbtnika, vendar dva imaš težko na ramenih, enega za prenosnik in enega za zvezke in knjige.
Ta znamka je morda malo dražja a je kvalitetna in bi morala zdržati celo srednjo šolo.
Torba
http://www.mixi.tv/katalog/product.php?...
Nahrbtnik
http://www.lovecnacene.si/nahrbtnik-za-...

Zgodovina sprememb…

overlord_tm ::

Pomoje si je ze kupil torbo :) (hint: datum)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup nahrbtnika za prenosnik

Oddelek: Kaj kupiti
273685 (1775) kuglvinkl
»

Kateri nahrbtnik za na študij

Oddelek: Kaj kupiti
327685 (6452) jero_no1
»

nahrbtnik za na faks

Oddelek: Loža
192754 (2296) whatever
»

za prenosnik: torba ali nahrbtnik?

Oddelek: Kaj kupiti
324672 (3547) TeraSonic++
»

Kul laptop nahrbtnik

Oddelek: Kaj kupiti
53920 (3814) jype

Več podobnih tem