» »

Pojavi se mi moder zaslon!

JanaO ::

Zdravo!
Jaz nevem kaj se dogaja z mojim računalniko, 2 mesca nazaj sem ga formatirala, zaradi te težave ampak se mi je spet pojavla danes!

Torej iz čistega mira se mi prikaže moder zaslon in mi napiše
A problem has been detected an Windows has been shut down to prevent damage... in še par stvari, ampak se tako na hitro izklopi da nemoram prebrat!

Kaj naj naredim, zdaj sem v safe mode in mi dela računalnik, ampak takoj ko se normalno prijavim se mi po 3 min. spet pojavi moder zaslon in se pc. resetria!

Prosim za pomoč!

comgen ::

-chkdsk v dosu napisi, da preveri in popravi ce bo lahko co ne pa:

-V safe mode skopiraj podatke, ki jih potrebujes in formatiraj, pa namesti svezo razlicico sistema.

JanaO ::

ja kaj nemoram nič drugega? kaj je to narobe sploh?

R-S-LoVe ::

Lahko vklopiš da ti počaka ob BSOD in od tam prečitaš kodo formata 0x0xxxxxx in pogooglaš, če je kdo že imel kaj podobnega in kaj je storil.
Fear Is The Path To The Dark Side, Fear Leads To Anger,
Anger Leads To Hate, Hate Leads To Suffering!

neeno ::

Odpri lokacijo: C:\Windows\Minidump v mapi minidump bi morala biti poročila bluescreenov. V kolikor se datumi ko so bile datoteke ustvarjene ujemajo s pojavitvami tvoje težave, omenjene datoteke kopiraj, zazipaj in naloži nekam na splet ter posreduj povezavo. Zadevo bom analiziral in ti lahko povedal več o vzroku. Na prvo roko.. glede na to da si ponovno vmes namestila sistem je vzrok lahko kakšna ponavljajoča se okužba, kak nekompatibilen program, ki je bil nameščen že prej ali pa najbolj verjetno .- strojna oprema.

Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Moder zaslon v win7

Oddelek: Pomoč in nasveti
6462 (374) toset1
»

Samodejni izklop računalnika

Oddelek: Pomoč in nasveti
121308 (1175) lprelesn
»