» »

Print PDF selection oz. edit

Print PDF selection oz. edit

Alencica ::

Hej,

zanima me, kako (če) je možno, da zmanjšam, porežem obseg printa (rdeč pravokotnik), se pravi da izberem kot (obseg) printanja na A4 listu.
Želim ga zmanjšat, da izvzamem default A4 na manjše, nočem namreč da mi naprinta številko strani (levo zgoraj) kajti potem se mi ne ujema s celoto.

Torej hočem iz PDFja zbrisat označene strani in imet samo vsebino, potem pa magari še enkrat šibnem čez "blank" z označenmi stranmi (npr. v openoffice) in tako dobim vsebino + označene strani spodaj na sredini.
Sem že neki z enimi demo pdf editorji probavala ampak mi ni ratal.

harvey ::

S pro verzijo imaš npr. na voljo orodja za porezavo, prekriješ lahko tudi komot moteče dele.

Alencica ::

Pro verzijo previewja misliš? Ali kakega drugega pdf editorja? Sprobala sem ene 3 sam noben ni dal željenih efektov, pa se mi zdi, da imam čisto osnovnen problem za rešit.

Skos sem mela filing, da tik preden daš printat je vedno neka "mreža", grid, ki ga lahko poljubno premikaš in tako zajameš območje printanja. >:(

harvey ::

Skos sem mela filing, da tik preden daš printat je vedno neka "mreža", grid, ki ga lahko poljubno premikaš in tako zajameš območje printanja. >:(


Ne laufa tako.

Mislim npr. na Adobe Acrobat Professional.

Alencica ::

Še kakšna far-cry ideja? Scan pa prekrijem cifre? :)

ZLOky ::

Ja, Adobe Acrobat Pro bi potrebovala...

Če si pa ne moreš "privoščit", potem se pa loti MacGyverjeve metode:
- tam kjer ti tiska številko strani, pred tiskanjem nalepi majehn košček papirja, ki ga po končanem tiskanju odstraniš in evo... (upam, da nimaš preveliko strani...)
http://www.google.com/ dela čudeže!!!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Adobe acrobat(pro) brezplačne alternative

Oddelek: Programska oprema
112582 (2474) opeter
»

Izdelava katalogov ??

Oddelek: Pomoč in nasveti
103476 (3248) sameone
»

PDF Reader & Editor

Oddelek: Programska oprema
205351 (4792) Loki
»

Printanje v AdobeAcrobatReader 7

Oddelek: Programska oprema
152503 (2290) opeter
»

urejanje pdf-jev

Oddelek: Programska oprema
71614 (1401) zigoslav

Več podobnih tem