» »

restartanje racunala

restartanje racunala

m_a_t ::

Lepo pozdravljeni. Ze vnaprej bi se vam rad zahvalil za kakrsno koli pomoc. Moj problem pa je sledec: Pred kratkim sem se odlocil, da si bom zrihtal en racunalnik, ki mi bo sluzil kot server, da bi na njem poganjal razne p2p, itd. Problem pa nastane, ko racunalo deluje nekaj casa (cca. 1 uro) in se nato samo od sebe restarta. Do racunalnika dostopam preko remote desktopa. Sicer sem opazil, da se NB zelo segreje, zato sem nanj usmeril ventilator, kar pa ni kaj prida pripomoglo. Konfiguracija je pa naslednja: Gigabyte GA-K8NE nF4..., Sempron 64bit 3000+, noname rami, ki so preizkuseno delovali do sedaj v drugem kompjutru, ter graficna nvidia 6600.
Bios je updejtan. OS so pa windows XP Pro. Sicer sumim na prevroc NB, ampak rad bi slisal druge ideje. Se enkrat najlepsa hvala za vaso pomoc.

AngelOfDeath ::

izklopi avto restart

napajalnik ?
edit: Slovnica

m_a_t ::

Napajalnik je ena rusija 350w, ki je prisla zraven ohisja.
A autorestart se izklaplja v biosu?

AngelOfDeath ::

desni klik my computer-----> properties ---->> advanced ---> startup and recovery --->> settings --->> odstrani kljukico pri automatically restart --> ok --> ok reštartaj :)


prvi korak se da skrajšati s pritiskom na kombinacijo tipk: win + pause
edit: Slovnica

Zgodovina sprememb…

m_a_t ::

Najlepsa hvala za hitro pomoc. Upam, da bo pomagalo. Lep vecer vam zelim.

AngelOfDeath ::

v bistvu tole povzroči da se računalnik ne reštarta pač pa prikaže bsd
če ga bo tebi povej kaj je pisalo :)
edit: Slovnica

m_a_t ::

V bistvu ne vem ce se mi prikaze blue screen ker nanj nimam priklopljenga monitorja, sicer pa mi pod technical informations about error vrze ven tole: C:\DOCUME~1\MATIJA~1\LOCALS~1\Temp\WER32ff.dir00\Mini122805-08.dmp
C:\DOCUME~1\MATIJA~1\LOCALS~1\Temp\WER32ff.dir00\sysdata.xml
Pa se to sem opazil, ko sem imel racunalnik priklopljen na tipkovnico, misko, monitor in sem ga normalno uporabljal, se mi nikoli ni restartal.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

računalnik se mi ponovno zazene

Oddelek: Pomoč in nasveti
12939 (890) yurc14
»

moder zaslon

Oddelek: Pomoč in nasveti
71085 (983) Tammih
»

Novi komp se resetira kaj naj najprej testiram?

Oddelek: Pomoč in nasveti
212056 (1585) tomanator
»

Kar naenkrat imam le še 256 MB RAMa

Oddelek: Pomoč in nasveti
101017 (812) G-man
»

Obupal nad računalnikom - prosim pomoč!

Oddelek: Pomoč in nasveti
7867 (766) Blisk

Več podobnih tem