» »

Reklamni letaki v poštnih nabiralnikih

Reklamni letaki v poštnih nabiralnikih

gruntfürmich ::

jo
zanima me, če je morda ta stvar rešljiva nekako v tej smeri (poleg nalepke za prepoved), da bi dobil od pošte ali trgovine denarno nadomestilo, da ti to nesnago smejo vlagati v nabiralnik.
thx
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

mtosev ::

mokre sanje
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

BALAST ::

ti sanjaš!

jrtjtejtt ::

ne razumem čist. a bi rad denar v zameno da jim dopustiš metanje reklam v tvoj nabiralnik, ali pa bi rad izterjal odškodnino, ker ne upoštevajo tvoje nalepke in ti vseeno mečejo reklame v kasl.

prvo mislim da ni realno, drugo pa tudi težko. lahko prijaviš inšpekciji, to je pa tudi vse. da bi se tožaril oz. se šel neko poravnavo, kaj pa vem. težko dokažeš, da si utrpel kako škodo.

Razen če ti je kasl razneslo, ker je blo tolk reklam not natlačenih (kar danes ni nemogoče) ;((

gruntfürmich ::

nič ne sanjam. samo denar v zameno za dovoljenje metanja reklam v moj nabiralnik.
pošti in trgovinam je v interesu, da spravijo reklamo v moj nabiralnik. trgovine ker od tega si obetajo večji promet, pošta ker od tega zasluži.
res ne vidim razloga, da nekaj takega ne bi zaživelo v praksi.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

mtosev ::

ko ti bo uspelo se oglasi.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

BALAST ::

ti sanjaš!

Veš da se poštarji najmanj dvakratno zamudijo, ko sortirajo vse reklame v paketke za vsak poštni nabiralnik, ki ga bodo tekom dneva oddali.
A zdaj naj pa še zate posebej sortirajo le tiste 2-3 letake, ki ti bodo pripravljene plačat 1cent/kos da prejmeš v poštni nabiralnik? Trikratno delo, ki bo oglaševalca stal 10x več, mogoče še celo ker bo moral plačat poštnino za vsak naslov posebaj po pogodbi in ne za samo splošno distribucijo letakov, ki so 100x cenejša.

Ne rečem če ti pošiljajo na elektronsko pošto, ter te nadgrajujejo z super popusti, ampak fizično dostavit pošto do tvojega poštnega nabiralnika pa je vsako leto dražje in manj ekonomično. Plačal boš edino ti za razporejanje, ne pa oglaševalci tebi.

;)

St235 ::

Seveda ti trgovina ne bod nič plačali. Oni letak natisnejo, pošta ga dostavi in to je to. Če tega nočeš imaš nalepko, če jo nimaš pa to pomeni, da te reklame zanimajo in si že z tem "nagrajen" ko si reklamo dobil in prihranil vse tiste astronomske zneske ko si kupil stvari ki jih ne rabiš. Fora je predvsem v tem, da tiste ljudje, ki imajo namen zapravljat v trgovini reklama zanima in jo bodo želeli prejeti. Tisti, ki bi pa samo kasirali zato da dobijo reklame pa za trgovino niso zanimivi.
Pošti pa nima interese plačevat, da bo metala reklame v tvoj nabiralnik. Oni so plačani, da dostavijo poštp ne pa, da bodo plačevali, da lahko dostavljajo pošto.

Wad@ ::

Mi je bolj logično, da bi ti kaj 'plačali', če bi imel nalepko. Kao - Eco, varčevanje pri papirju.:D
Čeprav eno in drugo so sanje. Doma vsaj zakurimo to, tako da neki koristi pa le je:)

ABX ::

Jaz sem dal gor tisto etiketo ki dobiš na PTT in SPAM v nabiralniku se je zmanjšal.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

PaX_MaN ::

Oni so plačani, da dostavijo poštp[...]

Ekskjuzmiiiiii, kako lahko v moj nabiralnik dostavijo karkoli, kar nima:
- hišne številke naslovnika
- imena in priimka naslovnika
- kraja, v katerem naslovnik prebiva
- še države naslovnika ne!?
Also, kdaj jih greš lahko jahat za nadlegovanje?
Hej, če lahko ordinirajo ob bizarostih tipa "vsak dan me trikrat kliče pa tri minute samo hrope v telefon, BUTIDONTWANNA!", bodo pa še "vsak dan mi v nabiralnik bašejo tri tone papirja, BUTIDONTWANNA!"

Šimpanz ::

Če te moti daj nalepko gor pa je. Jaz sem jo kupil pred leti ko sem šel na dopust, ker mi drugače v dveh dneh zabašejo kaslc z reklamami. Normalno jo imam napopano na notranji steni nabiralnika če pa sem odsoten več kot nekaj dni jo pa zunaj nalepim pa je mir.

Utk ::

Pax, izvoli na internetno stran pošte pa si lahko pogledaš cenik za nenaslovljene pošiljke. Vsak lahko nadleguje vsakega. Razen če imaš tisto nalepko, tista nalepka izvleče kladivo iz zraka in razbije poštarju gobec, če kaj not porine.

solatko ::

Jaz imam pa samo s flomastrom napisano, ne svinjaj in poštar niti enkrat ne vrže reklam v nabiralnik. Včasih ga nadomešča kdo drug, pa po opozorilu, tudi ni več svinjarije v kaslcu.
Nalepke so nam sicer čudežno zginevale.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pošta Slovenije - šalabajzerji (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8816134 (6205) dice7
»

Poštar mi je v kaslcu pustil prazno odprto koverto (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8117055 (13270) Janac
»

Eno hitro vprašanje glede obvestila redarstva

Oddelek: Loža
376429 (4735) SkIDiver
»

Reklamni letaki za brisalci in redarji... (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
739458 (6663) St235
»

Kraja iz poštnega nabiralnika - kaj narest? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
14113024 (8876) poweroff

Več podobnih tem