» »

Call of Duty: Black Ops

Call of Duty: Black Ops

««
17 / 17
»
»»

ziga1990 ::

pozdravljeni,

imam težavo igra se nemore povezati na server imam originalni špil z update 6 naloženim požarni zid je nastavljen da dovoli igri povezovanje na net kaj naj naredim da bom lohka špilal MP?
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

ziga1990 ::

tole mi napiše ko pride v meni in se tačne povezovati: call of duty black ops server is not available at the moment please try later or visit http://callofduty/blackops/
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

Freaxx ::

Hey,

Kje si se dalo poceni (najcenejše) dobit Black Ops?
Iščem takega kjer maš fizično cd v rokah, ne neki download.(se je že zgodil da je steam neki zajebu, in pol...mabrezveze)
Samo tako, bi dinokomp to znal zrihtat? Sicer ga med ponudbo nisem zasledil, samo oni majo vse a lilbit ceneje tako da če je kdo po naročilu igre tam kupil naj napiše :)
(Sem len pa se mi neda unmu tam morit za igre, ce tega ne prakticerajo)

lp

Tr0n ::

Bor H ::

Ce se ne motim itak BlOps rabi Steam za delovanje, tut ce je skatelna verzija.

Primoz78 ::

@Bor H se pravi ce kasneje skatelno verzijo prodas moras tudi account drugace ne gre?

Lp Primoz
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

Bor H ::

Res je

Freaxx ::

Ker sem dozdaj igral igre vecinoma tako ali drugace skrekane oz. podobno. Glede placljivih nevem ravn veliko, al pol rabim steam da igram? Sam ko mam enkat skatlo ni treba nic drugega placat al kako?
al je acc posebej?


lp

Primoz78 ::

Steam instaliras for free....ce mas igro legalno kupljeno kjerkoli jo pol dodas v steam, ni potrebno doplacil.

Lp
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

ahac ::

DLC (nekatere mape, itd..) je še vedno treba posebej kupovat. :P
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Freaxx ::

ja, to sem videl. Kaj pa če nočem kupit tistih dveh packov? Al bo kej drugac, nebom mogel igrat ali samo na določenih serverih ki to pac majo?

matija14 ::

Sej maš filter v server browserju, ki ti filtrira po serverjih Z in serverjih BREZ DLC-ja, tako da ni problema da bi naletel na tak server.

macgajver ::

Lep pozdrav zasledil sem super mod katerega bi rad igral na private matchu mi sicer uspe zagnati normalno na izbiro so rifle ampak jih noče izbrati da bi se začel match če kdo pogrunta za private match kako pognati zadevo naj napiše ker server je zaenkrat only in amerika.
tenstan krompir je pa zakon

dr.Akula ::

@macgajver Lahko še napišeš kje si dobil ta mod?
ni podatka

MajstrZvasi ::

Na unranked maš te serverje kar jest vem. Joinaš se in jih dol potegne je tako macgajver?
Pjača je kurba kurbe mamo pa rad.

Zgodovina sprememb…

macgajver ::

Je tako. Na unranked maš dosti modov par je res dobrih in nekaj zelo zabavnih.
tenstan krompir je pa zakon

Sandi1987 ::

Nekaj me zanima glede Call of Duty: Black Ops Zombies za Android. Piše, da potrebujem Root-an mobilnik. Install for Non - Xperia Devices[Need to be ROOTED!]

Bor H ::

Gusar?

oo7 ::

Jaz sem pred mesecom dni rotal svojega Samsunga Galaxy tab 10.1 pa ga nebom nikoli več.Ni bilo druge kot peljat na servis,da so mi naložili nov softver.Jaz nebi Rootal>:D

Sandi1987 ::

oo7 je izjavil:

Jaz sem pred mesecom dni rotal svojega Samsunga Galaxy tab 10.1 pa ga nebom nikoli več.Ni bilo druge kot peljat na servis,da so mi naložili nov softver.Jaz nebi Rootal>:D


Enako. Jaz sem uničil Samsung Galaxy 5 z root-anjem. Samsung I9000 Galaxy S ne mislim root-ati tudi, če kakšna igra zaradi tega ne dela.

Zgodovina sprememb…

hojnikb ::

Ste pa res eni talenti, da vam uspe uničit telefon z rootanjem...
Razumeu bi, da flešaš custom bootloader in se ponesreči, ampak root..;((
#brezpodpisa

oo7 ::

hojnikb je izjavil:

Ste pa res eni talenti, da vam uspe uničit telefon z rootanjem...
Razumeu bi, da flešaš custom bootloader in se ponesreči, ampak root..;((


Jaz sem ga rootal z enim programom odin al kako se mu že pravi.Potem pa je tablica čisto zablokirala tudi reset na tovarniše nastavitve ni nič pomagal.Tako,da sem ga nesel na mobitel oni pa poslali na servis kjer so mi vse na novo naložili.Tako,da NIKOLI NIKOLI več.

hojnikb ::

To se pa zgodi zato, ker prej folk ne nardi researcha in temu sledi brick.
Ena naprava ma včasih več hardware revizij (ali celo več verzij flasha, itd) in en kup kombinacij firmware-a, zato potem če to ni kompatabilno z root programom, sledi brick..
#brezpodpisa

Bor H ::

Itak, vedno je uporabnik kriv. Tko kot če men supr laufa COD si ti debil ker ti crasha. Dejmo ne sklepat prehitr.

Bolf3nk ::

če bi sledili navodilom, ki jih je na netu celo morje, ne bi bilo bricka. to pa je to, da hoče vsaki talent ki ima 5 min časa rootat nekaj po svoje... sicer, pa se da tudi to popravit.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bolf3nk ()

hojnikb ::

Bor H je izjavil:

Itak, vedno je uporabnik kriv. Tko kot če men supr laufa COD si ti debil ker ti crasha. Dejmo ne sklepat prehitr.

Seveda je kriv če ne bere navodil in/ai ne naredi research. Sj ni kriv telefon oz program, da se ti je zgodil brick

Bolf3nk :: danes, 16:55:23


če bi sledili navodilom, ki jih je na netu celo morje, ne bi bilo bricka. to pa je to, da hoče vsaki talent ki ima 5 min časa rootat nekaj po svoje... sicer, pa se da tudi to popravit.

My point exactly..
#brezpodpisa

Bor H ::

Seveda, ker sta oba uporabnika rekla da nista brala navodil? Ker ni niti najmanjše šanse da pride pri rootanju do zapletov, za katere ni kriv uporabnik? Še frikin Samsung je uspel brickat lastne Omnie 7 s testiranim updejtom. NI vedno uporabnik kriv, včasih gre za splet nesrečnih naklučji.

hojnikb ::

Sj ne pravim, da je VEDNO kriv upororabnik, je pa ponavadi v večini primerov problem ravno uporabnik.

Anyway, back on topic folks ;)
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

oo7 ::

Call of duty 2024 bo po vsej verjetnosti spet Black Ops.

The next Call of Duty game, set for release in 2024, may be another entry in the Black Ops series of games and set in the Gulf War, according to a new report.
««
17 / 17
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Call of Duty: Modern Warfare 3 (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Igre
528126824 (3785) Skyman
»

Call of Duty: Infinite Warfare (Call of Duty 13) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Igre
32768385 (36150) oo7
»

Call of Duty: Black Ops 3 (Call of Duty 12 (2015) Treyarch) (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20937307 (22949) oo7
»

Call of Duty: Ghosts (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Igre
419100032 (74861) Klemzz
»

Call of Duty : Black Ops 2 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
18534127 (25724) oo7

Več podobnih tem