» »

Miele pralni

Miele pralni

LordTado ::

lp
Kupujem pralni stoj in gledam Bosh,Beko in Miele ki je cca. 300€ dražji od ostalih ki so okrog 500€.
Ali je tolko boljši ali kako kažejo izkušnje?Ga ma kdo?
Ker za ceno Miela dobim Bosh pralnega in Beko sušilnega...

harvey ::

Miele je ime svoje vrste in zato je cena tudi tam kjer je, na vrhu. Ima svoje rešitve; pralni stroj pri stari mami dela že cca 30 let, prav tako pomivalni. Mislim, da je bil 1x servis ene dihtunge pri obeh v vsem tem času. Brat ima zaradi pomanjkanja prostora kombinirani pralno-sušilni od Mielaja, letnik 2003, pa je bil že dvakrat na servisu do sedaj, neke težave z vodo. Kako se obnesejo tile novi s satastim bobnom, pa žal ne poznam nobenega lastnika, da bi ga povprašal po njegovi uporabniški izkušnji. Toliko z moje strani okoli Mieleja.

Tako, da je stvar odločitve, samo sam ne bi sem tlačil za primerjavo Bekota.Res pa je tudi, da ti v končni fazi tudi Beko opravi tisto kar si si zamislil...

Kot rečeno, stvar odločitve.

LordTado ::

Vedno me pri teh stvareh bega tisti pregovor:"Isto sranje drugo pakovanje".
Serviserji pravijo da im a bosh in gorenje skoraj isto vsebino,ampak ne vem kako to da pri Goprenju začnejo ležaj na bobnu tako hitro cvilit in jih je treba menjat.
Verjetno Miele daje not vzdržljivejše ležaje...

kos1 ::

Miele je zakon

flashroyal ::

SAMSUNG WF-8814GPA/XEG

Imam nekaj mesecev. Zaenkrat ultra zadovoljen (predvsem žena tudi!). Iskal Bosch ali Miele tega ranga funkcionalnosti, cena mnoooogo višja. Škoda da sušilnih ne vozijo v Evropo.

Karen ::

Težko napovedat na podlagi preteklosti kakšen bo nov model, ki je čisto drugače zasnovan. Sam imam Hooverja, odločil sem se zaradi inverter motorja, 9kg kapacitete, končno me je pa prepričala 5-letna garancija (tako se pač 5 let mirno spi).

Šimpanz ::

Miele ima meni grozen dizajn, kot da bi jih delali eni korejci (severni).


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri pralni stroj (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Loža
822191316 (1937) D3m
»

Nakup pralnega stroja BEKO (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5930641 (25163) anjabebler
»

So Candy dobri pralni stroji? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5128334 (16564) Hanzi77
»

Bosch najslabši gospodinjski aparati (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8323711 (20807) Nummy
»

Pokvarjen 5 let star boschov pralni stroj (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5919039 (17949) Vajenc

Več podobnih tem