» »

pay per click

pay per click

enadiz ::

Ste že sodelovali v kakšnem pay per click programu? Kakšno je vaše mnenje o tem?
Če sem prav razumel, ti štejejo kolikokrat si kliknil nek oglas, in potem ti izplačajo... (Če ni prav me prosim popravite)

black ice ::

Obstajajo druge, bolj donosne oblike služenja na `netu. V PPC programih si najmanjša riba, kaj riba - ameba - na kateri vsi služijo, ti pa dobiš ostanke.
Kdaj boste to spoznali?

enadiz ::

to vem, da z lastnoročnim klikanjem na pay-per-click ne bom veliko zaslužil...
Kaj pa če bi kdaj pa kdaj namesto mene malo poklikal kakšen program :) , seveda bolj malo, ker bi drugače brej ali slej izvedeli... ampak nekaj EUR na mesec bi pa še vseeno zaslužil... Kaj mislite?

black ice ::

Beri moj prejšnji post dokler ga ne boš razumel.

msjr ::

Ne, žal ne bo šlo, s programom pa sploh ne.

haha88 ::

naprimer katere oblike?

black ice ::

CPA, nekateri affiliate programi, Googlov AdSense. Potem imaš še razne variante, da popelješ podjetnike, ki še nimajo spletne strani, v svet interneta - jim zaračunaš vzdrževanje strani in tako naprej. Gledaš da narediš nekaj, kar ti bo prinašalo denar na dolgi rok.
Če hočeš služiti je treba delati. Še posebej na internetu.

enadiz ::

haha88, mislil sem, da bi se dalo narediti .bat program, ki naprimer 100x odpre povezavo na oglas. Potem tak program zaženeš nekajkrat dnevno... :)

black ice ::

enadiz je izjavil:

haha88, mislil sem, da bi se dalo narediti .bat program, ki naprimer 100x odpre povezavo na oglas. Potem tak program zaženeš nekajkrat dnevno... :)

To vsekakor ne bo nikomur sumljivo. Obenem te bodo blokirali, ko boš dosegel zaslužek >10$.

enadiz ::

Black ice, saj ni treba, da program "klikne" eno povezavo 100x lahko narediš program, ki npr. na nekaj minut klikne oglas. Lahko pa tudi narediš da klikne na različne oglase...

black ice ::

O programiranju imam razčiščenih par pojmov in dobro vem kaj lahko narediš, če imaš vsake toliko kaj prostega časa. Vse skupaj si si napačno zastavil že na začetku.
Ne bom te prepričeval kaj se splača, v bistvu mi je že dovolj nenehnega ponavljanja enega in istega. Namesto "služenja" tega drobiža greš lahko prekladat zaboje v skladišče (še tam boš več zaslužil).

Samo prosim te ne odpiraj nove teme z naslovom "blokirali so mi račun, kaj naj naredim?".

Edit: typo

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: black ice ()

enadiz ::

saj se še nisem prijavil, in se zaenkrat tudi ne bom. Samo vprašal sem za mnenje in ugotovil da se ne splača...
Hvala za odgovore

turkx90 ::

Pa sej na straneh payper click imas ti na dan 5 rekla in vsako lahko kliknes enkrat.....če bi lahko usako sto krat, bi to vsak pocel...

Bethrezen ::

mouse recorder
www.urbanterror.net

Bananovec ::

enadiz je izjavil:

saj se še nisem prijavil, in se zaenkrat tudi ne bom. Samo vprašal sem za mnenje in ugotovil da se ne splača...
Hvala za odgovore

Če se poklicno ukvarjaš s tem, potem ti je to lahko neki dodatni zaslužek.

T0RN4D0 ::

Ma si ne date dopovedat. To je tko ko da bi naredu enga hi-tech robota da ti regrat nabira.
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

msjr ::

Glede na cene regrata na ljubljanski tržnici se izdelava robota zaenkrat bolj splača :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Plačljivi oglasi na svoji web strani

Oddelek: Omrežja in internet
154387 (2575) slovenec_89

Služiti denar na internetu?

Oddelek: Omrežja in internet
184727 (2962) Ziga Dolhar
»

Ste že srečali tole stran?

Oddelek: Pomoč in nasveti
323417 (2363) donfilipo
»

Tržna vrednost slo spletnih strani?

Oddelek: Omrežja in internet
425476 (3059) Lion29
»

Ogromni stroški Googla zaradi lažnih klikov

Oddelek: Novice / Rezultati
135043 (4026) SkyNet

Več podobnih tem