» »

ATI Hybrid CrossFireX

ATI Hybrid CrossFireX

Ales47 ::

Mene pa zanima , kaj sploh tocno je ATI Hybrid CrossFireX :O Nekaj sem gledal da lahko intergrirano grafo na plati in graficno , ki je vgrajena v plato, obe uporabim , kao kot crossfire, ampak nisem si ziher :D Zato bi bil hvalezen, ce bi mi kdo tu lahko razlozil bolj natancno.

My System:
-AMD P2 X4 940 BE
-Asus M4A78 PRO
-4GB Ram
-4890 Vapor X 1GB
-750LC Prophecy 2.2
-640GB WD

boogie_xlr ::

Hybrid crossfirex je, da vgrajena grafika pomaga tvoji 4890, ampak imo ne boš pridobil kaj velik, ker je že itak 4890 ful močna, na matični je pa bol švoh, poznalo bi se, če bi imel tudi na pci-e eno bol švoh grafiko.

Meizu ::

Na tistih nastavitvah na katerih igraš, bi z vključenim hybridom pridobil ravno kakšen FPS, al pa pol FPSja :)

boogie_xlr ::

Pomoje bi s hybridom fpsji padli.

Ales47 ::

aha :) hvala vam. tako da veliko nebom pridobil :>

dzinks63 ::

Z integrirano grafično in tvojo HD4890 sploh ne moreš narediti Hybrid CrossFireX, to lahko narediš le z kakšno HD2400-3450-3470. Tvoja matična Asus M4A78 PRO z chipstom AMD 780G ima integrirano HD3200, ta ima 40 Stream procesorjev in toliko jih mora imeti tudi druga pci-e kartica, da sta lahko kompatibilni za Hybrid CrossFireX.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dzinks63 ()

R4DK0 ::

Kolikor jaz vem, lahko združiš različne grafične kartice, ki podpirajo Crossfire, to pomeni da lahko združiš ATi 4850 in ATi 4870, ampak to pomeni da bo 4870 delala na clockih 4850, glede tvoje integrirane bi bilo verjetno enako in bi še kakšen FPS izgubil zaradi komunikacije med grafični. Seveda pa je Google odgovor na skoraj vse. Samo čas je treba najt.
Whatever the mind can conceive and believe, the mind can achieve.
-Dr. Napoleon Hill

dzinks63 ::

Hybrid CrossFireX je čisto nekaj drugega od Crossfire. Pri prvem gre za skupno sodelovanje integrirane grafične in druge na pci-e, pri drugem pa delujeta združeno dve grafični vsaka preko svojega pci-e podnožja. In prvi ima veliko večje omejitve kot drugi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dzinks63 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Crossfire

Oddelek: Pomoč in nasveti
353618 (2124) xrotek
»

Katere vse igrice bi se dalo igrati na taki sledeči konfiguraciji

Oddelek: Igre
81146 (888) harmony
»

Kako testiram CrossFireX ??

Oddelek: Pomoč in nasveti
121444 (1251) zupanman
»

Hybrid CrossFireX ?? komu uspelo?

Oddelek: Strojna oprema
191285 (1038) ferdo
»

nakup določenih komponentov (pomoč)

Oddelek: Kaj kupiti
292021 (1563) buhti69

Več podobnih tem