» »

Podgana za omaro

Podgana za omaro

barakus ::

Sem mel odprta vhodna vrata od stanovanja in hodim po stanovanju ter kar naenkrat se srečam s podgano, ona jo ubriše v dnevno sobo, pod omaro, nato pa začne plezat med omaro in steno, zdej je nekje na sredini omare po višini in širini, ampak zadaj.
Omare nikakor ne morem premikat, ker je pretežka. Z metlo tudi ne morem zadaj pridet, kako naj se lotim podgane?

Thomas ::

Ne moreš. Podgana je invincible.

Mislim, halo!

Če ne moreš premakniti omare sam, boš pa že koga dobil, da ti jo pomaga in potem zatrete frdamano podgano.

Halo! Ne morm drgač rečt.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

IceIceBaby ::

Vsak dan ji nastavi malo hrane in vode. Po parih tednih bo udomačena. Podgane so kul. Ful pametne. Se splača met doma.

PacificBlue ::

Ubod si macko:)

Furbo ::

Mačka ne pomaga proti podganam.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

PacificBlue ::

No, potem bi pa dejal tko kot kst, naj si jo udomaci. Se lahk zelo naveze na cloveka.

BALAST ::

Kače jedo podgane...

McHusch ::

Thomas je izjavil:

Ne moreš. Podgana je invincible.

Mislim, halo!

Če ne moreš premakniti omare sam, boš pa že koga dobil, da ti jo pomaga in potem zatrete frdamano podgano.

Halo! Ne morm drgač rečt.


Hehehe Thomas, ena smešnejših for na forumu zadnje čase. :))

Tear_DR0P ::

Mačka ne pomaga proti podganam.

uff - ko bi ti razložil to moji mački, ne pa da mi vsak mesec kakšno prinese pokazat v sobo

Z metlo tudi ne morem zadaj pridet, kako naj se lotim podgane?

a si se je že znebil? divjega glodalca v stanovanju ni težko ujeti, zavedaj se da podgane vidijo slabo - nekako 1m daleč, prekleto dobro vohajo, bojijo se neznanih prostorov, rade se držijo v kotih, ob robovih prostora, za/pod pohištvom - če sm jst polha sam ujel, ni hudič da ti neb podgane :D

Po parih tednih bo udomačena.

si ziher da to tko dela? drgač so pa podgane kul ljubljenčki, samo prekratko življenjsko dobo imajo
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

Bananovec ::

ČE misliš, da mačka ni sposobna ujeti podgani, si pa nabavi psa.

barakus ::

Ma mačka se je boji, sem jo prinesu v sobo, jo je zavohala, jo je našla in pol je hotla na vsak način iz sobe lol.
Maček bi se je lotil je bolj agresiven, a ga nisem našel.

Mi je ratalo premagat glodalca po 2 urah. Zdaj ga imam v plastični škatli in skače ko nora. Moje naslednje vprašanje je: kaj naj z njo? Kako naj jo preprosto pokončam, da bo čim manj trpela :(?

dukedl ::

odnes jo nekam u gmajno pa vn spust. zakaj bi jo ubil?
lp dukedl

BALAST ::

Elektrošok...

IceIceBaby ::

Če jo misliš ubit je itak vseeno kako. Drugače pa jo nesi nekam stran od hiše pa jo spusti.

barakus ::

Sredi mesta sem, kamorkoli jo spustim, jo spuščam sosedu pred bajto. Najrajši je ne bi ubil, a da jo peljem nekam do gozda?

Fave ::

Seveda, nekam h gozdu jo pelji in izpusti.
My mind's a hyper tool that fixes everything.

Highlag ::

Ja ker podgane so ful gozdne živali. :D
Never trust a computer you can't throw out a window

PINki ::

Se bo že znašla :D

jest10 ::

barakus je izjavil:


Mi je ratalo premagat glodalca po 2 urah. Zdaj ga imam v plastični škatli in skače ko nora. Moje naslednje vprašanje je: kaj naj z njo? Kako naj jo preprosto pokončam, da bo čim manj trpela :(?

Daj jo enemu mačku za igračo

Pšenični ::

"Sredi mesta sem, kamorkoli jo spustim, jo spuščam sosedu pred bajto. Najrajši je ne bi ubil, a da jo peljem nekam do gozda?"

Frdamane podgane se čimprej losaj, k prenašajo tifus.

Avenger ::

Zelo primerna stvar za lovljenje podgan je posebno lepilo, ki je če se ne motim v osnovi namenjeno za miši. Gre pa tako, da ga namažeš na neko podlago, na karton ali direktno na tla in žival ki stopi gor, se lepila ne more znebit in ostane prilepljena gor. Lepilo pa postaviš tako, da mora nujno čez.
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

Pšenični ::

"Zelo primerna stvar za lovljenje podgan je posebno lepilo, ki je če se ne motim v osnovi namenjeno za miši. Gre pa tako, da ga namažeš na neko podlago, na karton ali direktno na tla in žival ki stopi gor, se lepila ne more znebit in ostane prilepljena gor. Lepilo pa postaviš tako, da mora nujno čez."

Ja, ta hudič se pol ujame gor. Miške npr. tko cvilijo, da je groza...podgane pa..

barakus ::

Podgana tudi cvili. Anyways sem jo zapeljal da gozda in jo tam izpustil.

Gost ::

Googlaj!

amy_ ::

daj jo komu, ki ima doma kace

PINki ::

Noben odgovoren lastnik ne bi dal svoji kači divjo podgano, saj nikoli ne veš s čim se je hranila in ali je s čim okužena.

Bananovec ::

Omfg, zakaj je nisi fental?! Podgan pa je ja skoraj toliko kot Rusov. Če ena crkne druge še opazile ne bodo.

Iluvatar ::

Zna se zgodit, da bos se kaksno nasel. Pri svakinji se je tudi tako zacelo, najprei ena, nato se ena, pri peti se je nekako ustavilo.

Slo-One ::

Bananovec je izjavil:

Omfg, zakaj je nisi fental?! Podgan pa je ja skoraj toliko kot Rusov. Če ena crkne druge še opazile ne bodo.


Lahko pa z druge strani rečeš. Če bi eno ubil nebi bilo podgan skoraj nič manj pa je zato tako naredo.

Iluvatar ::

Manj jih res ne bo, bo pa zatp kaka vec... ceprav dvomim, da bo tale prisla kdaj iz gozda... kdo ve kaj se bo zgodilo tam. Pojedel jo bo ptic, li bo fasal neko bolezen in okuzil se 100 drugih pticev, ti bodo prenesli bolezen na druge, nato bo ta mutirala in presla na cloveka, na koncu jo bo fasal sam, takrat pa mu bo zal, da jo ni ferderbal. Vendar brez skrbi, iznasli bodo cepivo, katerega pa bo vlada premalo narocila, spet bodo protesti, stavba drzavnega pa jo bo ponovno skupila... :) (hec, hec)

Relanium ::

Smo meli doma enkrat psa, ki je lovil podgane.
Tako krvoločnega psa pri podganah še nisem videl.
6 jih je v zaprtem betonskem prostoru polovil eno za eno, pa vsako tresel tok dolgo da ni več migala.
Pasma pa neki terier (mešan)

Pa taprave mačke.... zdaj govorim o pravem kmečkem mačkonu z mudi tud so podgane en hec.

Drugač pa podganji strup :)

noraguta ::

eh mački , če niso pussyji jih kar hit pospravjo. psi pa tud, čeprav našmu trenutno dišijo bolj krti.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

matej_jack ::

Relanium je izjavil:

Smo meli doma enkrat psa, ki je lovil podgane.
Tako krvoločnega psa pri podganah še nisem videl.
6 jih je v zaprtem betonskem prostoru polovil eno za eno, pa vsako tresel tok dolgo da ni več migala.
Pasma pa neki terier (mešan)

Pa taprave mačke.... zdaj govorim o pravem kmečkem mačkonu z mudi tud so podgane en hec.

Drugač pa podganji strup :)

Pa tudi zelo odvisno od podgane, sploh velikosti in agresivnosti. Ena je prišla enkrat pod sedežno, pa smo spustili zraven mačkona. Rezultat je bil da sta samo pihala eden v drugega, naredit pa ni noben upal nič :D Je pa bila res velika tista.

noraguta ::

matej_jack je izjavil:

Relanium je izjavil:

Smo meli doma enkrat psa, ki je lovil podgane.
Tako krvoločnega psa pri podganah še nisem videl.
6 jih je v zaprtem betonskem prostoru polovil eno za eno, pa vsako tresel tok dolgo da ni več migala.
Pasma pa neki terier (mešan)

Pa taprave mačke.... zdaj govorim o pravem kmečkem mačkonu z mudi tud so podgane en hec.

Drugač pa podganji strup :)

Pa tudi zelo odvisno od podgane, sploh velikosti in agresivnosti. Ena je prišla enkrat pod sedežno, pa smo spustili zraven mačkona. Rezultat je bil da sta samo pihala eden v drugega, naredit pa ni noben upal nič :D Je pa bila res velika tista.

ne vem če je ravno to , u štali so še dokaj majhni mucki podgane cepal , kot za stavo. je pa eden enkrat res malo skupil.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

barakus ::

Ja pri nas mamo eno mačko, ki je pussy pa se boji velikih podgan in enega mačka, ki pa polovi vse kar najde, razen do ježev ma nek respect pa se samo gleda z njimi. Prva stvar, ki naredim ko mi podgana pobegne pod omaro, grem po eno od mačk, prinesem tisto bolj nežno, pa je hotela kar pobegnit iz sobe, stekla do vrat in mijavkala.

Podgane nisem ubil, ker se mi je smilila in ker je nisem mogel. Bi jo moral kdo drug...

Deluje pa ful pametna, v škatli je bla cela presrana, se je zavedala, da se ji slabo piše, se je pa borila kot prava borka, škatla poskakovala naokoli kot nora.

Avenger ::

Baje da se Albanci podgan znebijo tko, da jih najprej polovijo 10-20, jih dajo v en sod in počakajo dokler se ne požrejo med sabo in tisto, ki na koncu preživi spustijo, ta pa potem na prostosti lovi druge podgane.
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

lambda ::

Karkoli narediš, ne jo ustrelit s kako zračko. Ker ti bo pobarvala še pol sobe in boš potem pomival in belil.

PINki ::

Avenger je izjavil:

Baje da se Albanci podgan znebijo tko, da jih najprej polovijo 10-20, jih dajo v en sod in počakajo dokler se ne požrejo med sabo in tisto, ki na koncu preživi spustijo, ta pa potem na prostosti lovi druge podgane.

Huda, lol


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Uporaba mobilnih telefonov morda povzroča raka - v podganjih samcih

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
327567 (4849) link_up
»

Podgane v kleti

Oddelek: Loža
227708 (6399) mihec87
»

podgane!! na pomoč....

Oddelek: Loža
3316249 (14853) Matako
»

Letošnje miši - že mački obupujejo (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12222633 (16686) zuz3k
»

rejci podgan

Oddelek: Loža
336185 (5577) Tear_DR0P

Več podobnih tem