» »

vega in SmartSMS

vega in SmartSMS

s5cougar ::

Zadeva je sledeča:

Za fotra sem nabavil vegin paket z nokio 3310 (nova cena), dam SIM kartico not, probam SmartSMS in ugotovim, da stvar sploh ne deluje. Ker bi rad poslal par slikovnih sporočil in mi je pošiljanje z moje nokie predrago, vas sprašujem, če vam je uspelo poslati slikovni sms iz SmartSMS-a ali z neta in če, kako?
Errare humanum est.

McHregec ::

Najprej posodobi SmartSMS na verzijo 5, ker ima ta podporo za Vego. Oglej si pa tudi članek Slo-Techa o SmartSMS.
Destroyer Of The Worlds.

wind ::

Mi lahko prosim poves kje si kupil tisto Nokio, ker jo tudi sam iscem pa je ne morem dobiti. V Lj in v Mb Vega centru je vec nimajo.

s5cougar ::

Nokio sem kupil v manjšem kraju na bencinski črpalki. Lahko pa ti zagotovim, da je tukaj nokij še polno.:D
Errare humanum est.

s5cougar ::

SmartSMS je itaq 5.0, članek pa mi kaj dosti ne pomaga.
Errare humanum est.

alien-w ::

Kaj pa ti ne deluje? Moraš malce bolj natančno opisati problem. Ti zadevo pošlje, pa je mobitel ne prejme? Je sploh ne pošlje? Malce bolj natančno prosim.

wind ::

daj povej mi bolj podrobno kje :>

TechFreak ::

Mene pa zanima kok pošiljate tovrstne zadeve vsi lastniki US Roboticsovega modema ISDN Pro TA, ki za WinXP nima ustreznega Control Centra (oz. le ta ne najde modema, vsaj meni ne), ki bi omogocil nastavitev na X.75 mode. Je kakšna druga varianta?

LP

alien-w ::

Uporabis Cfos - emulator COM portov na Cfos.de.

s5cougar ::

Takole nekako:

Poženem SmartSMS, izberem picture, load picture, izberem slikco, kliknem "ne" za dodajanje besedila ter kliknem Send Picture message... SmartSMS pošlje vse tri dele na izbrano vegino cifro, vendar slikovno sporočilo nikoli ne prispe do telefona. Če celoten postopek ponovim za mojo nokio (operater mobitel), pride slikovni sms takoj, ko v SmartSMS-u napiše Picture send to phone. Ni to malce čudno?

Postopek se vrši preko US Roboticsovega modema ISDN Pro TA v WinXP (serijski kabel).
Errare humanum est.

s5cougar ::

Glede mobitelov pa takole:

Sicer itaq ne poznaš teh krajev, ampak vseeno:
Boštanj
Bistrica ob Sotli
Kozje
Errare humanum est.

alien-w ::

Hmm, pa si sigurno prav napisal telefonsko stevilko v mednarodni obliki? 0038670xxxxxx za vego? Ker lahko je to, ali pa Vega ne podpira slikovnih sporočil...

s5cougar ::

Številko sem sigurno napisal prav, vega pa tudi podpira slikovna sporočila, ker sem malo prej reskiral svoje monete za en slikovni sms, ki takoj prispel na vega številko. Tak da SmartSMS očitno neki j**e. Mogoče kdo pozna rešitev ali pa kakšno alternativo k SmartSMS-u?
Errare humanum est.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mi lahko da nekdo eno sliko na wap?

Oddelek: Omrežja in internet
131153 (978) Matek
»

Server za SMS

Oddelek: Omrežja in internet
71393 (1205) Jeebs
»

Pošiljanje logota na Nokio in shranjevanje

Oddelek: Loža
191255 (1099) ahac
»

SMART-SMS

Oddelek: Programska oprema
161102 (968) blue96
»

logotipi za nokie

Oddelek: Pomoč in nasveti
9893 (804) Medved

Več podobnih tem