» »

XPSP1 problem!!

XPSP1 problem!!

SaS ::

Po inštalaciji service packa 1 za XP-je sem igral igro RA2-Yuris revenge, boljše rečeno sem jo hotel. Igra se normalno zažene in začnem z misijo nakar pa mi vse enote naenkrat pobije.;((

To mi naredi v obeh. Igri sem odstranil in ju ponovno namestil in sedaj delata spet normalno, moral pa sem pričeti znova.;(

Ne vem točno ali je za to kriv XPSP1, ampak drugih stvari nisem inštaliral ali podobno!8-O

Se je komu od vas zgodilo podobno???
___________________
........SYSTEM ERROR

......F*** THE SYSTEM
___________________

servo ::

Enake probleme sem imel pri RA2 - pomaga pa deinstaalcija igre in čiščenje registra (westwood, ra2, red alert). Vse kar je v povezavi s temi tremi postavkami pobriši iz registra in reinstaliraj igro, potem pa JURIŠ :)

Tito ::

Tudi meni se je že zgodilo, da so vsi crknl, še posebaj ko sem dodajal modifikacije! Pomaga popolno čiščenje!

Ziga Dolhar ::

Največkrat je problem temu nalaganje shranjenih pozicij, ki so bile shranjene z verzijo igre, višje od tiste, s katero jo probaš naložit.

Torej, inštaliraš popravek 1.006, shraniš igro, reinštaliraš winse, naložiš igro ter nič popravka, nakar poskusiš ono igro naložit.

Torej >> PATCH IT! :P

Upam da bo pomagal :].

SaS ::

Ziggga ti pa res znaš zakomplicirat !

Igro sem vrgel dol.Z system mechanicom počistil register in jo ponovno inštarilar in zraven popravke za RA2 1.006 za Yuria pa 1.001 in stvar spet deluje !!8-)
___________________
........SYSTEM ERROR

......F*** THE SYSTEM
___________________

Ziga Dolhar ::

Torej si še enkrat popatchal :))

Pa kaj je kompliciranje? povedal sem ti, kaj je bilo pri meni največkrat problematično. In rekel sem ti, da samo patch še enkrat gor dej :].

SaS ::

Vidiš da se da !! :D
___________________
........SYSTEM ERROR

......F*** THE SYSTEM
___________________

servo ::

Zigga- ni bil samo patch - pomagalo ne bi niti deinstalacija in ponovna namestitev igre. Problem je v registru - preverjeno:)

Ziga Dolhar ::

Servo: Ojej. Uporabljaš pogojnik? :)

servo ::

ha ha

_WilL_ ::

Če bi se vsem skupaj kaj sanjalo, pa se vam niti približno ne.
Igra je tako sprogramirana, da v primeru napačno nameščenega kreka avtomatsko pobije vse igralčeve enote (po kakšni minuti v igri).
Pomaga ponovna mamestitev igre in dober krek oz. dobra njegova namestitev. Prav tako igra preverja ali se na mreži (če igraš preko merže) nahaja že morda enak ID igre, zaradi česer nato ne moreš igrat igre.
LP WilL
IBM T41p (Pentium M 1.7 GHz, RAM: 1024MB, DISK: 60GB 7200rpm, ATI FireGL 128MB
LCD: 14,1" res: 1400x1050, DVD/CD-RW, Bluetooth, WiFi b)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Call of Duty serija - pomoč in nasveti. (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
35672184 (14950) tropico2078
»

C&C Generals Zero:Hour (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
564876 (2372) Zeberdee
»

Call of duty multiplayer (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
14517375 (6570) steev
»

Battlefield 2 help me

Oddelek: Igre
262418 (990) Sparky69
»

LAN problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
161810 (1561) kockish

Več podobnih tem