» »

radirka za brisanje kulija?

radirka za brisanje kulija?

PINki ::

Obstaja kaj takšnega mogoče?

bluefish ::

Leta nazaj so prodajali neke vrste barvice, ki so uspešno odstranile sledi kemičnega svinčnika. Ne vem pa, če je še aktualno.

rezator ::

nevem če obstaja takšna radirka ki bi vsak kuli brisala... obstaja kuli ki ima na drugi strani neko gumo s katero 100% odstraniš sled kulija. ampak samo tega kulija :D se mi zdi da je pilot, nism zihr. vprašaj v knjigarni morjo met zihr:D

PINki ::

Za tega vem, samo bi rabil takega, da bi vsakega brisal :D

mihec87 ::

edigs ftw :D

p.s. ko je enkt ocena napisana je napisana...:)

IvoJan ::

se da pa popravljat odgovore in potem prepričat profesorja da se je zmotil :)
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

mihec87 ::

Ja mogoče parkrat, ko boš vsakič z testom tam stal ter težil da se je prfoks zmotu,more bit precej slep da nebo porajtu..

rezator ::

ja pa piši z tem kemikom. sej lahk test tud z tem kemikom pišeš sej je modre barve :D

PINki ::

Kdor to izumi, bo obogatel :D

Fora je v tem, da mi je profesorica dala POGOJ, da me sploh vpraša imeti urejen zvezek. Zdaj ostalim je podpisala zvezke tako da...

Sploh ne vem kakšne ma to fore. Če nimaš urejenega zvezka te ne vpraša (beri: dobiš NMS). Kaj ni moja dolžnost, da sem jaz pri pouku, če pa jaz pišem v zvezek ali ne pa ni njena stvar?

Samo se mi itak ne da pregovarjat, ker mam že dost obiskov pri ravnateljici/pomočnici pa itak vsi držijo skupaj, tko da nimam kej.

Bo treba kar zvezek prepisat jbg.

CleanPower ::

iz paralelke koga poišči

rezator ::

Stari kak češ kaj vedet če ne pišeš v zvezek? Če si pa vse zapomneš saka čast, sam pomoje niti ne poslušaš pri pouku. Tak da dam učitelci čist za prav za to potezo. To je res tvoja stvar al pišeš al ne. Sm kaj če bi bli vsi taki ko ti? da nobeden nebi pisal, nebi meli pojma o čem vam profesorca razlaga in noben nebi nič vedel. in to bi bila še kako njena stvar, da nobenega v razredu ne nauči. tak da ne jokat in prepiši teh 15 strani snovi.

pa sori za nevspodbudne besede.

ps pa čim več barvic uporabi, ker ženske majo rade pisane zvezke!!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: rezator ()

PINki ::

Gre se sicer za angleščino in jo res znam dobro. Ne bi mi bil problem jo imet 5. Samo sem res len :D pa mam zato 3, učim se dan pred testom, ko sem vprašan pa si skopiram snov. Res je pa, če bi bil kakšen drug predmet pa bi bla težava ja. Sej enkrat sem ji prinesel en zvezek pa je itak vedla, da ni moj ker je biu res čist fancy pobarvan pa to, pa sem rekel, da mi ga je sestra zrihtala pa vseeno ni hotla sprejet, kao ni moja pisava. Ja in, je pa moj zvezek :D

@CleanPower: Hvala za nasvet. Bom probal ;)

Tarzan ::

ps pa čim več barvic uporabi, ker ženske majo rade pisane zvezke!!!


Ampak tole je pa točno 100% resnica in nič drugega kot čista resnica! Če ne bi doživel, ne bi verjel. Smo imeli profesorico ekonomike, ki je, tako kot vaša preverjala urejenost zvezkov. Prvič me je dobila nepripravljenega, in se zame ni preveč dobro končalo. No, potem sem njej na čast nabavil nalivnike in bombice v vseh mogočih barvah, celo drekasto rjava je bila vmes. No, v glavnem, vsak naslov, podnaslov, vse je bilo pisano in kičasto kot pri nobeni od še tako redoljubnih sošolk. Polno puščico sem imel teh jebenih nalivnikov, ampak se je izplačalo. Pri naslednjem spraševanju sem dobil "top score" oceno. Oh, vse sošolke so mi zavidale. :D

Ne spuščaj se v dvoboj s profesorji, ker nima smisla. Če se z njimi zafrkavaš, se daj s stilom.

PS: Po več letih ne samo da podpiram tovrstno maltretiranje z zvezki, sam bi točno to zahteval od svojih dijakov - urejene zvezke. Če se ne navadiš pisat v srednji šoli, potem se ne boš nikoli. Opažam da, čeprav nikoli nisem imel ne vem kako lepe pisave, pišem neprimerljivo lepše in bolj čitljivo od večine mladine, ki je prišla v učni sistem za mano. Če bi mi pod nos kdo pomolil tuj zvezek ali pa fotokopije, bi pa za kazen čez celo tablo pisal "od zdaj naprej bom imel urejen zvezek; od zdaj naprej bom imel urejen zvezek,...." :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kaj uporabljajo studenti za zapiske v teh casih?

Oddelek: Loža
203620 (1521) starkos
»

Livescribe Smartpen

Oddelek: Loža
234938 (2860) Keyser Soze
»

Nakup tablice za srednjo šolo (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
5212956 (11529) Pithlit
»

Kje kupiti "plonkarski" kuli/svinčnik ?? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5313138 (5158) Saladin
»

Ponavljanje testa

Oddelek: Šola
223697 (3327) Sisko101

Več podobnih tem