» »

Težava s slo-tech forumom

Težava s slo-tech forumom

mikena ::

Jaz imam en OGROMEN problem (no vsaj kolikor sem o tem brala na internetu...)

Kakorkoli, včeraj sem se po dolgem času odločila, da na moj telefon naložim kakšen nov komad. Telefon sem normalno priključila in se spravila na delo. In ker sem se odločila, da je najbolje, da najprej vse skupaj izbrišem iz telefona, sem vse to tudi storila, vendar se je stvar vmes ustavila oz. vse skupaj mi je začelo štekat. Pač med tem sem poslušala glasbo, brskala sem po tem forumu... no najprej je vse zmrznilo, potem je pač moj računalnik nekako zaznal tiste prejšnje ''korake'' in jih potem izpolnil. Kakorkoli, nekaj sekund kasneje se je na mojem računalniku prikazal ''Blue Screen'' , kjer mi je pač napisalo, da naj lepo restartam računalnik, napisalo mi je tudi kodo napake, ampak ker sem bila preveč smotana, da bi v tistem trenutku vzela kuli in si to lepo nekam zapisala, sem vse skupaj samo ponovno zagnala.

In v bistvu mi od takrat naprej računalnik dela povsem običajno, pač vse je normalno, internet, torrenti, VSE. Edina stvar, ki mi šteka, je tale predragi forum, ki me sploh noče ubogati. Rabi najmanj 2 uri, da mi forum sploh odpre, pa še to ne naredi celotno, ampak samo delno, saj mi ne prikazuje raznih ikonc ali znakov za novo objavo... tisti banerji na vrhu (ki mi ga začuda normalno kaže) so nekako ''zamrznjeni''...

V bistvu vse izgleda nekako takole:

KLIK (nedelujoča ikonca)

Sem že šla z antivirusom čez celoten računalnik, vendar ni odkril popolnoma nič... potem pa sem brala, da je možno, da se je pač računalnik tisti trenutek preveč ''segrel'' (kar je posledica tega, da je verjetno vse skupaj tudi zaštekalo), in da je mogoče to ta razlog :)

Kakorkoli, zdej me zanima, če je možno to stvar s forumom nekako uredit?

Hvala za (morebiten) odgovor.
  • spremenilo: mikena ()

x.sci ::

Ce pocistis piskotke/cache/ipd., problem ostaja?

black ice ::

Poskusi uporabiti Ccleaner, tako bo še najlažje.

mikena ::

Ok nekaj mi je uspelo s tem programom Ccleaner in brisanjem določenih podatkov s FF brskalnika.

Vendar me še nekaj zanima... kako se počisti ta cache?
In malo neumno vprašanje, kaj to sploh pomeni oz. kako se temu reče v slovenščini?

KoMar- ::

Predpomnilnik.

mikena ::

O hvala!

Zdaj sem počistila ta predpomnilnik v Firefoxu... in sicer s tipkami Ctrl + Shift + Del.
Vendar ta postopek ne funkcionira tudi v IE... in me zanima, če lahko nekdo razloži, kako se predpomnilnik počisti tudi tam.

(se opravičujem za svoje neznanje :|)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mikena ()

gzibret ::

> Vendar ta postopek ne funkcionira tudi v IE... in me zanima, če lahko nekdo razloži, kako se to tam naredi.


tools -> internet options -> general -> browsing history -> delete
Vse je za neki dobr!

mikena ::

Ok, iskrena hvala za pomoč.

Zadeva mi je uspela in sedaj ni več težav :D

gzibret ::

Ni problema. Samo da sedaj dela.
Vse je za neki dobr!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mozilla Firefox (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
25634274 (8741) kow
»

Prevzem certifikata sigenca v WIN 10 (strani: 1 2 )

Oddelek: Informacijska varnost
5319789 (16354) MrStein
»

Snapchat pridelal zajetno izgubo

Oddelek: Novice / Rezultati
4414746 (12152) Utk
»

počasen internet

Oddelek: Omrežja in internet
151199 (782) GTX970
»

Duron 1600 MHz Applebred (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Navijanje
19412037 (7802) nimus

Več podobnih tem