» »

PS3 pomoč

PS3 pomoč

RikiMartine ::

Živjo. Po ugodni ceni sem kupil rabljen PS3 40Gb disk...Par dni je bilo vredu, vse po planih, danes pa mi naenkrat več ne zažene dobene igerce...Probal z DVDjem, mi ga v prvo je zaznalo, v drugem poizkusu pa niti tega več ne...probal sem tudi z vsemi igrami, pa ništa...Kaj je zaj tukaj za storiti!?
Najlepše hvala in lahko noč :(

Zheegec ::

Uveljavljaj garancijo, če je še (malo verjetno, razen če je bila podaljšana). Drugače pa bo potrebno odpreti PS3, pogledati kakšen laser ima zadeva in ga zamenjati. Mogoče bo šlo :) Na servis pa vprašanje, če se splača.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

RikiMartine ::

Hja , ni ravno v garanciji ne. Tukaj je težava...

Zheegec ::

Šment...
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

St235 ::

To je klasična napaka straih ps3. Bluray pogon je spustil dušo. Na ebayu dobiš laserje za tam okol 70-80 eur, sam pazi da vzameš taprav model, ker se med posmeznimi izdaja ps3 razlikujejo. Druga opcija je servis kjer boš ob kakih 150 EUR.

RikiMartine ::

Laser je že naročen, model je tudi tapravi cena bo okrog 60 eurov. naročen pa je s kitajske preko poznanca ki malce bolj posluje z njimi...Baje so karakteristično zelo dobri, pa tudi veliko ljudi prodaja rabljene originale, kar pa je spet vprašljivo... Pa še kakšnih 20 eurov domačemu mojstru za menjavo....Sicer mam na youtubo enih 10 tutorialov kako opravit sam, vendar ne mislim tvegat. V tem danem primeru je to še najboljša možna rešitev- čene pa kurca ga gleda :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[PS3] Nakup PS3 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Konzole
23649785 (25133) hojnikb
»

[XBOX 360] Nasveti (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Konzole
988199943 (77116) radovednik
»

Ps3 super slim

Oddelek: Konzole
292990 (2146) Veron
»

PlayStation 3 razbit (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Konzole
10028746 (21751) mumbo
»

Playstation 2?

Oddelek: Konzole
453726 (3188) Johansen

Več podobnih tem