» »

iPhone OS 4 prihaja

1 2
3
»

Mavrik ::

IM aplikacije že sedaj delajo čist normalno.

Drugače pa, kaj je tale "VOIP" protokol o katerem govoriš? Na predstavitvi so lepo pokazali Skype, ki teče v ozadju in vzdržuje ter prejema klice, medtem ko ti delaš nekaj čist drugega.

Ta posodobitev rešuje trenutno najbolj tečne probleme pomanjkanja multitaskinga (GPS aplikacije se recimo poganjajo celo večnost, razne last.fm-like aplikacije ne morejo predvajati zvoka medtem ko niso v ospredju, razni pomočniki za šport morajo tudi držati zaslon prižgan kar kuri baterijo...) in je zato več kot dobrodošel ter rešuje veliko problemov ter spravlja iPhone spet kako svetlobno leto pred Android in ostalo "konkurenco".
The truth is rarely pure and never simple.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mavrik ()

Lonsarg ::

Pred Android? Šele zdaj je dobil stvari, ki jih imajo Android/Symbian od 1.0. Skoraj vse, v bistvu lahko rečemo vse velke razlike je pokril, končno uporaben OS:) Sam še znebit se more iPhone te grde oblike, pa kako tipkovnico fasat:) Grdo obliko bo malo olepšala nasledna verzija, ko bo menda malo manj širok, tipkovnice pa najbrž ne bomo nikoli videli hehe, čeprov na iMace jo je pa dal,ljub njegovi nagnjenosti k tem, da je samo en gumb :P

Z VOIP sem mislil da praktično samo Skype in Google Voice bosta delovala, nikakor ne kar poljubna aplikacija, za glasovno sporočanje, bo morala v sodelovanju z Apple njihov VOIP protokol uporabljat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

sirotka ::

Lonsarg je izjavil:

Pred Android? Šele zdaj je dobil stvari, ki jih imajo Android/Symbian od 1.0. Skoraj vse, v bistvu lahko rečemo vse velke razlike je pokril, končno uporaben OS:) Sam še znebit se more iPhone te grde oblike, pa kako tipkovnico fasat:) Grdo obliko bo malo olepšala nasledna verzija, ko bo menda malo manj širok, tipkovnice pa najbrž ne bomo nikoli videli hehe, čeprov na iMace jo je pa dal,ljub njegovi nagnjenosti k tem, da je samo en gumb :P

Z VOIP sem mislil da praktično samo Skype in Google Voice bosta delovala, nikakor ne kar poljubna aplikacija, za glasovno sporočanje, bo morala v sodelovanju z Apple njihov VOIP protokol uporabljat.


Uporaben je bil že prej, čisto nič mi ni manjkalo. Grde oblike:) heheh, zdaj pa vem, da se zafrkavaš:) Si pa prvi, ki je to uspel vn pripeljat. Glede tipkovnice je pa tako, da če uporabljaš winmo/symb. ali kaj podobnega, jo sigurno pogrešaš....na iphona se tipka bp...in enako hitro.

nekikr ::

No, izgled je čisto objektivna stvar in sigurno je komu iPhone grd. Tipkovnice pa definitivno ne pogrešam niti malo.

Lonsarg ::

Seveda je objektivno, men je všeč samo kake 5% telefonov. Bi mogla bit že gromozanska sreča, da Apple, ki ima samo en model, da bi mi ravno ta bil všeč.
Tipkovnica je prav tako odvisna od osebnih preferenc, kot izgled. Ne gre se samo za hitrost, saj mam na Androidu čisto fajn tipkovnico virtualno, ampak me zelo moti, ko mi pri IM pogovoru čez cel ekran vrže tipkovnico in ne vidim, kadar pišem, kaj druga oseba posta. Ne da je kaj narobe z virtualno, pač preferiram pravo. Ne moreš imeti enga modela ki "suits them all" Apple je komunist :) "vsi boste mel enako ploščico z enim gumbom".

Uporaben je bil prej zate, z verzijo 4.0 je pa prvič iPhone uporaben tudi zame in meni podobnim. Tipkovnico bi še za silo požrl, če naredijo wide screen dolgo verzijo iPhona, ne pa tolk kvadratast zaslon.
Sam potem bi hotel zaradi pomankanja tipkovnice in zaprstosti sistema pred uporabnikom v zameno, da je seveda cenejši od konkurence, če se dobi Full featured androide za 400EUR, potem bi ga kupil, če bi bil tam 300EUR, da prišparam 100EUR. Sam ni tolk anede? :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

Limit-sky ::

Azgard, resno, a te kdo sili, da kupiš iPhone?

sirotka ::

Hja sam vids, sam pa nocem androida, ker mi ne potegne. Je pa res, da 2 ke se nism probal;) zaenkrat pa raje dam malo vec za iphona kot katerikoli drug telefon.

drejc ::

Iphone + jailbreak + installous = najbolj g33kovsi telefon

Tisti ki ga imajo, že vejo ;)

QED
"Rise above oneself and grasp the world"
- Archimedes of Syracuse

Ancalagon ::

komaj čakam!

Zgodovina sprememb…

1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Applov WWDC se bo zgodil zgodaj v juliju

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
53267 (3081) Beat-O
»

iOS 4 je prispel (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
11531293 (28273) PrimozR
»

Adijo iPhone OS, naj živi iOS

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
189298 (8428) techfreak :)
»

iPhone dobiva večopravilnost (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
5411337 (9139) lurker
»

Android na vrhu v ZDA

Oddelek: Novice / Android
147573 (7045) Bistri007

Več podobnih tem