» »

usb ključ pomoč!

usb ključ pomoč!

cobrica ::

Torej stvar je sledeča imam USB ključ na katerem je 3/4 narejene projektne naloge v doc dokumentu. Včeraj sem profesorju kazal nalogo v šoli,danes pa sem želel doma še nekaj popraviti, vendar ko vtaknem USB ključ v računalnik(sprobal 3) mi vse normalno nalozi v Win 7 napiše tako kot mora bit vendar diska dejansko ne pokaze!
Prosil bi za čimprejšnjo pomoč(vrjetno da je kaj z USB ključem narobe), kako priti do seminarske nazaj? Shranjuje mogoče open ofice kakšne backup fajle tudi kam drugam ne samo na moje določeno mesto? Kajti ko sem pisal seminarsko sem odprl z ključa in kar tam shranjeval.

popster ::

si probal na drugih račnunalnikih?
kaj ti normalno naloži, dokumente?

boogie_xlr ::

Backup! Minimalno na treh mestih!

st0jko ::

Pa ti veš, da so USB ključki enako, kot so včasih bile diskete. Imeti pomembne podatke samo na eni disketi je bilo klasificirano kot neumnost. Danes velja enako za USB ključke.
keks?

cobrica ::

No zna gdo pomagat?

ModriN96 ::

zlo velika verjetnost je da je ključ zanič...

Zvezdica27 ::

lp,

če se isto zgodi na kakem drugem računalu (pri sosedu), je ključek fuč. Potem bi znal kak namenski program morda kaj rešiti...

kaj pa wordovi autosavi? Poglej na googlu navodila kje so in kako jih odpreti?

zz

ender ::

Lahko ga odneseš h Kotarju - za pregled ti zaračunajo okoli 20EUR, in ti povedo, če je možno podatke rešiti, in koliko bi stalo reševanje.
There are only two hard things in Computer Science:
cache invalidation, naming things and off-by-one errors.

cobrica ::

Če mogoče kdo ve če openoffice kake odprte fajle še kam postransko shrani?

jest10 ::

Včeraj sem profesorju kazal nalogo v šoli,danes pa sem želel doma še nekaj popraviti, vendar ko vtaknem USB ključ v računalnik(sprobal 3) mi vse normalno nalozi v Win 7 napiše tako kot mora bit vendar diska dejansko ne pokaze!

Virus

cobrica ::

Antivirusni nič ne najde?
Pa na linuxih vrjetno bi moralo delat kolkr vem za linuxe ni virusa.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

USB ključ noče predvajati

Oddelek: Pomoč in nasveti
91887 (1646) Matlock11
»

Ubuntu težave

Oddelek: Operacijski sistemi
152644 (2286) Icematxyz
»

Občasno resetiranje računalnika

Oddelek: Pomoč in nasveti
7838 (771) black ice
»

USB mass storage problemi

Oddelek: Strojna oprema
132738 (2452) energetik
»

Problem: USB kljuc mi resetira PC

Oddelek: Pomoč in nasveti
131530 (1297) rozica

Več podobnih tem