» »

Nov izgled Googla

Nov izgled Googla

«
1
2

hojnikb ::

Kako se vam zdi kaj nov izgled ?
Men osebno je moteč nov logo, ki je mal preveč svetel pa tist bedn sidebar na levi, ki bi lahko bil po defaultu izkloplen.
#brezpodpisa

Tr0n ::

Jaz vedno uporabljam personal google (/ig) tako da ne vidim sprememb. :)

hojnikb ::

No sam ko iščeš iz ig je pa še vedno tist bedn sidebar ;(
#brezpodpisa

kihc ::

Men je kar kul, samo mal preveč na otročje vse skupi vleče ...
x

hojnikb ::

kihc je izjavil:

Men je kar kul, samo mal preveč na otročje vse skupi vleče ...

Točn tak!
#brezpodpisa

Wox ::

Meni je super tipkovnica. To sem že dolgo pogrešal.

hojnikb ::

No to je ker ok, če nucaš..
#brezpodpisa

KuntaKinte ::

sidebar si lahko kje izklopiš,ker je češki

cyber_killer ::

Nevem zakaj potreba po tej menjavi. Now i hate google. Res sidebar me ubija, pa še ta font čist bedn. Upam, da se vrne tole nazaj.

black ice ::

Počakajte 1 mesec se boste že navadili.

axee ::

Zadeva izgleda mnogo bolje pri 90% "povečave".

Icematxyz ::

Počasi bodo borbe glede izgleda in funkcionalnosti spletnega iskalnika postale podobne tistim o OS in spletnih brskalnikih.

terryww ::

še malo pa jim bo uspelo odkrit ijsov searchpoint
It is the night. My body's weak.
I'm on the run. No time to sleep.

harvey ::

Očitno bomo prešaltali na tole - http://www.google.com/m

Sidebar mi gre kar na živce :|

opeter ::

O kakšen sidebaru govorite?
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

c0dehunter ::

Opeter, tisti na levi strani: klik.

Zaenkrat se še nisem navadu ampak ko se bom, mi bo vrjetno bolj priročno.
I do not agree with what you have to say,
but I'll defend to the death your right to say it.

lurker ::

v čem je fora tipkovnice v search field-u?

Spc ::

Češko zgleda.
Prej je blo boljše.
 

KuntaKinte ::

normalno,upam da bodo dodali vsaj možnost izbire

kopernik ::

Sidebar se da izklopiti z raznimi plugini, ki so že na voljo. Meni osebno je sicer sidebar zanimiv zaradi časovnega (time-based) filtriranja. To večkrat prav pride.

Lonsarg ::

Saj sidebar je že od skozi na voljo, samo do sedaj si moral options kliknt, da se je pokazal, očitno je premalo folka to uporablalo, ker ni opazilo, pa so se odločili narediti spremembo, da pokažejo funkcije, ki jih google zmore heh.

PARTyZAN ::

Na levi strani je stvar (meni osebno) moteča. Tam je prostor za informacije, ki jih iščem.

Wox ::

lurker je izjavil:

v čem je fora tipkovnice v search field-u?

Meni je zelo priročna. V dnevni sobi, kjer imam htpc ne rabim več tipkovnice. Z brezžično miško surfam brez problema.
Sicer pa ne vem, če je to zdaj končna verzija, ker zadnjih nekaj tednov so precej spreminjali elemente amo tamo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Wox ()

bosmla ::

Sedaj lahko uporabljam pogled na logo namesto prsta v grlo...

particle ::

Saj novejši avtomobili tudi izgledajo bolj "otročje" kot kakšen yugo.. ;((

Nevem no, meni je všeč.

Tr0n ::

Hmm, ne vidim zakaj taksna panika pri tako minimalisticni spremembi.

MrBrdo ::

men ni ql ampak verjetno se bomo navadl in potem bo bolse kot je blo prej.. podobno kot win7 taskbar
MrBrdo

hojnikb ::

Ta sidebar bi se mogu izklopit nekak (brez kakih dodatkov za browser)
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

Wox ::

Ne razumem zakaj bi naj ta stranska vrstica kogarkoli motila. Funkcionalnost iskalnika je ista in to je tudi vse kar od iskalnika pričakujem.

cyber_killer ::

Moti zato, ker so že OS-i tok vsi ratali kičasti in pol ti še pride google kičast, pa browser maš kičast. Vse skupi pa brez % funkcionalnosti. Skratka na živce mi gre tole tok, da že raziskujem kako skenslat.

ABX ::

Mene moti, ampak kot vsako stvar se bom verjetno navadil.

Samo zakaj ne pustijo opcijo "Select Google 2009 design"?
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ABX ()

hojnikb ::

ABX je izjavil:

Mene moti, ampak kot vsako stvar se bom verjetno navadil.

Samo zakaj ne pustijo opcijo "Select Google 2009 design"?

+1
#brezpodpisa

Dragi ::

Nevem kaj majo za tikat jebem jim ciganom.

Youtube tikajo stalno in so zafurali design, zdej še tole.

Nevem kaj jim ni jasno tukej. Google.com in youtube.com je tako popularen ravno zaradi tega kakršen je. Bolj bodo tikali, več folka bo šaltalo drugam.

c0ck4m0u53 ::

Tr0n je izjavil:

Hmm, ne vidim zakaj taksna panika pri tako minimalisticni spremembi.


Kako izgledajo googlove novosti pri meni :D

google sidebar



Meni tole ne deluje minimalistično, celotna stran z zadetki iskanja, je popoln zmazek, na netbooku je zadeva še toliko bolj moteča. Zaenkrat sem prešel na Goosh, nobenih odvečnih stvari ali megalomanskega iskalnega polja.

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: bluefish ()

Lonsarg ::

Haha, kakšen zmazek od brskalnika pa to uporablaš? Kr en google checkout se ti na googlu odpre lol, pa logo zamakne, zbriši prec:)

c0ck4m0u53 ::

Samo zaradi te male nevšečnosti ne mislim menjati browserja, mi je enostavno preveč pisan na kožo :P Če se bo dalo sidebar v prihodnje izklopiti, ga bom izklopil, če ne bom pač našel alternativo na področju iskalnikov.

Tr0n ::

What the hell je uzbl browser?

Relanium ::

Tr0n je izjavil:

What the hell je uzbl browser?

:)):)) +1

Wox ::

c0ck4m0u53 je izjavil:

Samo zaradi te male nevšečnosti ne mislim menjati browserja, mi je enostavno preveč pisan na kožo :P Če se bo dalo sidebar v prihodnje izklopiti, ga bom izklopil, če ne bom pač našel alternativo na področju iskalnikov.

Super. Upam da je več takih.

Lion29 ::

joj skoz neki jokcate... YT je super sedaj, bolje kot prej... za FB tut skopzi folk joce in joce ko spremenijo nekaj... pol se pa folk navadi, pa pravijo, da je kul, pa pol spet jocejo.... ko je kaj spremenjenega...

pismo tudi google... SKODE ni nobene! edino navadit se je treba, da zdaj, po tolko letih, namesto da gledamo cisto levo, pogled preusmerimo 1--px bolj v desno... BIG DEAL!
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

PARTyZAN ::

YT je dejansko katastrofalen. Skrivanje datuma in ure pri komentarjih je pač slaba poteza IMO. Verjetno nisem edini, ki mu gre to na živce.

Lion29 ::

maja, komentarji so katastrofa bli, zdaj so se bolj... so mi recimo pr 24ur velik bolj vsec... sebolj pa pr digg (no pr diggu so bile kaksno leto nazaj se bolje resene)

res, YT bi mogu to obvezno resit!
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Wox ::

Sej ti komentarji so itak čisti fail. Produkt neke kao demokracije in stresanja žolča. Če ste bili na rtvslo.si, potem veste o čem govorim. Vsak človek ima pač svoje mnenje, ampak mene to mnenje ama čisto nič ne briga. Če že hočem slišati mnenje nekoga, ga hočem videt osebno in po možnosti pri šanku.

srus ::

Dokler mi ne bo potrebno gledati kakšnih bliskajočih in in utripajočih reklam, se mi googlov vmesnik zdi super.

amigo_no1 ::

Lonsarg je izjavil:

Haha, kakšen zmazek od brskalnika pa to uporablaš? Kr en google checkout se ti na googlu odpre lol, pa logo zamakne, zbriši prec:)

Pri uporabi FF 3.6.3 :D se pokaže to novo čudo (ga pa lahko z Adblockom blokiraš). Zdajle bojo Mozilla fanboyi v luft skočili :P
Na Operi v10 tega zmazka že po defaultu ni.

Imam občutek da je h Googlu prišlo nekaj Slovencev iz Najdi.si (kjer tudi izumljajo toplo vodo) , tele majske spremembe so namreč kar nekaj.

Zgodovina sprememb…

Pyr0Beast ::

Ok, Na desni strani bi potrpel.
To da mi že na tako ozkem oknu zabije vse zadetke 100px+ v desno pa ne mislim trpeti.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

amigo_no1 ::

slika

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: bluefish ()

jamiroq ::

za prikaz grafike uporabljajo sprite, tvoj browser jih ne zna pravilno prikazati. so what?

c0ck4m0u53 ::

axee ::

Dva dni sem se jezil, pa mi je že prišel pod kožo. Po dveh uporabil (začel uporabljat) več kot polovico možnosti na sidebaru in sedaj več kot zadovoljen.

Nov logo se mi dopade (prejšni izgleda resnično zastarelo), sedaj samo da ga uporabijo v vseh storitvah..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: axee ()
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

facebook (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10819366 (5382) galu
»

Slo-Tech app

Oddelek: Slo-Tech
202976 (2291) 5er-->
»

windows 7 pripomočki?

Oddelek: Pomoč in nasveti
113569 (3059) Kamion
»

Pomoč z iframe!

Oddelek: Izdelava spletišč
141638 (1425) Vice
»

Najboljši rss/xml reader

Oddelek: Programska oprema
262228 (1825) Yeznick

Več podobnih tem