» »

Pošiljanje logota na Nokio in shranjevanje

Pošiljanje logota na Nokio in shranjevanje

eraserr ::

Na naslovu
http://www.bmw.com/bmwe/pulse/bmwm/sms/

sem si poslov sms z logotom in ga dobil takoj, tudi logo, potem sem shranil z Save in telefonček je napisal saved samo ga ni prikazal.

A moram vklopit kakšno funkcijo na aparatu, da bo kazal logo?
Imam nokio 3210, ki naj bi to podpirala.

HVala!

ahac ::

Si poslal na pravo omrežje?
Prikaže se samo v omrežju, ki ga izbereš!

Kako si pa poslal?
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

ahac ::

Ja , že vidm.

Nekje bi moral izbrat omrežje...

eraserr ::

"Nekje bi moral izbrat omrežje..."

kaj misliš s tem?

sej jest logo dobim, samo ga telefonček ne prikaže.

ahac ::

Ko pošiljaš logo npr. z SmartSMSsom moraš izbrat omrežje v katerem se logo prikaže. Lahko imaš samo en logo, ki se prikazuje samo v enem omrežju.
Torej če imaš logo v doma, ga na morju na Hrvaškem ne boš videl. Če pa imaš logo v enem od hrvaških omrežij, ga doma ne boš videl. To za katero omrežje je logo namenjen izbereš, ko ga pošiljaš.
Ne vem pa kako je to narejeno na BMWjevi strani. Mogoče iz številke ugotovi v katero omrežje mora poslat. :\ Lahko, da je tu kakšna napaka.

Vprašaj v forumu na mobisuxu.

alien-w ::

fora tukaj je, da je ta logo v extended nacinu shranjen (imas 2 moznosti, ko logo delas: extended in normal). Za n3210 je potreben normal, za n7110 na primer pa extended. Ker ti pri BMWju posljejo extended logo, ga tvoj telefon ne more prikazati. Moral bi imeti n7110, ki ima extended nacin. Žal.
poskusi s smartSMSom..

ahac ::

alien-w:
Kakšna je pa razlika med extended in normal? :\

alien-w ::

kot ze beseda pove, je extended razširjena (77x20 pik), manjša, oziroma normalna pa je pač manjša (71x13 pik).

Morpheus ::

Ejga alien... Kakos kej... zdele men neki modem ne dela, tko da sm zdele gor z enga druzga compa. Logoti so ŽE narjeni, tko da jih bom sam dou na disketo pa ti jih poslou z tega compa.
I too shall be brought low by death, but until then, let me win glory!

eraserr ::

zanimivo, samo ko logo dobim ga pa lahko pogledam in ga vidim! zgleda zato ker ma dost prostora ker takrat samo logo kaže.

ahac ::

Jest sem mislu, da imajo vse Nokie enake logote...

Sam po moje je vseen ena fora z operaterjem.

alien-w ::

ne, ni z operaterjem finta. Ker sem jest tut probal, pa mi je logotip od slo-techa, ki sem ga imel prej gor lepo pobrisal in dal default napis gor. Pa zakaj bi potem tam moral izbirati v kateri drzavi zivis? Ne vem no, sam po moje je problem velikost. Ce ima kdo 7110ko naj proba, pa bomo vidl.
Morpheus: d best! posl!

meacho ::

Ta fora s SmartSmSsom je draga, ker telekom zaračuna še vzpostavitev zveze, ki ni ravno pocen!:O

ahac ::

V FAQju na smstil.simobil.si je 7110 napisan kot, da sprejme logo tako kot 3210.

alien-w ::

ahac: dej mi prosim izpiši, kaj točno piše, ker jest nisem našel. Videl sem razpredelnico, samo to je razpredelnica, ki pove, kateri telefoni kaj podpirajo, nikjer pa ne kaže, kater format podpirajo. Sem pisal stvariteljem logomanagerja mail, da se prepričam, če je problem v velikosti logota..

eraserr ::

A se da smartSMS uporabit tud preko neta, ker men preko modema ne dela?

Morpheus ::

Hehe, men tut ne dela. Aja, alien, pošlem ti res takoj k lahko, sam disketo morm najdt... Sm še tri svoje slo-tech napise zravn dou za foro... Pa da slučajno nebi pozabu na najin "dogovor"!!!! Sej več, neki se mi doda k ti pošlem logote... :D
I too shall be brought low by death, but until then, let me win glory!

alien-w ::

eraser, da se, samo je treba plačevati mesečno naročnino ali nekaj takega. Ne priporočam :) Raje prosi kakega prijatelja lahko pa tut mene, pa bom poslal..

eraserr ::

aja za plačevat je.

hvala za ponudbo, čeprav zaenkrat verjetno še ne bom logota menjal...

ahac ::

alien-w:
Sej to sem mislu. Če lahko z smstila, kjer so vsi logoti enaki pošlješ na vse tiste telefone, bi mogl tud drugje delat.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mi lahko da nekdo eno sliko na wap?

Oddelek: Omrežja in internet
131153 (978) Matek
»

Siemens c45

Oddelek: Pomoč in nasveti
81208 (970) jamiroq
»

pošiljanje logo na nokio

Oddelek: Loža
131009 (838) whatson
»

LOGOTI

Oddelek: Loža
81039 (876) Fresh1
»

SMART-SMS

Oddelek: Programska oprema
161102 (968) blue96

Več podobnih tem