» »

Call of Duty: Black Ops

Call of Duty: Black Ops

««
15 / 17
»»

MajstrZvasi ::

Mam logitechove zvočnike za 200eur kr lepo dajo od sebe woofer 120w rms pa sem že igral igre kjer orožja ornk pokajo tukej je pa precej žalostno vse skupej ne da bi bolš igral samo bolš filing je če poč tko k more ne pa kot bi en avtomat v kazinoju navijal :) Če dam naglas se vse drugo bolj sliši kot pa puške. Sej pri večini špilov se da dobit custom zvoke orožji itd in tudi modi naj bi bili omogočeni samo še nisem zasledil tega za download zato prašam ane.
Pjača je kurba kurbe mamo pa rad.

IvoJan ::

Kako lahko sploh igrate na zvocnikih lol xD jst morm met slusalke ker drugace popizdevam ko ne slisim iz kere strani prihajajo xD
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

Tr0n ::

Nastavi si Loud in Headphones pod sound options. :)

IvoJan ::

Lol nisi me razumel xD
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

macgajver ::

Jest te čist zastopm za resno mp igranje itak rabš slušalke sam men se jih neda ves čas imet na glavi imam ene zalmanove 5.1 slušalke drgač super zadeva res u piko slišiš s kje gre.

Tisto loud in large speaker headphones ne dojamem zvok je skoz prblizn isti mogoč je enkrat malenkost bl naglas enkrat bl potih. Mah sej ni važn bom mal pobrskou po netu če bo kdo kej zrihtou blo bi res zakon, da bi se prbližal zvokom iz bbc2 ta špil mi res sobo trese.
tenstan krompir je pa zakon

Cicek1 ::

Ja igra konočno normalno dela prez laga, fpsji ne padajo več JUPI, tko da hvala steamu za patch, vsem ostalim pa hvala za pomoč, res ne bi blo treba ampak vseen hvala! LP

def0r ::

Cicek1 je izjavil:

Ja igra konočno normalno dela prez laga, fpsji ne padajo več JUPI, tko da hvala steamu za patch, vsem ostalim pa hvala za pomoč, res ne bi blo treba ampak vseen hvala! LP

STEAMu?:D Treyarch je koncno zmigal svoje lazy riti in naredil en popravek za PC, vmes jih je bilo ze tona za konzole.

Tr0n ::

No ja, spawni se vedno niso porihtani. Team switching je pa cool, ker lahko, ko se joinas na server, enostavno switchas na boljsi team in zmagas.

Lols, good job 3arch.

Skyman ::

kaj naj bi pomenila funkcija shader warming no/yes v meniju za nastavitve grafike

Tr0n ::

Pre-cache shaderjev.

Added an option to pre-cache all shaders during load time. This fixes hitching related to shader compiling on some video cards when viewing an area of the map for the first time.

Cicek1 ::

Ej fantje a se da to igrat prek Xfire-ja in če se da kako? Ker ti sam Xfire ne zazna MP-ja... Nvem a se da res samo prek Steama igrat?

subby ::

najbrž bojo kmal dodal v xfire podporo, ker so v zadnjem black ops patchu dodali komando /connect
xfire pa tudi že vidi ip serverja, na katerem igrajo prijatelji

Tr0n ::

Mislim, da moras bit povezan na Steamcloud service, drugace ne bo slo.

BigWhale ::

Napram ostalim takim igram je tlele levelanje expresno, tud za take nedeljske igralce k sem jest. :))

Cicek1 ::

kaj pa je to Steamcloud service? A res vsi MP igrate sam prek Steama?

def0r ::

Cicek1 je izjavil:

kaj pa je to Steamcloud service? A res vsi MP igrate sam prek Steama?

Saj je steam only igra na PCju?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: def0r ()

Bor H ::

ocitno je cicek en tak piratski fantek...

Steam cloud je 'ponudba' od Steama, da lanko igra shranjuje save game in nastavitve (razporeditev tipk) na Steamovih serverjih in zato uporabnik ne rabi skrbet ce formatira masino al pa igra iz vec Pcjev

Tr0n ::

Cicek1 je izjavil:

kaj pa je to Steamcloud service? A res vsi MP igrate sam prek Steama?

http://www.steampowered.com/steamworks/...

AnZo ::

No vidite kaki mir je na fourumu - očitno nam vsem deluje dosti boljše. Dolgo so rabli za tale popravek, a boljše pozno kot nikoli.
In sedaj je zadeva postala celo zabavna.
Snowboarding is the best thing you can do with your pants on...

Tr0n ::

Prvi BO map pack bo 1. februarja za 360. Klasicna cena $15.

http://majornelson.com/archive/2010/12/...

Maps:

Berlin Wall (Battle between East and West Berlin)
Discovery (Antarctic Research Station)
Kowloon (Rainy roof top map, like the single-player version)
Stadium (Athletic complex/hockey rink in North Eastern US)

Ascension (Zombies Map)

def0r ::

AnZo je izjavil:

No vidite kaki mir je na fourumu - očitno nam vsem deluje dosti boljše. Dolgo so rabli za tale popravek, a boljše pozno kot nikoli.
In sedaj je zadeva postala celo zabavna.

Nope vecina je nehala igrat in sla druge FPSje igrat:)

PARTyZAN ::

Epic fail, kar se dogaja z mainstream online FPSji. Kupiš igro za 60EUR, ki ne dela par mesecev po izidu tako kot bi morala, potem ti pa še (!!) mape prodajajo posebej. Pfuj, pfej. Tega sranja se še z metersko palico ne dotikam.

Tr0n ::

Drama queen. :)

Bor H ::

Kupš Bad Company za 20EUR skupej z Vietnam dodatkom in imaš redne update, velke eksplozije in ful map for free.

Ne ne trollam...

def0r ::

Bor H je izjavil:

Kupš Bad Company za 20EUR skupej z Vietnam dodatkom in imaš redne update, velke eksplozije in ful map for free.

Ne ne trollam...


Full map for free? Ali mislis tistih 5 fake map packov kjer so iste mape dali samo malce drugacne mode ki so bili cisto bedni? Ali da so buffal dmg AT in GL ko ze tako niso prevec najedali.
BC2 je decent spil samo malce pa nakladas z map packi, tudi ce so zastonj v primerjavi z CoD titli, so pa vecinoma scam.

Machete ::

Ja mogoče dodatki, kjer samo spremenijo način igre, niso vredni $$. Vseeno dovolj spremenijo uporabo mape da so ok zastonj ;). Tudi 4 popolnoma nove mape zastonj se ne zdijo lih scam, ne glede na da so se že pojavile v Bf. Prej bi rekel da je scam cod dlc.

MajstrZvasi ::

Res so pizde tolk so pokasiral pol pa za novoletn dariu še plačaš map pack ja hvala lepa požeruhi eni.
100% Zadnji cod ki sem ga kupil pirati bodo lepo igral z novim map packom jest se bom pa po rit praskou.
Pjača je kurba kurbe mamo pa rad.

PARTyZAN ::

Do zdaj je vsaka igra z spodobnim SDKjem imela dobre mape by community for community. Valve je šel še korak dlje, in mape, ki se jim zdijo dovolj kvalitetne izdaja v updatih same igre popolnoma zastonj. EA? Novi deli franšize se štancajo kot po tekočem traku ... z premium ceno in plačljivimi DLCji. Thanks, but no thanks.

Ovce pa navalite.

Bor H ::

Call Of Duty je v tem primeru Activison, BF pa EA. Ne boš verjel ampak v zadnjih letih je EA ratal kr prijazna firma, sploh v primerjavi z drugim velikanom ;)

def0r ::

Bor H je izjavil:

Call Of Duty je v tem primeru Activison, BF pa EA. Ne boš verjel ampak v zadnjih letih je EA ratal kr prijazna firma, sploh v primerjavi z drugim velikanom ;)

Prijazna? Ne vem ce je to beseda, Valve je edi na firma ki daje resno dobre free DLCje.
EA pa najbrz gledas samo na BC2, vsi njihovi drugi titli imajo placljive DLCje.

Tr0n ::

Jaz sem potem ovca, ker bom nabavo map pack. :)

def0r ::

Tr0n je izjavil:

Jaz sem potem ovca, ker bom nabavo map pack. :)

Sadly yeah:P

MajstrZvasi ::

Eh eni bumbarji smo.
Veš kaj bi se morali zment da se cod8 pač ko pride v slo bojkotira in šele čez kakšen 1-2 tedna dokler se ne pokaže a je špil dober začne kupovat. Pomoje bi bili na vseh internetnih straneh a si predstavljate( NOVICE:cod se prodaja rekordno po celem svetu razn v sloveniji ga v prvem tednu ni kupil še nihče.) :) :) Smrt kapitalizmu svoboda narodu hehe. vem vem preveč sanjam :) je pa fletn.
Pjača je kurba kurbe mamo pa rad.

galu ::

Sej pa nikoli ni laggala, ali kaj vi govorite?.. Oh wait, vi na PC igrate!:))
Mkay, nevermind ^^
Tako to gre.

subby ::

ti pa sam zombije nabijaš na ps3, ker z gamepadom ne moreš bit konkurenčen živim nasprotnikom?

jizzer ::

Eh jaz sn prodal naprej...Mi je žal vsake sekunde ki sem porabo za toto igerco...Vi ko še špilat pa Have FUN =)

Tr0n ::

Bomo, bomo, brez skrbi. :)

def0r ::

Tr0n je izjavil:

Bomo, bomo, brez skrbi. :)

Tron bo najbrz igral dokler ne bo GW zunaj:P Potem bo pa pozabil da sploh FPSji obstajajo:D

BigWhale ::

Meh, jest se pridruzujem Tronu in se zabavam.

Najbrz zato, ker nisem 'resen igralec iger'. Se sreca. :>

IvoJan ::

def0r je izjavil:

Tr0n je izjavil:

Bomo, bomo, brez skrbi. :)

Tron bo najbrz igral dokler ne bo GW zunaj:P Potem bo pa pozabil da sploh FPSji obstajajo:D


sej jst tut lol xD
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

Tr0n ::

Ko bo GW zunaj? Verjetno mislis GW2. :)

def0r ::

Tr0n je izjavil:

Ko bo GW zunaj? Verjetno mislis GW2. :)

Jah GW:P A je potrebno stevilko se napisat na konec?:P Ne vem meni se je po factions zameril pa ga ne kupim vec:) No offtopic gremo, lets continue black ops flame wars:D

galu ::

subby je izjavil:

ti pa sam zombije nabijaš na ps3, ker z gamepadom ne moreš bit konkurenčen živim nasprotnikom?


Z zombiji dobiš največ koordinacije z gamepadom, ter se naučiš različnih for.. ;)
Na običnem multiju sm dokaj dober, včerej je bil moj average 2.1
Tako to gre.

BigWhale ::

K/D ratio je najvecji crap statistike, ki kvari igro, ce igras karkoli razen Free For All ali pa Team Death Match.

Takrat, ko nasprotnik zavzame HQ, recimo, namest, da bi VSI laufal k zmesani tja, se pol previdno skrivajo in prav pocas lezejo, medtem pa nasprotnik dobiva tocke...

minkye ::

Nisem prepričan, če je to vprašanje bilo že zastavljeno, vendar bi vas vseeno vprašal:

Je v Black Opsu kakšna ''sniper'' misija? Kot v COD4 v černobilu, kot v COD5 nekje v Rusiji, kot v COD6 nekje po snegu... Vsi COD-i do sedaj so imeli...

SlimDeluxe ::

A ni bilo nekaj z lokom... :)
Desktop: R5 3600X | MSI MPG B550 | RX580 8GB | 32GB DDR4 | be quiet! 650W
Laptop: Lenovo ThinkPad T15 G2 | i7-1165G7 | 32GB DDR4 | 15" FullHD IPS

IvoJan ::

Aja ena neumna crossbow misija ki je dalec od snipanja lol xD
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

totiraketa ::

Pozdravljeni, jaz bi prosil za pomoč ker nimam zvoka ko začnem igrati???

totiraketa ::

imam pa tole zvočno kartico NVIDIA High Definition Audio

petrus ::

Za talene, youtube posnetki vseh misij v hd, klik.
stati inu obstati
««
15 / 17
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Call of Duty: Modern Warfare 3 (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Igre
528127502 (4463) Skyman
»

Call of Duty: Infinite Warfare (Call of Duty 13) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Igre
32768725 (36490) oo7
»

Call of Duty: Black Ops 3 (Call of Duty 12 (2015) Treyarch) (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20937544 (23186) oo7
»

Call of Duty: Ghosts (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Igre
419100496 (75325) Klemzz
»

Call of Duty : Black Ops 2 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
18534289 (25886) oo7

Več podobnih tem