» »

Pojavi se mi moder zaslon!

Pojavi se mi moder zaslon!

JanaO ::

Zdravo!
Jaz nevem kaj se dogaja z mojim računalniko, 2 mesca nazaj sem ga formatirala, zaradi te težave ampak se mi je spet pojavla danes!

Torej iz čistega mira se mi prikaže moder zaslon in mi napiše
A problem has been detected an Windows has been shut down to prevent damage... in še par stvari, ampak se tako na hitro izklopi da nemoram prebrat!

Kaj naj naredim, zdaj sem v safe mode in mi dela računalnik, ampak takoj ko se normalno prijavim se mi po 3 min. spet pojavi moder zaslon in se pc. resetria!


Prosim za pomoč!

comgen ::

-chkdsk v dosu napisi, da preveri in popravi ce bo lahko co ne pa:

-V safe mode skopiraj podatke, ki jih potrebujes in formatiraj, pa namesti svezo razlicico sistema.

JanaO ::

ja kaj nemoram nič drugega? kaj je to narobe sploh?

R-S-LoVe ::

Lahko vklopiš da ti počaka ob BSOD in od tam prečitaš kodo formata 0x0xxxxxx in pogooglaš, če je kdo že imel kaj podobnega in kaj je storil.
Fear Is The Path To The Dark Side, Fear Leads To Anger,
Anger Leads To Hate, Hate Leads To Suffering!

neeno ::

Odpri lokacijo: C:\Windows\Minidump v mapi minidump bi morala biti poročila bluescreenov. V kolikor se datumi ko so bile datoteke ustvarjene ujemajo s pojavitvami tvoje težave, omenjene datoteke kopiraj, zazipaj in naloži nekam na splet ter posreduj povezavo. Zadevo bom analiziral in ti lahko povedal več o vzroku. Na prvo roko.. glede na to da si ponovno vmes namestila sistem je vzrok lahko kakšna ponavljajoča se okužba, kak nekompatibilen program, ki je bil nameščen že prej ali pa najbolj verjetno .- strojna oprema.

iBoy ::

Pozdravljeni.
Pred nekaj meseci sem uspešno nadgradil licenčne windowse 7 na windowse 10.Pred 1 mesecem se je na ekranu vsake toliko časa pojavi moder zaslon in napis:" your pc ran into a problem and needs to restart.We are just collecting some error info and then, we will restart for you".
Zanima me kaj zdaj to pomeni.Pojavi se v različnih časovnih obdobjih:med delom
ob zagonu
ob sign-in zaslonu
Ali bi mi mogoče znal kdo povedati kako se da to rešiti.
LP

Sony-Tech ::

Tole si prenesi, screenshotaj ter screenshot uploadaj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Sony-Tech ()

iBoy ::

Ok sem si naložil in inštaliral dej mi prosim povej ker se mi BS pojavi kar od nekje ali moram imeti ta programček odprt ali ne
Hvala

bluefish ::

Ni potrebno, da je program zagnan, ker prebere log datoteke, ki se ob pojavu BSOD shranijo na disk.

iBoy ::

Zdravo,
naložil sem si program, ki si mi ga poslal v linku.Od takrat se mi je BS pojavil 1x ob zagonu in 1x že ob samem delovanju računalnika.Zagnal sem program vendar ta ne kaže ničesar. Kakor, da ne bi zabeležil nikakršnega BS.
Sem pa ob zadnjem BS zasledil še nekaj: računalnik je na modri podlagi izpical your pc ran to a problem and needs to restart. Dejansko se je v eni minuti ponovno zaganl in začel normalno delovati.Ponavadi se to ne zgodi.Mislim, da je bil stopcode: kernel security check failure.
LP

konspirator ::

V mapi c:\Windows\minidump\ ni nobenega dumpa ? BlueScreenView privzeto pogleda tam, drugače lahko nastaviš tudi drugo poljubno lokacijo, v katero pogleda.


Potem nastavi na "kernel memory dump"
https://support.microsoft.com/en-us/kb/...

Configure the dump type

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Win 10 ustavitev Updatea?!

Oddelek: Operacijski sistemi
101918 (1403) ivans_k1
»

Win10 restart po nekaj sekundah

Oddelek: Operacijski sistemi
15927 (656) Manager
»

Problem pri instalaciji Windows 10

Oddelek: Pomoč in nasveti
191628 (1221) Mare2
»

Blue screen (Win 8)

Oddelek: Pomoč in nasveti
191273 (751) Askrat
»

Modri zaslon na win 7

Oddelek: Pomoč in nasveti
131730 (1431) rsroki

Več podobnih tem