» »

računalnik se mi ponovno zazene

računalnik se mi ponovno zazene

yurc14 ::

živjo!
Imam en problem.ko igram kasno igro,v tem primeru assassins creed 2( pa tudi the goodfather 2 in assassins creed 1),mi računalnik zablokira pojavi se moder ekran z necim popisan ki pa po 1-2 sekundah izgine nato pa se računalnik ponovno zažene.ko se prizge mi javi poročilo o napaki ter opciji pošlji in ne pošlji...kaj je to in kaj lahko storim
lepo prosim za nasvet.

lep pozdrav

bluefish ::

Pregrevanje, RAM, gonilniki. Najprej izklopi restart po prikazu modrega ekrana (BSOD) - uporabi Google ali pa povej, kateri OS imaš.

yurc14 ::

Imam windows xp home edition iz service packom 3...Kaj mislis s tem "izklopi restart po prikazu modrega ekrana"?

bluefish ::

yurc14 ::

aha hvala.sem izklopil samodejno zaženi ponovno...

bluefish ::

No, ko se ti naslednjič spet prikaže BSOD sem prilepi sliko.

Lahko pa tudi sem nalepiš vsebino datoteke minidump, ki se nahaja v mapi C:\Windows\Minidump

yurc14 ::

ta blue screen se mi je spet pokazav samo ne morem narediti slike...kako jo lahko naredim? ko pa racunalnik resetiram(prej se iz blue screena ne premakne pa mi napise da je bila napaka v teh dveh datotekah : C:\DOCUME~1\Jure\LOCALS~1\Temp\WER73eb.dir00\Mini041710-02.dmp
C:\DOCUME~1\Jure\LOCALS~1\Temp\WER73eb.dir00\sysdata.xml


v mapi minidump pa je 62 datotek s koncnico .dmp

bluefish ::

ta blue screen se mi je spet pokazav samo ne morem narediti slike...kako jo lahko naredim?
S fotoaparatom - mobitel,...

yurc14 ::



napise mi tole...se opravicujem ce je slika narobe nalozena.upam de bo delalo

http://s890.photobucket.com/albums/ac10...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yurc14 ()

bluefish ::

Sodeč po Googlu omenjena datoteka pripada gonilnikom za miško - še posebej se omenja Trust-ove modele. Imaš kaj takega?

yurc14 ::

mam trustovo miško ja...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yurc14 ()

bluefish ::

Potem bo to. Z njihove strani si prenesi najnovejše gonilnike. Če problem še ostaja, potem datoteko začano preimenuj - morda ne bo večjih težav s samim gonilnikom in jo nato lahko izbrišeš.

yurc14 ::

ok bom poskusil z gonilniki.najlepsa hvala za pomoč.če pa mi kaj nebo delalo pa bom se pisav...
lep pozdrav


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

moder zaslon

Oddelek: Pomoč in nasveti
71049 (947) Tammih
»

Novi komp se resetira kaj naj najprej testiram?

Oddelek: Pomoč in nasveti
211978 (1507) tomanator
»

restartanje racunala

Oddelek: Pomoč in nasveti
6857 (834) m_a_t
»

Kar naenkrat imam le še 256 MB RAMa

Oddelek: Pomoč in nasveti
10967 (762) G-man
»

Obupal nad računalnikom - prosim pomoč!

Oddelek: Pomoč in nasveti
7826 (725) Blisk

Več podobnih tem