» »

"DotNetNuke preobleke"

"DotNetNuke preobleke"

brinovcek ::

Pozdraljeni.

Začel sem delati na spletnih aplikacijat (CMS varijante) v DOtNetNuke okolju ker mi je asp dokaj domač. Vendar pa se mi je že na začetku zatknilo z oblikovanjem podobe svoje spletne strani, saj nikakor ne morem pogruntati kako spremeniti css s katerim bi si prilagodil vizualno podobo spletne strani. Zato vas prosim če se kdo kaj spozna na DNN da mi posreduje kakšne koristne oz poučne nasvete/informacije, s katerimi bi rešiti svoj problem.

Hvala

aKocen ::

Huh..... tega zastonj menda skoraj ni nikjer.... oz. zelo malo. no nekaj sm jih našel. začni z DNN home pageom...

Create Your first DNN Skin
Še nekaj linkov

Obstaja pa e-cajteng ki pa je na žalost plačljiv. no menda imajo nekaj zastonjskih člankov in webcastov.

DNN je ogromna reč... in ni easy za začetnika. Če nimaš velikega portala, in se ti content ne bo ne vem kako spreminjal... je bolje ponucat kaj manj zahtevnega... magari spisat html in ga sftp-jat na strežnik pa je... Za majhne, relativno enostavne spletne strani je DNN velik overkill

LP

brinovcek ::

hehe tnx za info sam sem že ukrotil tole bogo stvarco in jo imam že skoraj docela pod kontrolo. še enkrat hvala :)

zelodko ::

Artisteer je program, s katerim se da oblikovati podobo za DNN. Prav tako za Joomlo, WordPress in Drupal. Brez pisanja kode.
http://www.artisteer.com/


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

pocasno odpiranje win10 - raziskovalec, nadzorna plosca..

Oddelek: Pomoč in nasveti
161814 (1502) _dice7
»

Nvidiina ploščica Jetson TX1 za pametnejše naprave

Oddelek: Novice / Procesorji
105063 (4318) hojnikb
»

Internetna stran in domač server

Oddelek: Omrežja in internet
173312 (3148) Seljak
»

Gonilniki/driverji za win 7 64bit

Oddelek: Programska oprema
5796 (714) blah
»

Iphone 4 na bolhi

Oddelek: Loža
91193 (1039) lurker

Več podobnih tem