» »

Kaj uporabljajo studenti za zapiske v teh casih?

Kaj uporabljajo studenti za zapiske v teh casih?

bajsibajsi ::

Kam si dandanes studenti delajo zapiske med predavanji (ce odstejem elektroniko)?

Ali je akta dobro darilo nekomu, ki zacenja s faksom? Je primerna za vse predmete, tako anglescino, programiranje kot matematiko?

black ice ::

Jaz uporabljam old school papir.
Akta je kul, ker imaš potem vse na enem mestu in primerna za vse predmete. No pri matematiki je včasih dobro, če imaš karirast papir.

b00mer ::

Uporabljam zvezek in kuli. Poleg tega, so ponavadi na ucilnicah dostopna vsa gradiva.

tx-z ::

Js sm cel faks mel navadne zvezke tko k u gimnaziji :P je pa res da sm jih zihr ene 120-150 porabu :) okol 3 na predmet :)
tx-z

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tx-z ()

krneki0001 ::

Faks ob delu. Uporabljam pa prenosnik Lenovo S10 3t s touch screenom. Delam pa vse zapiske v enem programu, da lahko pišem z virtualno tipkovnico in da lahko rišem skice in slike direktno, brez preklapljanja v drug program.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

bluefish ::

Kupim pok listov (nekaj črtastih in nekaj karo) z luknjami ob strani in jih ob koncu dneva vpnem v tanjši fascikel.
Akta mi je neuporabna, ker se tekom semestra pri nekaterih predmetih nabere precej papirja. Je pa na splošno verjetno res najboljša izbira.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

Janac ::

bluefish je izjavil:

Kupim pok listov (nekaj črtastih in nekaj karo) z luknjami ob strani in jih ob koncu dneva vpnem v tanjši fascikel.
Akta mi je neuporabna, ker se tekom semestra pri nekaterih predmetih nabere precej papirja.


na katerem faksu pa?

bluefish ::

FE

Mesar ::

A nimaš luknjača, da bi si to papirovje naluknjal in vpel v akto?
Your turn to burn!

bluefish ::

Mesar je izjavil:

A nimaš luknjača, da bi si to papirovje naluknjal in vpel v akto?
Sem napisal, da ima papir že luknje ob strani.
Mi je pač nesmiselno na predavanja tovorit akto in nato doma prelagat papir iz ene mape v drugo.

T-h-o-r ::

na papir
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

bajsibajsi ::

Je potem akta kul ali ne? Saj po zelji bo lahko papir vzemala ven, prelagala, zlagala, kupckala..itd. :D

St235 ::

ja, akta je čist ql. Jaz sem mel akto, potem sem pa konec tedna papir ven pobral in ga zložil po mapah po predmetih. Ker, da bi na faksu za celo leto zapiskov vsakič sabo vlačil je mal za lase privlečeno.

bajsibajsi ::

Kul, thx vsem. Grem kupit. :)

alexa-lol ::

Navadni beli listi, kuli, svinčnik, redirka in barvice. Vse skupaj dam v PVC srajčke in v mapco.

vorantz ::

Akta + (pok navadnih papirjev * luknjač) + kemik
Sicer pa letos nimam akte, ker hodim samo še na 2 predmeta in je lažje met samo kup papirjev :P

Sem pa mel isto akto cel faks tako, da kupi neki kvalitetnega in bo zihr vesel obdarjenec

DuleKrtola ::

Js sem imel vedno en zvezek, eno pisalo in kalkulator. Najbrž ni potrebno omenjat, da so moji zapiski bili neuporabni :)

Banza ::

Zdravo! zanima me kaj je na faksu najbolje uporabljati za zapiske?
akta? zvezek? kaj predlagate brucu za uspešen začetek?

ima kdo izkušnje z akto s skajastimi platnicami. na pogled deluje trpežno in robustno. koliko znaša teža? je bolje kupiti kartonsko?

hvala
p. s. neumnih komentarjev se vzdržite.

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: Mavrik ()

A110 ::

Najbolj poceni karirasta zvezek iz katerega se da trgati liste brez roba. Recimo Tedi jih ima po 1e

WizzardOfOZ ::

Tablica s tipkovnico in pisalo za tablico, pa vse pišeš s tipkovnico, rišeš slikce, skice,... pa s pisalom direktno v pdf.

starkos ::

Jaz sem uporabljala navadne zvezke oz. beležke. Jih v bistvu nisem niti kupovala ker smo jih kot študenti zmeraj dobili kje zastonj kot darilo (npr. ob vpisu v študentski servis). Sicer sem uporabljala tudi prenosnik in si tja zapisovala.
Akto sem si sicer zelo dolgo želela pa si je sama nisem nikoli kupila, ampak tudi drugi niso bili zadovoljni z njo. V večini so jih dobili od koga za darilo pa se je potem izkazala za precej težko zadevo, ki tudi ne gre z lahkoto v manjši nahrbtnik ali torbico. Spet odvisno ali oseba hodi na faks peš ali kolesom ali pa se parkira z avtom pred vhodom fakultete. Mogoče bi bila akta a5 formata malce bolj praktična oz. lažja za nosit.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Akta vs.zvezek

Oddelek: Šola
181864 (1025) Banza
»

Kako imate organizirane papirne dokumente?

Oddelek: Loža
354429 (3410) looser
»

Študent- potrebščine!

Oddelek: Šola
92366 (1929) bella_trix
»

Kam z listi?

Oddelek: Šola
81311 (1086) Greg91
»

Študijski pripomočki (zvezki, mape...)... kaj?

Oddelek: Loža
243357 (2792) Lex

Več podobnih tem