» »

Call of Duty: Black Ops

Call of Duty: Black Ops

««
10 / 17
»»

IvoJan ::

jup
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

virtuality ::

da

def0r ::

Se samo meni zdi ali so v TDM spawn pointi cisto na random kakor FFA? Spawnam se velikokrat zraven enemy teama ki so se tudi ravno spawnali.

IgorM ::

Spawna kr nekam, nisem preveč navdušen, to bi morali malo poštimat.

DOOM_er ::

igra ni nič posebnega
Robots will steal your job. But that's OK

dronyx ::

Zgodba se mi zdi ena najboljših v seriji. Drugače pa se igra igra enako kot prvi COD.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

IvoJan ::

res je. mehanika je ostala ista. zakaj bi spreminjali nekaj kar je špil naredilo tako popularen? mislite da so bo WoW kdaj spremenil?? nope.
dejstvo je da je CoD ena izmed najbolj prodajanih serij EVER in bo tako še lep čas ostalo ne glede na to kako zelo vi špil pljuvate in stokate kako vam lagga!
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: IvoJan ()

def0r ::

Saj resno laga vecini in fps dropajo. Soliden spil je ni pa cisto nic posebnega, se vseeno obcasno igram medal of honor ki se mi zdi podoben.

zupanman ::

Js od cevga začetka igram samo TDM ker mi je res awesome :D Spawni so pa tut čist navadni...
me tut enkrat še ni spawnal zravn nasprotnika oz. da bi kdo spawnkillov.

def0r ::

zupanman potem nisi veliko igral. Non stop to dela in spawn pointi se switchajo na random tudi ko je tvoj celoten team se na tistem koncu in potem uletijo od zadaj ali nasprotno. Spawn point system je fail. V TDM.

jizzer ::

steam: zmajeric95

Dodaj če špilaš, dobim ju3 key.

Margecan ::

mene bol zanima kdaj bodo dokončno odpravili lagg oz štekanje pri call of duty black ops,ker mi že počasi gre vse na živce :S

IvoJan ::

mas dual core proc?
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

def0r ::

TKBurek, nobena multithread_device 1 ne pomaga pri temu :) Nasploh morajo se malce fixat vse skupaj. In tudi quadom steka ne samo dual.

subby ::

štekanje preverjeno ni težava s "preslabimi" kompi, ampak je vse posledica laga
na določenem serverju sem imel okoli 200 fps pa je vse skupaj delovalo kot da bi jih imel manj kot 20
tko da če naletim na takšen server, preprosto quitam pa najdem primernejšega

IvoJan ::

nevem no. Meni cisto normalno dela ze od prvega dne. Mozno da imate tak lag ker imate zaprte porte ne routerjih.
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

def0r ::

FPS lag je oz. stutter ne pa latency problem.

Margecan ::

glej mam intel core2 E8400 nvidio geforse 9800 in 3gb rama

SlimDeluxe ::

Meni na Q9400/GTX260/4GB ram dela gladko, tako sp kot mp.

BTW predlagam, da si nastavite fov na max, pa da ne bo kdo iskal komando za konzolo, ker lahko že v optionsih narediš to :) Se pa moraš po zamenjavi respawnat, da se spremeni.

Če ima še kdo kak fix/predlog za nastavitve, ki omogočajo boljšo "konkurenčnost" prosim napišite.

BTW tisti ko mate miške z več gumbi, se da npr. en gumb bindat, da gre v prone plus da npr. trikrat ustreli?
Desktop: R5 3600X | MSI MPG B550 | RX580 8GB | 32GB DDR4 | be quiet! 650W
Laptop: Lenovo ThinkPad T15 G2 | i7-1165G7 | 32GB DDR4 | 15" FullHD IPS

IvoJan ::

ne vem kako nam ki imamo porihtane in navite sisteme spil dela normalno na max nastavitvah, ostalim pa na low steka. Tko da ni vse v spilu ampak tudi hardware zajebava.
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

def0r ::

Saj tKBurek na steam forumih ljudem na i7 920 in GTX480 stuttera se kar nekaj, po patchu.

IvoJan ::

to je pa res čudno O.o
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

TOP ::

Tudi jaz se čudim temu,ker meni na SP tud dela lepo gladko vse na max.

def0r ::

SP ni vec problem, MP je bolj problem TOP:) SP tudi meni gladko deluje, MP ne ravno:)

gpc17 ::

Dober špil sem ga že obrnil par dni nazaj. Dela na full hd vse na max..

zupanman ::

def0r je izjavil:

zupanman potem nisi veliko igral. Non stop to dela in spawn pointi se switchajo na random tudi ko je tvoj celoten team se na tistem koncu in potem uletijo od zadaj ali nasprotno. Spawn point system je fail. V TDM.


Šipilam od začetka kr dost :D dobr edina mapa taka je NukeTown ker je majhna in si takoj pri nasprotnikovem spawnu. Drugače pa res... nevem morda igraš na kakšnih serverjih kjer so večinoma spawn noobi al kaj jaz vem...
drgač me pa dodejte na steamu :readdragon oz. ZupanmaN pavmo šli kšno rundo kdaj :P

def0r ::

Ravno na nuketown nism opazil kaj drasticnega spawn switcha veliko. Pri vseh drugih vem kje so se nazadnje spawnal ko sm umrl ampak ne se kontra spawnajo itd.

subby ::

pri nuketownu je problem, ker je mapa premajhna za tolk igralcev... dobra bi bla za 3v3, več je že pretiravanje
pa še problem pri njej je, ker sta samo 2 spawn spota in če tvoj cel team rusha, ti pa sam zadaj ostaneš, se ti začne sovražnik spawnat za hrbtom

Tr0n ::

Mnja, Zavii me je tokrat razocaral. BLOPS so poslali ze 5. novembra, a ga se danes nimam. ;(

I want to play MP!

SlimDeluxe ::

Hehe, pa tako lepo si se (prehitro) pohvalil, da si ga dobil poceni :)
Desktop: R5 3600X | MSI MPG B550 | RX580 8GB | 32GB DDR4 | be quiet! 650W
Laptop: Lenovo ThinkPad T15 G2 | i7-1165G7 | 32GB DDR4 | 15" FullHD IPS

subby ::

še komu danes kaj podobnega javlja?

 woot

woot



me je pa ravnokar vrglo iz nekega serverja in javilo napako v stilu "steam failed to connect" --> prokleta useless navlaka od steama!!!

Robert_S ::

Kva je pa zdej Steam kriv :)

subby ::

glup in neuporaben je, poleg tega me je zaradi steama dcjalo iz serverja

Valvoline ::

Špil je zaenkrat le en neuporabn neoptimiziran konzol port drek.Gta4 style shit.

Tr0n ::

SlimDeluxe je izjavil:

Hehe, pa tako lepo si se (prehitro) pohvalil, da si ga dobil poceni :)

Ponavadi pride v 4-5 dneh. Zgleda golobi tole dostavljajo al kaj.

macgajver ::

Špilu manjka polir pasta, ker bi se moralo konkretno poznati med najnižjimi nastavitvami in najvišjimi ne pa slabih 10fpsjev, če gledamo da je isti motor kot pri mw2 ki dela zelo glatko.Predvidevam da je še en port s x škatle popravite me če se motim. Mogoče bi bilo bolš če bi kakšen mesec kasnej špil pršu vn. Sej zadevo se da igrt samo je tolk BS killov zarad neumnega spawnanja za hrbtom in lag killow, da je kar malo ubijajoče vse skupaj. Ok pa vrjamem da enim z ubr navitimi mlinčki dobr dela ampak lag še vedno ostaja ravno tega smo se hoteli losat z dedi serverji ravno zarad tega sm nabavu špil ker me je motil kurčou lag pri mw2 in tukaj dobim enako sranje ubistvu zaenkrat še slabš.

Še to danes sem malo igral in na kaj naletim aimboot.


The IW Engine is a game engine developed by Infinity Ward and was used in the highly successful Call of Duty series. The engine was first used with Call of Duty 2 in 2005 under a proprietary license, as well as using the source code of id Tech 3
id Tech 3 is a game engine developed by id Software for Quake III Arena
* Call of Duty 2 (2005)
* Call of Duty 4: Modern Warfare (2007, IW 3.0)
* Call of Duty: World at War (2008, eNCHANGED IW 3.0)
* Quantum of Solace (2008)
* Call of Duty: Modern Warfare 2 (2009, IW 4.0)
* Call of Duty: Black Ops (2010, eNCHANGED IW 4.0)
tenstan krompir je pa zakon

Zgodovina sprememb…

def0r ::

Se mi zdi da ni isti engine kakor MW2. Je isti engine kakor World at War.

Tr0n ::

Jup, predelan WaW.

The game runs on an enhanced World at War engine (which itself was improved from Call of Duty 4's) at 60 frames per second on consoles.[53] It features a streaming texture technology (also seen in Modern Warfare 2), making bigger levels possible such as "Payback" where the player controls a helicopter. Lighting effects have been improved as well.[54] Call of Duty: Black Ops supports 3-D imaging rendered by the engine itself.[55] However, the required hardware for this feature depends on the platform (except the Wii which does not support it).[56]

def0r ::

Tr0n, kdaj dobis Black ops:p In hocem fixane spawn pointe xD

jizzer ::

Še maloooo :D Upam da bo vredu igra kot sem pričakoval ;)

zupanman ::

Jutr prestige če bo use posreč :P
Kva je vm najbolša kombinacija za perks in pa kere gune kej najraj uporablate?

IvoJan ::

commando z extended magom :) scavenger, sleight of hand in pa seveda NINJA!! xD
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

subby ::

men gre kr dobr z ak47(red dot, extended mag), dual revolver, navadna frag+gas+claymore... skilli pa scavenger, warlord ter ninja
s scavengerjem je hudo, če je več ruzakov na kupu pa pobereš enga, vržeš granato, pobereš druzga...
nisem pa že skor dva dni nč igral k serverji neki jebejo :\

jizzer ::

meni je ušeč :P

zakaj mi vedno ko zaženem kaže še da inštalira DX za Windowse?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jizzer ()

jizzer ::

LOL! Je že kdo dobil Death Machine iz care packega? No to je oni kao minigun in sem ga dobil pol pa dobim kick! OMG!

def0r ::

Sem ze dobil, ni tako uporaben kakor mislis.. razen ce si na kaksnem nuketown se ti mogoce lahko posreci:)

subby ::

enkrat sem ga videl v killcamu =)

IvoJan ::

neuporabna stvar. Jst sem dobil kick ko sem dobil gunship.
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

jizzer ::

nisem rekel da je vredu stvar ampak da so me zaradi tega kickali mislim WTF? Dajte mi malo steame da lahko kako zašpilamo :D Kaki mate ping? Men kaže v brovsreju 60 v igrci pa mam ponavadi 90-100 ampak sem se od aIW navado pa mi je kul...sem pa bil že na 40 pinga tut ....

zupanman ::

Meni gre pa najbol z AUG z reflexom ter pa Ghost, steady aim ter maraton.
Sem pa opazu da je tudi Galil z extanded mag kr uredu.

Drugače sm pa enkrat na Grid mapi dobu gunshit in je res kick ass :D
««
10 / 17
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Call of Duty: Modern Warfare 3 (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Igre
528127823 (4784) Skyman
»

Call of Duty: Infinite Warfare (Call of Duty 13) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Igre
32768995 (36760) oo7
»

Call of Duty: Black Ops 3 (Call of Duty 12 (2015) Treyarch) (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20937641 (23283) oo7
»

Call of Duty: Ghosts (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Igre
419100791 (75620) Klemzz
»

Call of Duty : Black Ops 2 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
18534379 (25976) oo7

Več podobnih tem