» »

Čakanje na namizju da se pojavijo ikone v task bar

Čakanje na namizju da se pojavijo ikone v task bar

ajax9 ::

Pozdravljeni, že pri prejšnjem računalniku sem imel enako težavo. Ko računalnik pride na namizje se prikažejo vse ikone, v task baru pa samo ura in mogoče še kaka ikona, potem moram čakat tudi minuto ali več da se pojavijo omrežne ikonice in vse ostale ikonice ki tečejo v task bar... med tistim časom ko čakam na "prebuditev task bara" lahko pridem v Explorer vendar pa ne morem odpreti nobene datoteke npr filma itd... Po tem pretečenem času (60-120 sec)) se računalnik normalno poveže na internet in vse deluje tako kot mora. Prešnji računalnik je imel popolnoma drugačno konfiguracijo (AMD, ASUS), sedaj sem pred 2ema meseca kupil novega (4 jedrni Intel, ASUS) in težava je identična od prvega dneva naprej. Sumim da je nekaj narobe z gonilniki, vendar so vsi vedno bili Up to date... Prosim za čimprejšnjo pomoč, kar je precej nadležno čakat 2 minuti, predem lahko začnem uporabljat računalnik. Hvala

huek111 ::

Verjetno imaš preveč programov nastavljenih, da se ti zaženejo ob zagonu windowsov(antivirusni,messenger,skype,uTorrent...)
Izklopi možnost samodejnega zagona in programe vklapljaj ročno,ko jih potrebuješ.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: huek111 ()

Rotaidal ::

Windows pa imaš kateri? Uporabi msconfig in si nastavi le nujne programe, ki se zaženejo ob zagonu.

particle ::

Enako težavo sem imel, ko sem bil še na SIOL-u. Zaradi direktne povezave z modemom, je Windows pri zagonu zelo dolgo zaznaval omrežne nastavitve. Pomaga če kupiš router, ali pa ročni vpis DNS-jev.

axee ::

particle je izjavil:

Enako težavo sem imel, ko sem bil še na SIOL-u. Zaradi direktne povezave z modemom, je Windows pri zagonu zelo dolgo zaznaval omrežne nastavitve. Pomaga če kupiš router, ali pa ročni vpis DNS-jev.


+1


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

svchost.exe, kaj počne, kako ga omejiti? Noro počasen pc :(

Oddelek: Pomoč in nasveti
425079 (4055) Master_Yoda
»

Preklop med zvočniki in slušalkami

Oddelek: Programska oprema
62317 (2096) Dzhimen
»

Win7 - rant time ! (nov laptop) (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
8110556 (9209) noraguta
»

Virus v kompu - kako rešiti problem ?!

Oddelek: Pomoč in nasveti
91599 (1347) qwe
»

menjanje resolucije

Oddelek: Pomoč in nasveti
141349 (1216) ferjan

Več podobnih tem