» »

Ps3 super slim

Ps3 super slim

Trixyy ::

Se splača kupit to al rajši neki rablenega :) ? Zanima me tut ali ima kdo od vas namen igrat Black ops 2 ter fifo 13 ..

Janac ::

rabljenega z BIGBANG garancijo SE ZGODI.

kriko07 ::

fifo 13 uzem raje...

Robi :P ::

a ni mel PS3 slim neke probleme z dvd enotami? Rajš kup novega al pa rablenga z garancijo...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Robi :P ()

Janac ::

Robi :P je izjavil:

a ni mel PS3 slim neke probleme z dvd enotami? Rajš kup novega al pa rablenga z garancijo...


Tisto je bil FAT model in ravno meni se je to zgodilo.

Robi :P ::

Janac je izjavil:

Robi :P je izjavil:

a ni mel PS3 slim neke probleme z dvd enotami? Rajš kup novega al pa rablenga z garancijo...


Tisto je bil FAT model in ravno meni se je to zgodilo.

se pravi pri slim verziji so to napako odpravili? Hehe pa kaj ne crkne ko pride u tvoje roke? :D

Pesimist ::

Fora je da so jo naredli da bi naj bila cenejsa. Ce pa je drazja kot slim in ima 12GB diska samo!!!
LOL

St235 ::

Janac je izjavil:

Robi :P je izjavil:

a ni mel PS3 slim neke probleme z dvd enotami? Rajš kup novega al pa rablenga z garancijo...


Tisto je bil FAT model in ravno meni se je to zgodilo.


Glede na to, da noben PS3 nima DVD enote, malce dvomim, da je kateri imel probleme s tem.

Janac ::

bluray bere tudi DVD-je...

Robi :P ::

St235 je izjavil:

Janac je izjavil:

Robi :P je izjavil:

a ni mel PS3 slim neke probleme z dvd enotami? Rajš kup novega al pa rablenga z garancijo...


Tisto je bil FAT model in ravno meni se je to zgodilo.


Glede na to, da noben PS3 nima DVD enote, malce dvomim, da je kateri imel probleme s tem.

uff smo malekonstni... POPRAVEK BLURAY ENOTE...

kriko07 ::

Je res imel,ker je tudi na mojem crknu Blu ray pogon

Zheegec ::

vsi imajo cd/dvd enoto, to je prvi laser. Drugi laser je pa blu-ray :)
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Trixyy ::

pa ste zašli .. Janac iščem ps3 + 2 kontrolerja in se mi zdi da bigbang tega nima..
Vseeno hvala vsem lalala.. bom probo neki rablenega uzet =) če pa ker prodaja slučajno pa hitro zs!

kriko07 ::

trixyy maš ga na playgame tam sem tudi jaz kupil

puginho ::

Trixyy je izjavil:

pa ste zašli .. Janac iščem ps3 + 2 kontrolerja in se mi zdi da bigbang tega nima..
Vseeno hvala vsem lalala.. bom probo neki rablenega uzet =) če pa ker prodaja slučajno pa hitro zs!


kak nima? imajo celo belega z dvema kontrolerjema za 299.

Trixyy ::

za 299 mi ga lahko .......

jericho ::

Hehe tud jst kupujem ps3 slim. Verjetno bom kr pr playgame uzel, pa še ps2 slim mi odkupi.

kriko07 ::

včeri sm vidu ps3 za sošolca 260€ z 2 kontrolerja

http://playgame.biz/product_info.php?pr...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kriko07 ()

Trixyy ::

ZA 280 € SEM js osebno prodal ps3 slim star pol leta + 2x kontrolerja ter 15 iger + 2 leti garancije.. Ma nedam več kot 200€ za ps3 + 2x kontrolerja

puginho ::

Trixyy je izjavil:

ZA 280 € SEM js osebno prodal ps3 slim star pol leta + 2x kontrolerja ter 15 iger + 2 leti garancije.. Ma nedam več kot 200€ za ps3 + 2x kontrolerja


Pred pol leta si prodal PS3 z vsemi igrami zdaj pa kupuješ PS3? Daj si kr sam focn.

Trixyy ::

''ps3 slim star pol leta'' nauči se prvo brat pol pa komentiraj :)

Bananovec ::

Če kupuješ novega, se sprijazni s cenami.
Če kupuješ rabljenega, potem upaj, da naletiš na takega tipa, ki se bo isto kot ti fockal po glavi.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

Veron ::

bom kar to temo izkoristil.
Nekako me mika, da bi vzel PS3 12GB, pa me zanima koliko dejansko je uporaben hdd? Teh 12GB dovolj za par iger, načeloma kar imam je Mortal Kombat (katera se tako ali tako nič ne inštaleiral) pa mogoče kdaj kak Assassin, kaj veliko iger sigurno ne bom imel. Torej se vseen splača vzeti večji hdd al bo tale verzija 12GB dosti?

se spomnim včasih, da je bila pri Xbox360 pri GTA4 kar razlika med verzijo brez iz z diskom, zato me zanima ali je pri ps3 enako?

black ice ::

Nekatere igre zahtevajo x GB prostora na trdem disku (za primer: GTA Liberty City zahteva 8GB prostora). Ne vem koliko prostora zasede sam sistem. Če boš kupil to verzijo, računaj na morebitno nadgradnjo trdega diska.

Veron ::

hja nadgradnja diska + extra kontroler = pa smo že pri ceni za katero lahko v štartu kupim tako. Verjetno bolje kar vzeti že v štartu večji hdd

katimm ::

Za navadno uporabo je čiz dovolj pomoje 12gb, saj rabiš prostor samo za shranjenvanje v igrah in nič drugega.

matonson ::

Ni čisto res. Nekatere igre res ne rabijo veliko (nekaj MB), so pa tudi take, ki rabijo nekaj GB. Shift2 npr. rabi čez 4GB.

Veron ::

Koliko gledam sama nadgradnja diska pri ps3 ni problematična -> http://www.gamespot.com/features/how-to...

Lahko kdo potrdi zadevo, da deluje tako preprosto? (samo nov disk notr in to je to)

hojnikb ::

yup, samo nov disk in reinstall system software in je to to :D
#brezpodpisa

Veron ::

Mah vzel bom 12GB verzijo, če se bo izkazalo, da je premalo, mam glih doma enga 500GB 2.5" (mislim da je celo tanjši, ker je iz ultrabooka vzet), tako da to je to :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

PS3 vs. Xbox 360 (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Konzole
478264366 (10604) Larisabrownb
»

DVD NTSC format convert v PAL

Oddelek: Zvok in slika
191465 (1204) hojnikb
»

Laptop kot konzola za reveža

Oddelek: Kaj kupiti
111926 (1045) XsenO
»

Nakupovanje xboxa 360/ps3

Oddelek: Kaj kupiti
152322 (2054) velky
»

Kaj kupiti?

Oddelek: Konzole
142254 (1855) St235

Več podobnih tem