» »

Call of Duty: Black Ops

Call of Duty: Black Ops

««
11 / 17
»»

jizzer ::

LOL NO! Včeraj mi je lepo delalo dans pa že nekaj malega lagira...isto je blo z SP včasih je lepo delalo včasih ne :/

Mentalist ::

@jizzer Formatiraj:D
Lool.

jizzer ::

Halooo? Kaj ti zgledam ko da mam cajt pa to? Pa še enkrat bi mogo dol vlečt? Formatiranje brate odpade :) Sicer pa sem se itak že navado dokaj no :P

BigWhale ::

Zakaj imate tolk razlicnih nickov. Vsak forum in vsak account svoj? Hehe.

Mentalist ::

jizzer Če se hecam no....
Lool.

jizzer ::

jaz tut :P ta "invite" pa "join" system je tut full čudn :S

IvoJan ::

ni nc cudn :) sam pac ne dela xD
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

macgajver ::

Fixal so sam tole- The patch brought two changes--"Performance improvement for dual and quad core systems" and "Friends fix for join in progress and Friends tab in server browser.
Ok lahko rečem da se špilu ne kolca več fpsje mam še zmer u kurcu ampak saj ne grem v diapozitivih pri 50fps skozi mapo lag pa ostaja. Še vedno čakamo na veliki patch.
tenstan krompir je pa zakon

jizzer ::

macgajver je izjavil:

Fixal so sam tole- The patch brought two changes--"Performance improvement for dual and quad core systems" and "Friends fix for join in progress and Friends tab in server browser.
Ok lahko rečem da se špilu ne kolca več fpsje mam še zmer u kurcu ampak saj ne grem v diapozitivih pri 50fps skozi mapo lag pa ostaja. Še vedno čakamo na veliki patch.


+1

def0r ::

Jah vseeno boljse kakor release, vsaj igram lahko ceprav mi steka obcasno in zgresim nasprotnika.

jizzer ::

Za vse ATijeve uporabnike je ravno danes priso driver update ... Men mogoče malo lepše dela... vsaj za serije 5xxx

subby ::

ja za nvidio sem tud opazil zadnjič, da naj bi novi driverji malenkost izboljšal performance v codu

galu ::

Btw, konec Black Ops SP-ja je čist EPIC.:D
Tako to gre.

Tr0n ::

Not really.

IvoJan ::

mislim da govori o zombijih :)
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

galu ::

Castro & Zombies FTW!!!! :D
Tako to gre.

dronyx ::

To po moje ne sodi več pod konec zgodbe, ampak je bolj reklama za Zombie mode. Še hujši problem je pa v tem, da izgleda te reklame sploh ne moreš prekiniti, ko greš naslednjič pobijat zombije, kar je lame. Ne mislim vsak dan znova gledat Kennedija, Castra, Nixona in Mcnemaro.

zupanman ::

Zej sm začev špilat campaign in me je zaenkat res potegnil not :D najpri sm mislu da bo kr neki ker ma tip te flashe za nazaj in ni dejansko kav se dogaja trenutno, ampak je po en stran še bol :P

galu ::

Na koncu pa se vidiš da si kao ti ubil Kennya.. :P
-Epic fail ending :D
Tako to gre.

IvoJan ::

to car xD ker spoiler hahahah xD
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

zupanman ::

sam res prov jebise xD

lowcek ::

Če je kdo zainteresiran za igranje kakšnih Friendly War-ov ali mix-ov na Playstation 3 naj me doda kot frienda : lowcek in bomo kero užgal. :)
Imam slušalke + mikrofon, trenutni level 34.

Tr0n ::

To se igra na PCju. :)

Vceraj koncno dobil. MP seka.

It's like MW2, only awesome! :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

subby ::

kaj če bi se nas 6 dobilo enkrat(PC) pa gremo mal wager matche nabijat?

def0r ::

Se da joinat skupinsko v wager?

subby ::

ne, sam ni problem praznega serverja najdet; pa potem vsi naenkrat joinamo

def0r ::

Ne vem zato sprasujem ker mi wager noce joinat na serverje gor rocno, moram zmeraj kliknit na wager match.

IvoJan ::

dodejte me na steam pa gremo lahko ta vikend kaksen wager match :)

Steam name: ivojanbre
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

Tr0n ::

def966: Jaz se lahko komot joinam na wager server preko server browserja.

Margecan ::

"We are on track so far to release MP patch sometime tomorrow and SP patch the following day, pending good test results.Tole sem zasledil na spletu

subby ::

ja wager match je iz glavnega menija težko joinat, ker ti avtomatsko izbere server, ki ima največ čakajočih igralcev in preden klikneš join je že poln

Tr0n ::

Pa ponavadi ti izbere server s slabim pingom. Tako da je server browser win. :)

subby ::

v browserju se najdeta dva nemška serverja na katerih nihče ne igra, tako da bi se lahko tam med sabo klal

barocco ::

Margecan je izjavil:

"We are on track so far to release MP patch sometime tomorrow and SP patch the following day, pending good test results.Tole sem zasledil na spletu

hvala bogu,če bo res.preigral dve misije in se raje ustavil(čeprav sem nastavu v nvida contol panel-beter performance)-deluje malo bolje, samo kvaliteta, pa rahlo usahne8-O).ni to to,kar želim.
se veselim pravga popravka:)

Tr0n ::

Jaz pa na ATIju 5850 nisem imel nobenih tezav v SPju ko se ni bilo patcha.

him ::

Tr0n je izjavil:

Jaz pa na ATIju 5850 nisem imel nobenih tezav v SPju ko se ni bilo patcha.

Jaz sem pa a razliko od tebe imel kr glavobole...sm dal nove driverje pa nič. In šele včeraj sem v Catalystu dal vse opcije pri 3D na max....in nič več laga :).
Lp
http://img395.imageshack.us/img395/4779/clips21ar.gif

MajstrZvasi ::

Nabavil špil všečen.Sicer laga ko pes ampak baje bojo zrihtal pravite. Una snipa ko repetiraš owna.
Dodejte me na steam pa bomo kšno odigral magar na privat ma kolega optiko 20/20 zaenkrat ni lagalo nič ko smo igrali. Al pa kakšen wager itd
Moj steam je: Slegl
Pjača je kurba kurbe mamo pa rad.

Margecan ::

http://callofduty.si/novice/call-of-dut... tu je en programček ki lako utegne lagganje popravit :)

zupanman ::

A ma še kdo od vs ogromno problemov da prideš v zombie match? meni čisto zmeraj najde še 3 playerje in smo vsi ready... potem mi pa kr en error vrže "this party is no longer avalible" ali "this session has ended try later" nakeja takega. Ima še kdo podobne težave in ko naj to rešim?

dr.Akula ::

Patch bo čez nekaj ur in bo odpravil večino performance težav. Objavljeno je tule in menda da tip ni fejk (naj bi bil Cesar Stastny): pcdev
Several hours of testing to go before MP patch can be approved. Still morning on West Coast US.
ni podatka

Jst ::

Jaz nimam igre, a me vseeno zanima zgodba. Ko sem polušal en del enega podcasta, je tip rekel, da ni oddigral zadnjih chapterjev, da je pa pogledal playthrough (ni šlo za COD).

Obstaja kakšen video zgodbe? Kako se temu, kar opisujem reče, da bom vedel, kakšno vrsto (oziroma katero) stran sploh iščem?

Sorry za offtopic.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

zupanman ::

Obrnu campaign glih kar. Zgodba je dobra, sam se mi zdi da je še krajš kokr MW/MW2. Samo 2 dni povprečnega igranja o.O

IvoJan ::

ni krajša :) mw2 sem obrnil v 4h urah black ops pa v 5ih-6ih
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

jizzer ::

LOL je to neki fail game :/

Jaz se matram celi cajt da nebi nastavitev dal 2 high pa dam mešano pa tut na najbol low, pol pa dam vse na MAX pa neha lagat (razn tistega lega ko vsake tolko neke rukne)...

NO COMMENT :)

69charger ::

Prihaja Patch 2 ki naj bi popravil vse hitrostne buge v ponedeljek.

IvoJan ::

rečeno je blo da pride danes.
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

Tr0n ::

Nek patch se ze downloada. :)

jizzer ::

kak veš?

galu ::

Včeraj je že bil en na PS3.... Aja, sam pri nas ne šteka...:P>:D
Tako to gre.

Tr0n ::

jizzer je izjavil:

kak veš?

Ja saj vidis ko se na Steam loginas in zacne downloadat. :)

CPU performance improvements
Server browser bug fixes and tweaks to populate faster and do full refresh less often
Fixed crash when viewing leaderboards if player has more than 99 friends
Fix for locked ADS after pressing shift-TAB to bring up Steam overlay
Fix for ADS while holding shift as a sniper

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()
««
11 / 17
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Call of Duty: Modern Warfare 3 (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Igre
528127549 (4510) Skyman
»

Call of Duty: Infinite Warfare (Call of Duty 13) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Igre
32768788 (36553) oo7
»

Call of Duty: Black Ops 3 (Call of Duty 12 (2015) Treyarch) (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20937560 (23202) oo7
»

Call of Duty: Ghosts (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Igre
419100534 (75363) Klemzz
»

Call of Duty : Black Ops 2 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
18534298 (25895) oo7

Več podobnih tem