» »

Računalnik mi zamrzne ko pridem v windovse

Računalnik mi zamrzne ko pridem v windovse

rokiii89 ::

Lep pozdrav

Imam en problem pred tednom dni mi je prvič zamrznil računalnik. mirno sem restartal in nato se mi je vedno znova zamrznil ko je prislo v windovse (vcasih je delalo po widnovsih 3 min pa potem zastekalo). Ker sem mislil da je virus sem formatiral. Je delalo isto sem zatem menjal svoj disk in graficno v drug racunalnik in je vredu delalo . potem sem vzel druge rame v moj racunalnik in je tud zamrznilo. Danes sem menjal maticno plosco in je prvic delalo 5 min in ni zamrznilo. potem sem prestavil racunalnik in situacija se ponavlja.
le da tokrat racunalnik dela v safe mode normalno v navadnem pa zamrzne takoj ko pride v windovse. poskusil sem tud z razlicnima windovsema xp in windows7. vcasih ko mi je zamrznk racunalnik mi je tudi javil blue screen in se je restartal.

prosim za nasvet in pomoc ?


hvala

bluefish ::

Postaj sliko bluescreena.
Če si menjal plato in je delovalo, potem je morda vzrok tam. Preglej, če so na plati kaki napihnjeni kondenzatorji.

rokiii89 ::

ne morem je ujet(bluesreena) ker se pojavi pa ugasne pa ne stalno vcasih samo zasteka
plati pa pravim sta 2 razlicni ble not pa na nobeni ni napihnjenih kondezatorjev

darkolord ::

Uploadaj nekam vsebino mape \windows\minidump

rokiii89 ::

http://www.filefront.com/16011763/minid...

vsebina mape \windows\minidump je na tem linku ..

jan01 ::

iz minidumpa:
problem v nvidiini grafični driverji

rokiii89 ::

to je mogoce zaradi tega ker sem formatiral pa je windovs7 gor pa se nisn mogo dat driverov gor
ker mi racunalnik zasteka pa ne morem na internet . v safe mode pa tud mi nekak ne gre na internet ko mi dela
samo preden sn formatiral so bli driveri gor pa je tud delalo dokler ni zastekalo.


Sem dal gor drivere za graficno pa maticno pa spet zasteka v normalnem stanju
v safe mode pa lepo dela

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: rokiii89 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pojavi se mi moder zaslon!

Oddelek: Pomoč in nasveti
101373 (741) konspirator
»

Računalnik se resetira (forever)

Oddelek: Pomoč in nasveti
291866 (1350) GTX970
»

Napaka računalnika

Oddelek: Pomoč in nasveti
323701 (2971) 333333
»

Windows XP: Problem pri zagonu

Oddelek: Operacijski sistemi
302256 (1906) armyman
»

Blescreen (sumim network driverje..) (strani: 1 2 )

Oddelek: Programska oprema
595020 (4355) BB4l

Več podobnih tem